חוק "ניתוק זיקה" - ריכוז מידע וחוויות משתמשים. - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק "ניתוק זיקה" - ריכוז מידע וחוויות משתמשים.

tmpusr

Recommended Posts

אבל אני ממשיך לקבל זיכויים על מכשיר שכבר מזמן אין לי

כי קנית אותו מהם - ברור! אם הם יפסיקו את הזיכוי הם יאלצו גם להפסיק את החיוב :lol:

אז בעצם אפשר לקנות מכשיר מהמפעילה בזיכוי מלא ולמכור אותו - כך אתה אפילו לא מוציא שקל מכיסך ולא "מסתבך" עם חנות פרטית או יבוא, מכס, ו"חוק זיקה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי החוק יש לי שאלה.

נניח אני רוצה שאחי יקנה לי מכשיר בארה"ב

מה אני צריך בשביל לקבל את ההחזר פה בארץ ?

המכשיר המדובר הוא S שאינו נמכר בארץ (אם זה משנה משהו...)

השאלה היא האם קבלה מספיקה או שצריך מעבר לזה, והאם העובדה שעל הקבלה יהיה השם של אחי ולא השם שלי יכולה להוות בעיה, ואם כן איך אפשר לעקוף אותה.

כלומר מה שאני רוצה להביןו זה איזה מסמכים אני צריך, בהנחה שזה אפשרי, על מנת שיהיה כמה שיותר קל לקבל את ההחזר.... כי הבנתי שבכל מקרה החברות עושות צרות....

אני מנויי באורנג דרך אגב ומעדיף להשאר שם ...

ועוד משהו קטן מה יהיה סכום ההחזר ? נניח שהמכשיר עלה לי 500$ אני אקבל את כל ה500$ בחזרה מתישהו ? מה התקרה המקסימלית להחזר חודשי ולמה זה כפוף, כלומר כמה אצטרך לשלם בחודש בשביל להנות מההטבה...

קראתי כבר את השרשור קצת וגם קראתי את מה שכתוב באורנג, ופשוט הכל נורא לא ברור במטרה לעשות את החיים קשים ללקוח...

אשמח לקצת הסברים וסדר :)

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אני יכול לעשות ?

אני חייב לשלם על המכשיר, שהשם שלי יהיה על הקבלה ?

אם נניח אבא שלי קונה את המכשיר, זה גם בעייה ? אם אמא שלי קונה את המכשיר ?

איפה הגבול פה...

זה חייב להיות על שמי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החשבונית צריכה להיות על שם בעל המנוי באורנג' .

ולא נראה לי שזאת בעיה להוציא חשבונית על כל שם שתבחר .

האמת שזה הכי הגיוני שזה צריך להיות על שם בעל המנוי...

שזה גם אני וגם אמא שלי כי כשהתחלנו את המנוי הייתי קטין...

אולי זה ייקל גם על הפתרון כי אולי אמא שלי תוכל לקנות את המכשיר ושאח שלי פשוט ישלח לי אותו...

אני אנסה לראות מה הולך...

תודה :)

בכל מקרה מה שאני תאכלס צריך לעשות זה לבוא עם החשבונית וזהו ? אני ממש מפחד שיתחילו לנסות למרו אותי אז אני רוצה לבוא מוכן ולדעת את הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טלפון לשרות הלקוחות של אורנג' (למרות שזה דבר לא פשוט בתקופה האחרונה) ותברר את כל הפרטים !

יש בחוק הזה מלא קומבינות שיכולות להפיל לך את ההחזרים אז תברר לגבי כל פסיק קטן שאתה אמור להציג בשביל לקבל את ההחזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוויה מסלקום בשבוע שעבר, עדיין לא נפתרה:

באנו להצמיד C5 של , שאמורים לקבל עליו החזרים של 35 שקלים מעל 150.

הנציגה הכניסה אותו למערכת ואמרה שמקבלים עליו 20 מעל 100. לא עזרו כל הנסיונות שלנו להסביר כי החוק קובע שאם המכשיר נמכר בסלקום ההחזרים חייבים להיות אותו הדבר. כולל זה שהראיתי לה על הלפטופ שלי את האתר של סלקום! שמסתבר שהיא לא מכירה.

התעקשנו והתעקשנו ובסוף הגיעה אחראית שקר כלשהוא, היא בדקה גם ואז ראתה שבמערכת אחת של אכן מופיעים ההחזרים המלאים, אך במערכת שניה שלהם מופיעה פחות כסף. וזאת המערכת שקובעת. הגיעה גם מנהל הסניף, פשוט לא ייאמן 3 אנשים שעומדים ולא מבינים מה הם רואים. הם ניסו להתקשר לאיזה מוקד פנימי שלהם אבל היו חייבים להשאיר תשובה. הבטיחו לנו שהם ישלחו מייל למוקד, ויחזרו עד יום ראשון. כמובן שלא שמענו מהם עד עכשיו.

אני רוצה להגיד שהרבה זמן לא נתקלתי בכזאת אטימות ויהירות של הנציגת שירות במוקד שירות לקוחות ברמת גן (קוראים לה שירה למי שיפול עליה בטעות). גם אחרי שהיא הבינה שהיא טועה היא אפילו לא טרחה להתנצל ורק תקפה אותנו על זה שקנינו מכשיר לא ברשת . כאילו שאנחנו צריכים לבקש סליחה שאנחנו רוצים לקנות מהם רק תוכנית.

אני מאמין שהעניין ייפתר בסוף, אבל פשוט לא ייאמן לאיזה שפל החברות האלו יכולות להגיע בשביל למנוע ממך לקבל את מה שקבוע בחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

נו... עבר כבר לא מעט זמן.

תוכלו אולי לשתף אותנו בניסיון שלכם לקבל זיכוי בהתאם לחוק על מכשיר שקניתם שלא דרך אחת המפעילות?

* מה גובה הזיכוי בפועל בחשבונית?

* האם קיבלתם את התנאים המוצהרים באתר הספקית וכלשון החוק?

* איזה מכשיר קניתם ומהיכן?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי לקבל את הזיכוי.

יש מצב תפרט קצת ? איזה מכשיר , כמה עלה, כמה החזר, איזה חברה וכו...

אני כנראה אלך בימים הקרובים לאורנג כדי להבין בדיוק כמה החזר אני אמור לקבל ואז אחליט אם בכלל לקנות את המכשיר,

אם הכל יסתדר אז כנראה שתוך שבועיים בערך יהיה מכשיר ובתקווה גם עם החזר כמו שצריך ואז אני גם אעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתחיל לכתוב הכל אני לא מתכוון, אבל אחרי הרבה בעיות אחרי הניוד עקב דברים שהבטיחה הנציגה, ולא התקיימו, ואחרי הרבה שעות המתנה למוקד מכירות, והרבה שיחות מול המנהלת של אותה נציגה הצלחתי פחות או יותר להשיג את ההחזר המלא על המכשיר, רק שהוא לא נפרס על גבי 36 חודש במלואו כפי שהובטח בהתחלה, אלא חלקו יוחזר ב36 חודש וחלק בתור הנחה של כמה עשרות שקלים ל3 חודשים ואז עוד הנחה ל שנה וחצי, ובמשך של 36 חודש אקבל סכום נמוך יותר.

בסופו של דבר מה שיוצא זה שבמשך 3 חודשים, אני משלם על 700 יח + בלתי מוגבל 140 שח, ואחרי זה אתחיל לשלם 180, כמובן שהכל ניתן לשינוי ובהתאם ישתנה המחיר.

בכל מקרה אני יודע שלעומת החבילות שמוצעות עכשיו זה כלום, אבל אז בזמנו זה היה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...