רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 63 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

לבדוק את תקינות הרכב והדירה לפני הקניה זה דבר פשוט יחסית, ולכן לא רלוונטי.

מה עם חברות ביטוח שמסרבות לשלם עד שבית המשפט מכריח אותן, ויודעות מראש שזה מה שיקרה במידה והמבוטח יבין שיש לו קייס ולא יסכים להתפשר.

איפה שם יש למבוטח אשם תורם?

אם כבר אז למדינה יש אשם תורם, ולמפקח על הביטוח יש אשם תורם, ולשופטים שלא נותנים קנסות גדולים כדי לטפל בתופעות חוזרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לבדוק את תקינות הרכב והדירה לפני הקניה זה דבר פשוט יחסית, ולכן לא רלוונטי.

מה עם חברות ביטוח שמסרבות לשלם עד שבית המשפט מכריח אותן, ויודעות מראש שזה מה שיקרה במידה והמבוטח יבין שיש לו קייס ולא יסכים להתפשר.

איפה שם יש למבוטח אשם תורם?

אולי פספסתי משהו, אבל מישהו אי-פעם אמר שיש למבוטח במקרים כאלה אשם תורם?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין.

מה הטעם להביא דוגמאות בהם יש אשם תורם?

הם הסבר לחוסר הצדק ואי יכולת המערכת להתמודד עם חוסר צדק כראוי ולעשות צדק לציבור?

וודאי שלא.

הייתכן שמדובר בצורך חזק של אנשים מסויימים להתעלם במכוון במה שלא בסדר ולהתמקד דווקא היכן שהכל "בסדר" כדי לקבל תחושת נורמליות וביטחון בחייהם, ובכך נדמה להם שהם מאזנים כביכול את המציאות?

כבר דיברו כאן קודם על תסמונת בת יענה.

%D7%91%D7%AA_%D7%99%D7%A2%D7%A0%D7%94_5426.bmp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא שם לב לתופעה אחרת. יש כאן אנשים ששמים לב רק למה שלא בסדר עד כדי כך שגם כאשר הדברים מתנהלים בצורה תקינה הם עדיין חושבים שזה לא בסדר.

בקשר לדוגמא של האשם תורם, גם אני לא מבין מה ההקשר שלה לנושא הדיון, אבל זו אחלה דוגמא למה שציינתי במשפט הקודם.

נערך על-ידי FARKASH7
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא שם לב לתופעה אחרת. יש כאן אנשים ששמים לב רק למה שלא בסדר עד כדי כך שגם כאשר הדברים מתנהלים בצורה תקינה הם עדיין חושבים שזה לא בסדר.

בקשר לדוגמא של האשם תורם, גם אני לא מבין מה ההקשר שלה לנושא הדיון, אבל זו אחלה דוגמא למה שציינתי במשפט הקודם.

פה לשם שינוי אני מסכים איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבאתי כדוגמה מקרה מהימים האחרונים בהם שופט בעליון קבע שלקורבן מרמה יש אשם תורם במרמה לה נפל קורבן, ועל כן אין לפצותו באופן מלא, כראיה לאופן החשיבה הקלוקל של חלק משופטינו. הנושא התגלגל כי אחד מהחבר'ה כאן הצדיק את הגישה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת גישה מגעילה שיש להרבה אנשים פה בארץ.

כאילו זה בסדר לשים מכשול בפני עוורים, או מלכודת דובים מתחת לעץ פירות עם שלט(שלם 5 שקלים וקטוף לך פרי), ואז לומר שלכל מי שנופל יש אשם תורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה זימנה לחקירה את כל מי שהיה קשור למקום ו/או לזמן ונראה להם כמתאים לסוג התרחישים שהם מכירים/נוטים לדמיין.

רומן זדורוב באופן טבעי היה אחד מהם.

יש גם סרטוני חקירה של חשודים אחרים, בהם אפשר לראות איך החוקר ממשיך להאשים אדם למרות שהוא בכלל לא היה באיזור באותו היום ויש לו אליבי.

בסוף אחרי שהוא קודח להוא, וההוא מתעקש חזרה עשרים פעם, החקירה מוצתה.

זדורוב פשוט בא להם לא טוב.

רוסי אאוטסיידר עם מנטליות זרה.

מעמד סוציואקונומי נמוך.

אינטליגנציה נמוכה.

כשהם התחילו לחשב גם נתונים כמו: עובד בשיפוצים עם קופסת כלים בה יש סכין.

מבחינתם הוא כבר היה המועמד המושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן מישהו יכול להגיד לי מאיפה לקוח הסרטון הקצר הבא?:

הוא נראה קשור למבט שני אבל צפיתי בסרט של מבט שני + המעקבים ולא הצלחתי למצוא את הקטע שבו האימא מדברת על הבן אדם החשוד שהפסיכולוגית ראתה בחדר המורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...