התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז למה טוענים שזה חלק ממשק הסנס, ולא ראיתי את זה בשום מכשיר אחר?

לינק.

זה ממש לא בעיה ב Eclair. ב Accounts מוסיפים את החשבון ואז עושים Sync All Contacts - ככה כל החברים בפייסבוק מתווספים ל Contacts במכשיר, כולל התמונת פרופיל, עדכונים ומספרי הטלפון שלהם. ממש נוח. אפשר גם להוסיף מס' טלפון של מישהו שאתה יודע בצורה ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה טוענים שזה חלק ממשק הסנס, ולא ראיתי את זה בשום מכשיר אחר?

החל מדקה 3:20 הוא מדבר על הנושא הזה

הם יכולים לטעון,

זה קיים בנקסוס, קיים בגלקסי וקיים גם במיילסטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה SENSE אולי מהפכני על-גבי WM 6.5 (זו גם הפלטפורמה אליה הוא יצא בהתחלה), אך על האנדרואיד אין לו שום יתרון מהותי (מלבד מראה, שגם זה נתון לוויכוח).

סיקור העניין החברתי ב SGS

יש בו גם את ה Write & Go, בו אתה כותב את מה שבא לך ומשם משגר את זה לטוויטר/פייסבוק/SMS, מבלי הצורך לעבור לאפליקציות השונות בשביל לעדכן סטטוסים, זה דווקא שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכיח.

ממשק שבו אתה נכנס ל-contact מסויים ורואה את כל התקשורת שלך איתו? אסאמאסים, מיילים, סטטוסים בפייסבוק, - כפי שמוצג בוידאו שהבאתי?

תקח כל מכשיר עם ECLAIR ומעלה ותראה אינטגרציה של הספר טלפונים עם הFACEBOOK

אין לי כבר את הנקסוס כך שקשה לי לזכור איך זה בדיוק היה שם

בגלקסי יש לי גישה לכל התמונות של איש הקשר בפייסבוק, EVENTS של אותו אדם מסתנכרנים עם היומן (נגיד תאריך יום הולדת)

כמובן שהתמונה של איש הקשר נהיית זאת מפייסבוק

כשהוא מתקשר אליי מופיע מתחת לשם שלו הסטטוס שלו בפייסבוק

גישה ישירה להגיב לדברים שהוא כתב וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו מבעלי המיילסטון יש בעיה עם השיחות כפי שמתואר כאן?

לא לי. לפי הפוסט הבעיה היא כנראה ספציפית לאנשים מסויימים בעלי קול מסויים.

תקח כל מכשיר עם ECLAIR ומעלה ותראה אינטגרציה של הספר טלפונים עם הFACEBOOK

אין לי כבר את הנקסוס כך שקשה לי לזכור איך זה בדיוק היה שם

בגלקסי יש לי גישה לכל התמונות של איש הקשר בפייסבוק, EVENTS של אותו אדם מסתנכרנים עם היומן (נגיד תאריך יום הולדת)

כמובן שהתמונה של איש הקשר נהיית זאת מפייסבוק

כשהוא מתקשר אליי מופיע מתחת לשם שלו הסטטוס שלו בפייסבוק

גישה ישירה להגיב לדברים שהוא כתב וכו'

זה ממש לא בעיה ב Eclair. ב Accounts מוסיפים את החשבון ואז עושים Sync All Contacts - ככה כל החברים בפייסבוק מתווספים ל Contacts במכשיר, כולל התמונת פרופיל, עדכונים ומספרי הטלפון שלהם. ממש נוח. אפשר גם להוסיף מס' טלפון של מישהו שאתה יודע בצורה ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, טוב לדעת :)

עכשיו רק נשארה בעיה אחת קטנה, אין שום מכשיר בעמוד תוצאות החיפוש הזה (מכשירי אנדרואיד GSM עם , גודל מקסימלי של 130x65x12 ומשקל מקסימלי של 120 גרם)

יש רק את ה-Wildfire עם מסך דיי קטן ורזולוציה מאוד נמוכה, ויש את הגלאקסי שהוא אומנם מאוד דק וקל (יחסית), אבל פשוט גדול מידי באורך וברוחב, וה- שלו לא ממש שמיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החל מגירסה JPC הGPS (אצלי) הוא 100%

בשבוע וחצי האחרונים נסעתי איתו פחות או יותר בכל הארץ (מקומות שאנשים אפילו לא מכירים)

כולל נסיעות בתוך העיר שזאת היתה הבעיה הכי גדולה שלו

כרגע אני ממש מרוצה מהGPS

עכשיו שיתקנו את שאר המכשיר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...