התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

יש בחור שמוכר את המכשיר שלו כיד2 .

יצרתי איתו קשר עכשיו, נשמע בחור נחמד, עבד 3 שנים בסלקום ועלות פתיחה ל-SF היא 75 ש"ח בסה"כ והוא אף מוכן להוריד לי בלי בעיה למחיר של 1600. הוא טוען שהמכשיר תקין לחלוטין והיה בשימוש ימים בודדים עד שגילה שהוא לא יכול לשמש כמודם ולכן בעצם גם מוכר אותו. הוא מגיע עם כל הערכה וכו'. העניין הוא שאני לא אוכל לממש אחריות יצרן מאחר והבעלות תישאר על שמו - מה דעתכם, לא קצת מפחיד עם מכשיר עם מסך מגע יקר? אשמח לכל דעה נוספת לגבי האחריות/המחיר וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן האחריות של אני מאמין. הוא טוען שאי אפשר להעביר בעלות מאחר ואז כל התשלומים יעברו על שמי גם - הגיוני?[br]פורסם בתאריך: 3.09.2010 בשעה 10:07:36

עדכון - בדקתי עכשיו במוקד של . הם אומרים שאין שום בעיה וחצי בעיה להעביר בעלות אך ורק על המכשיר עצמו ומן הסתם אף אחד מהתשלומים שיש לבעל המכשיר לא יעבור אליי - אך ורק המכשיר. זה אפילו משהו שנעשה ללא עלות , אז בכלל אין שום סיבה שאני לא אעשה את זה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר לא רע, יחסית לארץ.

אבל אם יש לך אופציה לקנות בחו"ל, לדעתי זה עדיף:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16875209212

ועד כמה שזכור לי, בשביל לשמש כמודם הוא צריך עדכון ל-2.2, שעדיין לא יצא למיילסטון ולכן כרגע זה לא אפשרי,

אלא אם כן יש כלשהי שמאפשרת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, גם אם המשלוח לארץ חינם וגם אם איכשו לא אשלם מיסים (ואני אשלם במקרה הזה) זה יוצא 1550 ש"ח כשאין לי אחריות ואין לי מקלדת עברית. אם אני קונה מהבנאדם אני מקבל SF + העברת בעלות (חינם) + ככה"נ המשך האחריות יצרן עד 12 חודשים (אני ברגע זה בבירור מול סלקום) וכמובן מקשים בעברית וכו' - וזה בישביל 1600-1650

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת יש אחריות למשך 12 חודשים בארץ, כנראה שזה מכריע את הכף.

אבל אם אתה יכול להביא את זה מארה"ב בחינם (למשל עם מישהו שטס בקרוב) זה יכול להיות עדיף.

ובנוגע למקשים בעברית, אפשר להוסיף עברית על המקשים באיזה 150 שקל אני חושב, שזה לא הרבה.

והמכשיר מ- הוא גם SF.

וככה אתה מקבל מכשיר חדש, ולא יד שנייה...

בכל מקרה, שיקול שלך.

סתם חשבתי שאולי תרצה לראות אופציה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודה לך ,אבל האמן לי שבדקתי אופציות אחרות. אין לי אף אחד שטס לשום מקום בקרוב.

1550 חדש + 150 ש"ח מקשים זה כבר 1700 וזה עדיין ללא אחריות ומיסים ומשלוח לארץ וכו'.

1650 ש"ח או אפילו 1700 עם אחריות לעוד 7-8 חודשים נגיד,מקשים בעברית והעברת בעלות נראה לי אחלה דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי, התקשרתי לא מזמן והוא היה בדרכו לבצע מכירה. בנתיים מצאתי עוד מישהו מאזורי שטוען שהוא עובד במוטורולה וקנה ישירות משם, בשימוש כחודש, יש לו קבלות ואת כל הערכה ורוצה 1700. במקרה הזה אין מה להעביר בעלות כי זה לא רשום באף אחת מהחברות - אבל מעניין אותי מה עם מימוש אחריות יצרו, מישהו יודע? בכל מקרה אצור קשר עם לשאול לגבי זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא יודע מתי הוא יגיע.

2. הוא הולך להיות יקר ובטח יעלה כמו ה-SGS בסביבות ה-3.5K שזה יקר מדי בישבילי. מה גם שאין לו תכונות שאין ל-MS המקורי שחשובות לי.

1GHZ זה נחמד אבל לא שווה כ"כ הרבה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...