התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

נקודה חשובה היא ש-Clove נותנים אחריות של שנתיים למכשירי לעומת שנת אחריות בלבד לשאר המכשירים. לא זכור לי שראיתי חנות כלשהי בארץ שמציעה שנתיים אחריות, אפילו ניופאן לא עושים זאת למרות שהמחיר שהם דורשים גבוה בכמה מאות שקלים מהמחיר של Clove (אני מדבר על ה-Desire כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאיפה המספרים האלה?

מCLOVE עד הבית כולל מכס זה כ 2900 ש"ח

כנ"ל לגבי הDESIRE

וגם המחיר של הגלקסי דומה

המחיר של clove טיפה יותר יקרים מזה: http://www.handtec.co.uk/product.php/2976/samsung-galaxy-s-i9000--8gb--sim-free-unlocked-

אני לא בטוח אבל ככה זה נראה, חוץ מזה בחנות הזאת המלאי מתמלא כל שבוע מאז שהמכשירים חזרו למלאי בעולם.

כמו כן דיברתי עם נציג שלהם ואתה יכול לבחור משלוח לא של פדקס אלא של הדואר המקומי שלהם ולא תשלח עם החבילה קבלה ואם יבקשו תוכל להציג קבלה "מטופלת" :smile1:

נקודה חשובה היא ש-Clove נותנים אחריות של שנתיים למכשירי לעומת שנת אחריות בלבד לשאר המכשירים. לא זכור לי שראיתי חנות כלשהי בארץ שמציעה שנתיים אחריות, אפילו ניופאן לא עושים זאת למרות שהמחיר שהם דורשים גבוה בכמה מאות שקלים מהמחיר של Clove (אני מדבר על ה-Desire כמובן).

זה לא clove נותנים זה נותנים אחריות שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2900 עד הבית כולל מכס אחלה מחיר אבל שוב - אין לי אחריות שאוכל לממש בארץ. לשלוח את בחילה לאנגליה ולשלם על זה כבר עושה את זה לא כדאי.

בכל מקרה, תוכלו לענות

למישהו ידוע על מחלות כלשהן של הנקסוס מבחינת חומרה? תקלות נפוצות?

בנוסף, תוכלו להגיד לי איך הסוללה שלו מנסיון בעליו/בעליו לשעבר? איך הספיקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שהתלוננו בזמנו על אבק שנכנס להם מתחת למסך

אני חושב שזה קרה גם בדזייר

(אם XDA היה עובד הייתי מביא קישורים)

הסוללה מספיקה ליום עבודה בלחץ (כמו כל פחות או יותר)

והספיקר לא משהו (כנ"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק אותו מחיר - 359 ליש"ט

יכול להיות שבעבר היה יותר נמוך? הדיזייר באמת זול יותר בכמה לישטים :P :-X לא יודע, יכול להיות שטעיתי, מודה, לאתר יש יתרון למי שרוצה להזמין לחו"ל הוא תומך צ'ק אווט, קלוב תומכים בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר מפחד מבעיות חומרה שאולי יצוצו - ידוע לכם על משהו כזה, מחלה נפוצה שאתם מכירים משיטוטים בפורומים בעולם? אבק אפשר לנקות, תוכנה אפשר לסדר או להחליף - חומרה זה יקר וזה בעיתי

אני מציע שפשוט תקנה את הדיזייר בחו"ל בעזרת הבחור השרוט שנוסע לקנות איפון וזהו... החו"ל משתלם ;D

Lol

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2900 עד הבית כולל מכס אחלה מחיר אבל שוב - אין לי אחריות שאוכל לממש בארץ. לשלוח את בחילה לאנגליה ולשלם על זה כבר עושה את זה לא כדאי.

בכל מקרה, תוכלו לענות

בנוסף, תוכלו להגיד לי איך הסוללה שלו מנסיון בעליו/בעליו לשעבר? איך הספיקר?

למה לא משתלם? כמה כבר עולה לשלוח? 250 שקל מניסיון של בן אדם מהפורום ששלח, לא? שווה את זה לדעתי.

אני מציע שפשוט תקנה את הדיזייר בחו"ל בעזרת הבחור השרוט שנוסע לקנות איפון וזהו... החו"ל משתלם ;D

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר מפחד מבעיות חומרה שאולי יצוצו - ידוע לכם על משהו כזה, מחלה נפוצה שאתם מכירים משיטוטים בפורומים בעולם? אבק אפשר לנקות, תוכנה אפשר לסדר או להחליף - חומרה זה יקר וזה בעיתי

Lol

איך מנקים אבק מתחת למסך?

בכל מקרה, פשוט תשמור על המכשיר ויהיה בסדר

אל תהיה כ"כ פסימי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלאקסי S מגיע עם 24 חודשי אחריות מסמסונג בריטניה (לפחות ע"פי מה שמצויין ע"ג ה Warranty Card).

יש אנשים שהתלוננו בזמנו על אבק שנכנס להם מתחת למסך

או שנכנס, או שככה זה הגיע והם לא ממש שמו לב לזה מהתחלה. ה Q.C של לא מהמדהימים, על סמך הנסיון שלי. ה HD2 הראשון סבל מצג עם יכולות טלפתיות. כשבאתי להחליף אותו בניופאן בפעם הראשונה, נתנו לי אחד (טענו שהוא חדש), היו מתחת לזכוכית הצג מס' גרגרי אבק שמיד הסבו את תשומת ליבי, והצג נטה כמה מעלות שמאלה. המכשיר השני סבל מאותן תופעות של גרגרי אבק, המכשיר השלישי שאיתו הייתי עד לא מזמן, היה בסדר מהבחינה הזו, אך הצג עדיין לא ב alignment מושלם כמו שהיה עם המכשיר הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי,

אני שומר על המכשירים שלי בטרוף. מניח אותן בעדינות, נזהר מרטיבות וכו' וכו'. יכול להיות שאני פסימי בגלל ניסיון גרוע שהיה לי עם N85 שאחרי חודשיים-שלושה של שימוש יומיומי נטול תקלות לחלוטין החליט להתקע לי כל כמה דקות ורק כיבוי עזר. ניסיתי להחליף תוכנה וגרסא קושחה ומה לא, לקחתי לחנות פרטית ונאמר לי שה-FLAT כנראה הלך וזה עניין של כ-300 ש"ח (המכשיר כולו עלה לי כ-700 ביד2 לכן זה המון כסף!). לאחריו קניתי (אין לי מושג למה) N97 שגם עבד מדהים חודשיים שלושה ובבוקר בהיר אחד שלחצתי על נקודה X במסך נלחצה נקודה Y ושום קושחה לא עזרה. אני מפחד מהישנית המקרה גם עם הנקסוס :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהמחיר יהיה גבוה יותר, הם צריכים: א. להרוויח... ב. להחזיר את ההשקעה על עברות המכשיר (ממשק עברי מלא).

לגבי האחריות, באמת חבל. אבל קח בחשבון שאחריות בחו"ל במילא לא ממש משתלמת. מחיר משלוח יקר + זמן המתנה לא ידוע (?) + תשלום מכס כפול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכס כפול? בסך הכל צריך למלא טופס שהמכשיר שלך נשלח לתיקון בחו"ל ולא יחייבו אותך במכס כפול. והאחריות בחו"ל עדיפה בהרבה על פני ההתנערות מאחריות כפי שעושות חלק מהחנויות הפרטיות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...