התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

קשה להגיד שהמכשיר לא מתחמם- אבל לא הייתי מצפה ממנו להשאר קריר לאחר שימוש.

אצלי ה3G דולק רוב הזמן. בעת שיחה לא מצאתי את עצמי מחליף אוזניים - אבל כן אני אומר שוב המכשיר מתחמם (כמצופה ממכשיר עם חומרה שכזו).

האם זה מצריך החלפת אוזניים? לא יודע- תמיד יהיו את אלה שיחפשו כל תופעה לעשות ממנה פיל ולהגזים.

*בעל מיילסטון*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, אני השבוע אלך על זה בתקווה שלא יהיו בעיות. אולי היום אלך כדי לשחק איתו קצת יותר ואפילו לעשות שיחה קצרה כדי לראות אם אין לי בעיות עם המיקרופון או עם ההתחממות. האמינו לי שאני לא מצפה שהמכשיר ישאר קר כקרח אבל מצד שני אם אכן אחרי דקות ספורות הוא מתחמם מאוד - זו בעיה. אני לא מדבר בכמויות כאלו שכדאי לי להשקיע באוזנית BT בכלל ובאוזניה היקרה (יחסית) שהצעת בפרט - מדובר בכ-10 דק' שיחה ביום ולא הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתכם דיזייר תהיה קניה טובה כחדש? 2750~ קונים לי אחד חדש כזה. הבנתי שהוא לא במקום ראשון מבחינת עדכונים אבל האם אפשר להגיד שהוא במקומות הראשונים ועדיף משמעותית בקטע הזה מאשר המיילסטון או שגם איתו אני עלול להתקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה כנראה צודק. בכל מקרה איך היית משווה דיזייר VS נקסוס? למרות שהם "אחים תאומים" או משהו כזה היתי שמח לשמוע לדעתכם. אולי אני בסוף אקנה דיזייר חדש בכ-2750, נשמע לכם שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקסוס יותר "פתוח" (למעשה הוא המכשיר הפתוח היחידי)

אז חוץ מזה שהוא מקבל עדכונים ראשון, יש לו גם הכי הרבה רומים

לדזייר יש ממשק טוב יותר (שאפשר להלביש בצורה טובה על הנקסוס) וקצת יותר זכרון

בכל מקרה זה מחיר טוב לדזייר (למרות שעד לא מזמן הוא עלה פחות)

בקיצור, תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה ההתלבטות. אם יש לך את התקציב, ואתה רוצה אחריות - ברור שעדיף חדש עם אחריות ופריסה נוחה לתשלומים.

אם אין לך את התקציב ו/או אתה לא רוצה אחריות ומעדיף לחסוך עכשיו ולסמוך על המזל - אפשרי גם לקנות יד-2 ולקוות לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה ההתלבטות. אם יש לך את התקציב, ברור שעדיף חדש עם אחריות ופריסה נוחה לתשלומים.

החדש כרגע זה המיילסטון, ואין שום פריסה נוחה לתשלומים בחנויות , גג 3 ללא ריבית. עם ריבית ל-36 ת' בא למות מהמחיר שיוצא בסוף.

ניסיתי עכשיו במכירה הפומבית של וואלה לשים 2950 ש"ח ב-28 תשלומים וגם לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...