התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

אני מבין שאתה מתכוון לשמור על המכשיר הרבה זמן, אז קח בחשבון שבסופו של דבר עדכוני תוכנה בסוף יפסיקו להגיע למיילסטון או יגיעו אחרי הרבה הרבה זמן, כי המיילסטון לא יהיה מכשיר מוביל והחברה תזניח אותו בסופו של דבר, זה היתרון של הנקסוס, הוא תמיד יקבל ראשון את העדכונים לא משנה מה.

החומרה תועיל מבחינת חוויות שימוש וגם לנקסוס קהילת הרבה יותר גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא הרגשתי את ההבדלים כששיחקתי עם של חבר (2.1)

אם אתה משווה ל2.2 זה לא הוגן במיוחד.

מה קשור הוגן? :s05:

זה המצב

לנקסוס יש 2.2 רשמי

הוא גםי קבל 3 (ג'יגנג'רברד) רשמי (וכנראה שהמיילסטון לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כנראה לא עומד בתנאי הסף של ג'ינג'רברד

מדובר כנראה על סף תחתון של מעבד 1GHZ ו512MB ראם

כל המכשירים שלא עומדים בספספיקציות ישארו על 2.2 במקרה הטוב

הגירסה הזאת אמורה לצאת עד סוף השנה הנוכחית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ..מטריד משהו האמת.אני לא ארצה לקנות פלאפון ולהתקע עם גרסא X כשאני יודע שבעוד כמה חודשים/חצי שנה יש גרסא חדשה ומשופת כבר. מצד שני מסך מגע פחות טוב ועוד 450 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ..מטריד משהו האמת.אני לא ארצה לקנות פלאפון ולהתקע עם גרסא X כשאני יודע שבעוד כמה חודשים/חצי שנה יש גרסא חדשה ומשופת כבר. מצד שני מסך מגע פחות טוב ועוד 450 ש"ח

מצד שלישי אוטוטו יוצא המיילסון 2 שיציף את שוק היד השנייה במיילסטונים ישנים במחירי ריצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב, המיילסטון 2 לא הולך להמכר כ"כ מהר בחברות הסלולאריות (כפי שראינו לגבי כל עניין הסמארפונים) והוא גם די יקר, בחו"ל מחירו מעל SGS. בכל מקרה המחירים ביד2 הם בערך 1700-1600 ואני לא מאמין שירדו דרסטית, אף אחד לא יתחיל למכור עוד חצי שנה מיילסטון ב-1000 ש"ח כש-E71 ותיק וישן יחסית נמכר בכ-800 ש"ח ואף יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...