התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

ה-Aria לא שונה בהרבה מה-Wildfire - מסך קטן וברזולוציה נמוכה, ללא הצדקה..

מה גם שאני לא בדיוק אחד שילך לקנות מכשיר שכבר היום קשה להשיג.

הנה עוד השוואה בין הדיזייר לגלאקסי:

שימו לב ל 4:10 , איזה יופי הסנס עושה את ההגדלה של הטקסט. במקום להגדיל אותו בצורה טיפשה ולשים פסי גלילה לצדדים, הוא פשוט מסדר אותו מחדש כך שיכנס למסך (הם דיברו על זה בוידאו הקודם שהבאתי).

יש אפשרות להתקין ממשק סנס (או לצורך העניין את כל הממשק העברי של ניופאן עבור הדיזייר) - על מכשיר אחר לחלוטין, כמו הגלאקסי S למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לARIA יש רזולוציה כפולה משל הWILDFIRE

בקשר להתאמה של הטקסט, זה באמת מטופש שבגלקסי זה לא קיים בPINCH TO ZOOM

אבל זה קיים ע"י DOUBLE TAP על המסך

בקשר להתקנת הממשק על מכשירים אחרים: אפשר אבל לא רשמי כמובן

לגלקסי S עדיין לא עשו פורט כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כמו פשוט לקחת את ה-ROM של ניופאן (שהיה מי שהתעקש שתוך ימים ספורים הוא יהיה זמין באינטרנט....) ולהתקין אותו על המכשיר? הרי מדובר על אותה ... או שזה מבוסס על מכשיר ספציפי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שהאנדרואיד עצמו הוא הבסיס...

החומרה אבל משתנה ממכשיר למכשיר, מה שאומר שבעצם בכל מכשיר יש גרסה מותאמת משלו של האנדרואיד

אחרי זה תוסיף את כל הדברים היחודיים שהיצרן מכניס לקוד כמו במקרה של הסנס בHTC

זה לא קל כמו שזה נשמע אבל אנשים ובעיקר אנשי XDA משחקים מספיק בקוד בשביל לעשות פורט ממכשיר למכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד השוואה בין הדיזייר לגלאקסי:

שימו לב ל 4:10 , איזה יופי הסנס עושה את ההגדלה של הטקסט. במקום להגדיל אותו בצורה טיפשה ולשים פסי גלילה לצדדים, הוא פשוט מסדר אותו מחדש כך שיכנס למסך (הם דיברו על זה בוידאו הקודם שהבאתי).

האוץ' אתה ממש לא אוהב את הגאלאקסי האהוב שלנו :'(

בכל אופן הוא עושה את זה פחות או יותר באותו האופן:

http://www.youtube.com/watch?v=uJViJy98i0E @ 3:30

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא אוהב? בהרבה הזדמנויות אמרתי שזה כרגע הטלפון הכי טוב שקיים, והייתי קונה אותו אם רק היו מקטינים לו את המסך קצת (3.7 ככה) כדי שכפועל יוצא גם היה מצטמק לו קצת הגודל (בלי לפגוע בעובי!). וכמובן אם היו מתקנים לו את ה- מה שאני מבין שכנראה כבר קרה.

מעבר לזה, התרשמתי יותר מהממשק של , אבל לא בטוח שזה deal breaker בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה רק אני והגעגועים העזים שלי למכשיר.

ואגב כל השטויות האלה של הממשקים לא משנים הרבה.. לפחות לא לי. השלד אותו שלד, אז פה קצת יותר יפה, פה קצת פחות יפה. בסופו של דבר כמעט את הכל אפשר לשנות\לשפר\להחליף עם תוכנה מתאימה. זאת לא אמורה להיות סיבה להתחשב בה כשרוכשים מכשיר אנדרויד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כנראה שאלך בסוף על מיילסטון. הבנתי שאין בעיה מיוחדת לעשות לו OC קטן ונחמד אם צריך (גם אם זה בא ע"ח , אין לי בעיה להטעין כל לילה)

הבנתי שאיכות השיחה טובה מאוד וכך גם הספיקר, וגם אם תהיה לי את הבעיה שתוארה בלינק שנתתי - יש שם פיתרון קל יחסית.

בסה"כ המסך בגודל מעולה מבחינתי ומגיב נהדר והצבעים גם לא רעים בסה"כ. המשקל שלו כלל לא מפריע לי. אני מניח שבסה"כ הוא הפיתרון הטוב ביותר מבחינתי מבחינת מכשיר בכלל ומכשיר בתקציב מוגבל בפרט. תודה על כל התגובות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שיש לי אופציה לפלאפון שנקנה ישירות ממוטורולה עם אחריות 10 חודשים אני קצת מפחד כי אי אפשר לדעת מה הטלפון עבד שבגללו אולי לא יסכימו להחליף או לתקן חלק X או Y. אולי אקנה חדש וזהו (מחנות פרטית כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שיש לי אופציה לפלאפון שנקנה ישירות ממוטורולה עם אחריות 10 חודשים אני קצת מפחד כי אי אפשר לדעת מה הטלפון עבד שבגללו אולי לא יסכימו להחליף או לתקן חלק X או Y. אולי אקנה חדש וזהו (מחנות פרטית כמובן)

אתה תקנה חדש?! :o

עכשיו הכנסת אותי לדילמה :P

רגע אז אם אתה קונה חדש במחיר מלא כבר לא כדאי לקחת את הN1? נותרה לו אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בסוף האחריות היא מה שהכריעה את החלטתך.

אגב, אם אני לא טועה הMOTOROLA עולה 2250 כולל עברית בפרטיות, זה נכון?

אני שוקל לקנות את המוטורולה בסלקום דרך העבודה של אבא שלי (מחירים לעסקים) ואז גם יש ביטוח להכל לטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שזה בערך הסכום. אני עוד לא סגור במאה אחוז לקנות אותו כך ולא כיד2 עם ביטוח לעוד 10 חודשים ממוטורולה. העניין הוא שהתקשרתי למוטורולה והם אמרו שאין להם בעיה לבטח "אותי" כי הם מבטחים מכשיר ולא מעניין אותם מה רשום על החשבונית מבחינת שם האדם, העניין הוא שאם יהיה משהו רציני לך תדע אם זה יעבוד או שהם יתנערו מהעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...