התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

אין ספק. כששאלתי את אבא שלי על העניין (מבחינת העיקרון של חדש VS יד2 כמובן, הוא לא מבין בפלאפונים) הוא ישר אמר שכדאי לקנות חדש.

אבל זה מכניס אותי שוב לדילמה כאמור - מיילסטון חדש עולה כמו ה-N1 המשומש שלך, ואני לא חושב שכדאי היום לקנות מיילסטון במחיר הזה.

אני חושב שאולי כדאי לי לקחת את ה-MS כיד2 וכמובן לבדוק את עניין האחריות שמגיעה עם זה ובמידת הצורך, בהנחה ואי אפשר יהיה לשדרג לג'ינג'ר ואי אפשר יהיה להסתדר עם OC - אולי פשוט יהיה עדיף למכור ולשדרג שוב....

למרות שתכלס היתי מאוד רוצה את ה-N1.

עמרי, את דעתך עוד לא שמעתי ומאוד אשמח דווקא לשמוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכיוון שבסופו של דבר, לפחות מבחינתי, "הכל אותו חרא" - בכל הנוגע לטלפונים אני עושה את הבחירות שלי (אחרי שסוננו כמובן מכשירים שלא מתאימים טכנית לדרישות הסף) לפי:

א. מראה חיצוני - גודל, משקל, יופי

ב. ממשק - שמעתי הרבה טענות על הממשק של סמסונג. את הממשק של מוטורולה אני מכיר מהמכשירים הפשוטים שלהם, ודיי מזועזע ממנו. על HTC שמעתי רק מחמאות.

ג. branding - אולי הסיבה שבגללה אני ב-SE ב-4 שנים האחרונות. קשה לי פסיכולוגית להסתובב עם טלפון של סמסונג/מוטורולה. HTC זה מותג "צעיר" ועכשיווי, ולכן אני נמשך אליו יותר.

כמובן שיש פלוסים ומינוסים בכל מכשיר. אם היה "סמסונג גלאקסי מיני" עם מסך קטן יותר וגודל פיזי קטן יותר, ובלי תקלות ב-.... אולי הייתי הולך דווקא עליו, למרות שהוא סמסונג ולמרות שיש עדיפות לממשק של .

לגבי הדילמה שלך, במשפט אחד: מעולם לא משכו אותי, ולכן קשה לי להאמין שאם הייתי במצב שלך הייתי הולך על המיילסטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בקטע הזה אנחנו מאוד שונים :

א. פחות חשוב לי , מה גם שאני חושב שהמיילסטון נראה יותר טוב מה-N1 והדיזייר (דעתי בלבד כמובן). המשקל שלו הרתיע אותי מאוד בהתחלה אבל אחרי שהחזקתי אותו ביד זה לא הפריע לי כלל לכן כרגע זה לא רלוונטי.

ב. עד כמה שידוע לי הממשק במיילסטון הוא אנדרואיד נטו בלי כל מיני תוספת של TW כמו ב-SGS או SENSE כמו ככה שלא חושב שזו בעיה כלל

ג. זה הכי לא חשוב לי בעולם מה כתוב על המכשיר שלי. אני מסכים איתך שהמכשירים של מוטורולה היו ונותרו מזעזעים מהון בחינות - אבל אין טעם להתעלם מהעובדה שהפעם המקרה שונה וזה מכשיר שזכה לביקורות מדהימות כמעט מכל הבחינות ואני לא חושב שאפשר להתווכח על זה. ראיתי ביקורות , קראתי מה בארץ ומה בחו"ל רשמו - הם די מתלהבים מהמיילסטון, מהספיקר שלו, מהאיכות שיחה, מהמסך (מהמקלדת הפיזית קצת פחות אבל לא ממש אכפת לי ממנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר החיובי היחיד שאני יכול להגיד על , זה שהם בהחלט יודעים לתת כבוד לאוזניים של הלקוחות שלהם, ומציידים את המכשירים שלהם בספיקר רציני כמו שצריך.

בניגוד לסוני אריקסון שהייתי מת להעיף כאפה לאידיוט שבוחר את הספיקר במכשירים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר לכך שזה הפלאפון של גוגל! (כביכול).

סלקום לדוגמא החלה במכירת ה- Legend אז יש סיכוי שניתן יהיה לבטח את הנקסוס בסלקום דווקא מכיוון שבין אם זה נקסוס ובין אם זה לג'נד,הרכיבים שהיא מחליפה בפלאפון הזה מגיעים אליה מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכיבים שסלקום מקבלת זה רכיבים מניופאן אני מניח, לא שמתי לב שניפאן משווקת את הנקסוס, חוץ מזה אם כבר אז החלפים של הדיזייר יתאימו לזה של הנקסוס, אבל בחייאת, תחשבו בהגיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך ההגיון שלך שלל ישר את האפשרות הזאת אבל ההיגיון שלנו (והבריא כפי שנראה) אומר כל עוד לא בדקת הכל אפשרי.

אתה לא יודע מה מדיניות מסלול הביטוח של הספקיות אז מאיפה אתה שולל את האפשרות לבטח את הנקסוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דור, אני לא יודע לאיזה מכשיר אתה רגיל עכשיו, אבל אני רגיל לכזה ששוקל 71 גרם.

כשהחזקתי את הדיזייר, הרגשתי שהוא פשוט כבד בטירוף ושאני לא מוכן לסבול משקל כזה.

המיילסטון אפילו כבד יותר. אתה ניסית אותו? המשקל שלו לא ממש מוגזם מבחינתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...