התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רועי,

עכשיו חזרתי וראיתי את הפלאפון שלך - חשבתי שאולי אני אגיע, אראה (שכמו בביקורות) הכפתורי מגע למטה לא עובדים יותר מדי טוב ואז אני אסגר על המיילסטון. אבל - הם עובדים נהדר! אין לי מושג מה קרה בביקורות, אולי הם עשו בכוונה משום מה, אולי זו הגרסא של ה-OS, ניסיתי כמה וכמה פעמים ולא פיספסתי אפילו פעם אחת (וממש לא התאמצתי ללחוץ עליהם באופן מדויק). ולכן ההתלבטות שלי חזרה ובגדול.

מצד אחד מיילסטון - טלפון מעולה לכל הדעות עם מעבד שמספיק לי מעל ומעבר, מחיר זול מאוד (יחסית) של כ-1700 ש"ח ביד2 עם אחריות+קבלות+ערכה מלאה. אך בגלל אותו מעבד כנראה לא אוכל לשדרג מעבר ל-2.2 - בטח לא באופן משביע רצון.

מצד שני יש לנו את ה-N1 עם מסך מגע קצת פחות טוב (כך הבנתי גם מכם) אך הרבה יותר קל, מעבד מהשורה הראשונה ואפשרות לשדרוג גרסא בעתיד. מנגד יש לנו מחיר של כ-2100 למכשיר יד2 יחסית חדש, שמור בהחלט אך עדיין ללא אחריות כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי,

עכשיו חזרתי וראיתי את הפלאפון שלך - חשבתי שאולי אני אגיע, אראה (שכמו בביקורות) הכפתורי מגע למטה לא עובדים יותר מדי טוב ואז אני אסגר על המיילסטון. אבל - הם עובדים נהדר! אין לי מושג מה קרה בביקורות, אולי הם עשו בכוונה משום מה, אולי זו הגרסא של ה-OS, ניסיתי כמה וכמה פעמים ולא פיספסתי אפילו פעם אחת (וממש לא התאמצתי ללחוץ עליהם באופן מדויק). ולכן ההתלבטות שלי חזרה ובגדול.

מצד אחד מיילסטון - טלפון מעולה לכל הדעות עם מעבד שמספיק לי מעל ומעבר, מחיר זול מאוד (יחסית) של כ-1700 ש"ח ביד2 עם אחריות+קבלות+ערכה מלאה. אך בגלל אותו מעבד כנראה לא אוכל לשדרג מעבר ל-2.2 - בטח לא באופן משביע רצון.

מצד שני יש לנו את ה-N1 עם מסך מגע קצת פחות טוב (כך הבנתי גם מכם) אך הרבה יותר קל, מעבד מהשורה הראשונה ואפשרות לשדרוג גרסא בעתיד. מנגד יש לנו מחיר של כ-2100 למכשיר יד2 יחסית חדש, שמור בהחלט אך עדיין ללא אחריות כלל.

בדיוק, העניין של האחריות זה גם מה שמגביל אותי מלקנות אותו, אני מעדיף טלפון טיפה יותר חלש (אבל חזק באותה מידה עם OC) על טלפון ללא אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אי אפשר להשוות את המעבד של המיילסטון מול הSnapdragonsים למשל, כי המעבד של TI יותר חזק פר Mhz.

ד"א, גיגלתי והבנתי ש-T1 זו חברה שמייצרת מעבדים(?), אבל לא הבנתי אם היא מייצרת את ה-SD או את המעבד של המיילסטון כדי שאבין אם התכוונת שה-SD חזק יותר מהמעבד של המיילסטון פר Mhz או ההפך.

אור כהן,

אתה צודק לחלוטין, אני רק עוד לא החלטתי. ה-N1 עדיף כנראה מהרבה בחינות אך הוא יקר יותר וללא אחריות כלל. מפחיד אותי לקנות מכשירים כה יקרים בלי יום אחד של אחריות אפילו כשהחלפה של מסך בטח יקרה להחריד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שכבודו של הנקסוס חזר למקומו ;)

אם היה לי יותר זמן הייתי מתעמק בסרטונים שביוטיוב המעידים על קפיצות במסך מכיוון שאצלי עדיין לא נתקלתי בזה.

דור,אני דווקא יותר להוט ממך לדעת איך המוטורלה יריץ את הפרויו.

כאשר התקנתי את ה-SetCPU בנקסוס והתנסיתי עם פרופילים נוכחתי לדעת ששימוש במכשיר כאשר השעון על 800 מגה הרץ בלבד המערכת רצה כמו 2.1 על המוטורולה.

אישית,אני לא הייתי מסתדר עם מהירות הממשק של המוטורולה ולכן פניתי לנקסוס.

החששות שלך בנוגע לאחריות מוצדקות בהחלט.

אם מדובר באחריות יצרן אז זה אולי כן יתן מעט משקל להכרעה בנוגע למכשיר,שמדובר באחריות של הספקית זה דווקא פחות שימושי.

אחריות שהספקית/חנות פרטית נותנת היא אחריות תוכנתית בלבד. וכיום עם הריקברי האפשרות להרוס את המערכת הוא על תקן אפסי.

בנוגע למסך,מסך חדש מאיביי יותר משתלם ממעבדה פרטית,אבל זה ברוב הפלאפונים כיום.

אור,המיילסטון עם עדיין יהיה פחות עדיף על הנקסוס בשל חיי הסוללה הפחותים.

וכן, כן מוריד מחיי הסוללה.

כל עוד psychuil לא יראה לנו את הכלי שהוא טען כי ראה אני עדיין אדבוק בדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מוכיח את הטענה של psychuil?

בכל מקרה,לפי הבנאדם מדובר באחריות ממוטורולה , שם הוא עובד ומשם הוא קנה זאת - כך שאני מאמין שזה עונה להגדרה של אחריות יצרן. האחריות מאוד מושכת אותי אבל כך גם העדיפות החומרתית של ה-N1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה.. מצטער שהיא מגיעה רק בעמוד 9 ובטח כבר דיברת על התשובה שלה איפשהו: מה יש במיילסטון (מכשיר שמבחינתי אגב הוא פשוט שמן בצורה מוגזמת) שאין ב- דיזייר, למשל, שגורם לך להעדיף אותו? זה שיקול תקציבי נטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההגדרה של המילה 'קרנל' אז בעיקרון כן.

הקרנל הוא בעצם המתווך בין הזיכרון והמעבד של המכשיר לאפליקציות אותן אתה פותח.

אני מאמין שברגע שלא מתבצעת פעולה במכשיר או מתבצעת פעולה שולית אז המערכת לא משתמשת במלוא עוצמת המעבד.

בשביל להיות בטוח תחכה לתגובה של iakovl,הוא אמור לדעת את זה.

בקשר לאחריות;

כאשר פתחתי את ה-Bootloader הייתי מודע להשלכות (ביטול אחריות יצרן) אבל כשחשבתי על זה לא הייתי בכלל זקוק לאחריות הזאת ולכן העדפתי לפרוץ את המכשיר. במקרה הגרוע הייתי מכניס אותו למסלול אחריות באחת מהספקיות.

המשמעות של ביטוח הוא תיקון גם בשל נזק פיזי (לעומת אחריות שהוא תוכנתי),

אם אתה חושב שעלול להיגרם למכשיר שלך נזק פיזי אז אל תפנה למכשיר יקר.

בכל מקרה תברר עם הבנאדם אם האחריות כוללת כיסוי על נזק פיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי,

לא מזמן קניתי N97 ביד שניה וכמובן בדקתי הכל לפני שקניתי וניסיתי BT,,צלצולים וכו' והכל כמובן דרך מסך המגע. חודשיים-שלושה עבד יופי. פתאום בבוקר יום בהיר המסך החתיל לזייף ושנגעתי בנקודה X זה פירש כאילו לחצתי על Y ובעצם הפך את הטלפון לכמעט בלתי שמיש בעליל. הטלפון לא נרטב אצלי, לא נפל ולא שיניתי שום דבר בתוכנה - כלום. בסופו של דבר היתי צריך למכור אותו בגרושים יחסית כי אין ממש מה לעשות עם טלפון כזה. בדיוק מדברים כאלה אני פוחד - כמובן שאת המסך מגע ושאר הדברים אני יכול לבדוק לתקינותם במעמד הקניה אבל אני מפחד שאחרי כמה חודשים פתאום תצוץ בעיה מוזרה כזו או אחרת ואני נשאר עם פלאפון שדורש תיקונים במאות שקלים - אני מניח שזה נקרא אחריות פיזית. בסה"כ אם זה שהמכשיר תקין בזמן הקניה היה מבטיח זמן רב נקי מבעיות היתי מזמין מחו"ל וגומר את הסיפור.

עמרי,

זה אכן שיקול תקציבי נטו. אני מוכר את המכשיר שלי בכ-750 ש"ח ומעוניין להוסיף בערך 1000 ש"ח. ברור שהיתי מעדיף את הדיזייר עם הממשק SENSE ואת היותו יותר חדש וכו' וכו' - אבל הוא עולה הרבה הרבה יותר. מצד שני כשאני חושב על MS כחדש באזור ה-2150 ש"ח שוב צצה התלבטות בינו לבין ה-N1 כיד שניה שאין ספק שעדיף מהרבה בחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהספקיות יבטחו מכשיר שלא נמצא בכלל בקטלוג שלהם ועל אחת כמה וכמה לא נמכר בכלל באופן סדיר בארץ? אני בכל מקרה אתקשר לברר ואשאל למחירים אבל עד כמה שידוע לי זו לא בדיוק האופציה הכי נחמדה כי הם גובים סכום גבוה ובסוף אם קורה משהו לוקחים ממך השתתפות עצמית רצינית וכו'.

בכל מקרה כאמור זה החשש שלי, בעקבות 2 רכישות של מכשירים יד2 שהיו לי ובהתחלה היו נהדרים והכל היה תקין! אחרי חודש-חודשיים פתאום צצו תקלות שלא האמנתי שצצו פתאום. שקניתי מכשיר ב-800 ומכרתי ב-650 בגלל שהוא תקול זה בסדר אבל אם אקנה חלילה את ה-N1 שלך (שהוא תקין לחלוטין כאמור) והוא פתאום עם המזל שלי יתקלקל אני עלול למצוא את עצמי מפסיד אפילו אלפייה. זו כזו התלבטות רצינית מאחר וגם הרבה פעמים אם יש אחריות על מכשיר, ואפילו אם המכשיר חדש יש חברות/חנויות שנוטות להעיף אותך במהירות בשלל תרוצים והמצאות מצידן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת לא חשבתי על כך,אין לי מושג אם יהיה ניתן לבטח מכשיר שלא מתומכר ע''י הספקית.

אולי בכל זאת כדאי לך לפנות למוטורולה שכולל ביטוח במחיר. זה שוב מחזיר אותך לשיקולים החומרתיים.

בהחלט החלטה לא קלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...