התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

שיניתי קצת את ההודעה הקודמת...

החנויות הפרטיות נותנות לך אחריות של ... עצמן. ה"עברית" היא לא רישמית ומדובר במכשיר פרוץ שהותקן עליו ROM של אלוהים-יודע-מי.

כמו כן רוב החנויות לפי מה שראיתי בזאפ גונבות את כרטיס הזיכרון (4GB) מהקופסה, ומנסות למכור לך אותו בנפרד, וגם מכאן המחיר הזול יותר.

קח את זה בחשבון.

הפומבית של וואלה זה מכשיר של ניופאן עם עברית מקורית כולל ממשק עברי ואחריות של ניופאן (אף אחד לא מבטיח שהיא שווה משהו, אבל לדעתי זה עדיף על פני אחריות של "החנות"). נכון שהוא קצת יותר יקר אבל ההבדל לא משמעותי לדעתי (עוד 200 שקל בערך, אם תחזיר את כרטיס הזיכרון הגנוב למשוואה ותוסיף את העברית שהחנויות גובות עליה תשלום נוסף) וב-36 תשלומים ללא ריבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בחנויות הפרטיות זה נמכר בכ-2770, אתה חושב שתצליח להוציא בוואלה בכ-3000 ש"ח וב-36 ת'?

עריכה: הצעתי 3150 ב-36 ת' וגם לא הלך ואז הופיע חלון שם מציעים לי הצעה "נהדרת" של 3600 ש"ח עם 36 ת' שזה כ-900 ש"ח יקר יותר מחנויות פרטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק החרא פה! כל החנויות ברגע שצריך משהו שעולה יותר מעשרים שקל מתנערות ממך בכל מיני טענות שזה נגרם ע"י נזק פיזי, נרטב, קורוזיה, גלוקוזה ועוד זיבולים! אני לא חשוב שניופאן הרבה יותר טובים, בטח לא טובים במידה שתצדיק תוספת של 900 ש"ח!

מישהו יודע כמה יעלה לי להחליף מסך נגיד בנקסוס1 במידה ונדפק לי? או שאר חלקים פנימיים שמועדים אולי לפורענות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר. בדיוק אמרתי לחברה שלי שבאמת הורגת אותי העובדה שאי אפשר לסמוך על אף אחד היום. לא מזמן היתי בחנות כלשהי בחיפה כדי לתקן פלאפון שהיה אצלי בזמנו, ובדיוק נכנסו אישה והילד שלה וטענו שזו הפעם המליון שהם מגיעים, הבעיות ממשיכות והם לא מוכנים כי הם קנו מכשיר חדש וכו' וכו' - וזו חנות שיחסית החזקתי ממנה כטובה ועם שירות טוב. אז כאילו מה עושים? ברצינות? קונים חדש בחנות, משלמים מאות שקלים יותר ובסוף נדפקים? מתחיל להראות כאילו צריכים פה מזל לא פחות מאשר בקניה מבנאדם ביד2, לא יודע מה לחשוב כבר.

ב-2700 אתה כבר יכול לקנות מיילסטון 2 מחו"ל. (בהנחה שלא יתפס במכס)

אין לי אף אחד שיבריח לי במכס ואני גם לא רוצה לקחת סיכונים. אם יתפס אשלם את המיסים + חתיכת קנס. אם אלך במסלול האדום ואצהיר אשלם כ-3600 שבמחיר הזה עדיף S מהארץ כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת בטח 2973 ש"ח אחרי ההתקנה של העברית, ומתוך הנחה שזה באמת מגיע עם כרטיס הזיכרון המקורי. לדעתי זה לא מגיע למרות שזה מופיע במפרט (בטח סתם copy paste), אחרת למה הם מציעים את אותו כרטיס בתוספת של 62 ש"ח, ומגיעים בסך הכל ל-3035 ש"ח עם עברית ממקור לא ידוע וממשק באנגלית?

כנ"ל eline שמופיעים ראשונים בזאפ. כולל עברית ועדכון ל-2.2 ויחד עם כרטיס הזיכרון הגנוב, המחיר הוא 3,092 ש"ח.

דרך אגב המחיר הרישמי של הדיזייר במכירה מוקדמת דרך השיווק הישיר של ניופאן (1700-700-727) הוא 3500 ש"ח כולל מע"מ.

ולא אני לא עובד שם או משהו... זה מופיע בפייסבוק שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריך.

מה דעתך האישית על קינה של הנקסוס1 מיד שניה מרועי? אני סומך על הבחור בעיניים עצומות אבל לך תדע אם המזל יזיין אותי בת** ויקרה משהו למכשיר בעוד חודש-חודשיים..ראיתי שתיקונים שלו עולים מאות על גבי מאות של שקלים! פאקינג עולה 1800 ש"ח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מכשיר יעלה יקר לתקן :nixweiss:

התכוונת בטח 2973 ש"ח אחרי ההתקנה של העברית, ומתוך הנחה שזה באמת מגיע עם כרטיס הזיכרון המקורי. לדעתי זה לא מגיע למרות שזה מופיע במפרט (בטח סתם copy paste), אחרת למה הם מציעים את אותו כרטיס בתוספת של 62 ש"ח, ומגיעים בסך הכל ל-3035 ש"ח עם עברית ממקור לא ידוע וממשק באנגלית?

כנ"ל eline שמופיעים ראשונים בזאפ. כולל עברית ועדכון ל-2.2 ויחד עם כרטיס הזיכרון הגנוב, המחיר הוא 3,092 ש"ח.

דרך אגב המחיר הרישמי של הדיזייר במכירה מוקדמת דרך השיווק הישיר של ניופאן (1700-700-727) הוא 3500 ש"ח כולל מע"מ.

ולא אני לא עובד שם או משהו... זה מופיע בפייסבוק שלהם.

קשה לי להאמין שxtract יבחר להתקין את העברית שלהם :smile1: וכן אני יודע שהדיון היה על הערכה ולא אם יקנה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אף אחד שיבריח לי במכס ואני גם לא רוצה לקחת סיכונים. אם יתפס אשלם את המיסים + חתיכת קנס. אם אלך במסלול האדום ואצהיר אשלם כ-3600 שבמחיר הזה עדיף S מהארץ כבר

מאיפה המספרים האלה?

מCLOVE עד הבית כולל מכס זה כ 2900 ש"ח

כנ"ל לגבי הDESIRE

וגם המחיר של הגלקסי דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה חושב שלתקן נקסוס1 לא אמור לעלות משמעותית יותר מלתקן מיילסטון? למישהו ידוע על מחלות כלשהן של הנקסוס מבחינת חומרה? תקלות נפוצות?

בזמנו באורנג' רצו לקחת ממני 1200 שקל על הלךפץ לוח אם של 6120 שקל אחרי שקיבלתי הדרכה לקוייה מנציגת שרות איך להכניס כרטיס למכשיר :kopfpatsch: רבתי איתם בכח עד שהוציאו הקלטה של הנציגה והחליפו לי בחינם.

לוח האם הוא הרי המרכז של הכל, יושבים עליו רוב הרכיבים, אם רכיב אחד הלך והרכיבים לא מודולרים אז יוחלף כל הלוח אם עם כל הרכיבים לא? הגיוני שיעלה יקר לתקן סמראטפון מודרני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...