התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן זו הבעיה. יש למישהו ניסיון עם האחריות של עצמה? לדעתכם יותר טוב מהאחריות שתנתן ע"י חנות פרטית לצורך העניין מאחר ומוטורולה זה היצרן?

בנוסף, נשמע לכם הגיוני שהאחריות היא על המכשיר כך שהם טוענים שאם ה-IMEI או שקר כלשהן במכשיר מתאים למספר שבקבלה לא מענין אותם כ"כ מה השם שרשום שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק איך היום יש לאנשים כל כך הרבה דרישות מהפלאפון שלהם,

כמו זמן , ומהירות מעבד, ועדכוני קושחה וספיקר איכותי ומשחקים טובים

ומערכת הפעלה טובה וקישוריות עם הפייסבוק ושלא יתחמם יותר מדי וכו' וכו' וכו'

כל זה כשבעבר הלא כל כך רחוק חצי מאיתנו הסתובבו עם כאלה:

nokia-3100.jpg?iact=hc&vpx=314&vpy=115&dur=899&hovh=225&hovw=225&tx=144&ty=150&ei=k9WLTIPCE8eOswaDsqDiAQ&oei=k9WLTIPCE8eOswaDsqDiAQ&esq=1&page=1&tbnh=164&tbnw=170&start=0&ndsp=32&ved=1t:429,r:1,s:0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם התחממות, אבל אמר שהוא דיבר 5 דקות עם חברה שלו וזה כבר היה חם מספיק בישביל לסיים את השיחה. אין לי כ"כ דרך לשחק איתו שעה לפני שאני קונה ולכן זו קצת בעיה - זה משהו שגורם לך להתחיל להעביר את המכשיר כל דקה מאוזן אחת לשניה? זה משהו שלא הכרתי ב-E71/N97/N95

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל בן דויד דיווח עכשיו ששיחק עם המיילסטון שעה והוא פולט המון חום, גם כששם אותו על 2G. מה דעתכם? אני מתעניין ב-3G מאחר ואני בפלאפון

אני משחק איתו שעות לפעמים ולאין פליטת חום שהרגשתי.

(ה3G מכובה כל הזמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לגבי משחקים וכו' אבל בקטע של דיבור זה קריטי. אני לא מדבר הרבה אבל אם אני אדבר 5 דקות וזה יתחמם ברמות שיגרום לי להחליף אוזן זו חתיכת בעיה. העניין הוא שאני חייב 3G מאחר ואני בפלאפון, יותר מאשמח אם תוכל להעביר אותו ל-3G לזמן קצר ולהגיד לי מה קורה, אם מישהו יתקשר ותוכל להגיד לי מה המצב בשיחה - אפילו עדיף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל בן דויד דיווח עכשיו ששיחק עם המיילסטון שעה והוא פולט המון חום, גם כששם אותו על 2G. מה דעתכם? אני מתעניין ב-3G מאחר ואני בפלאפון

לא ממש אופטימלילקחת מכשיר בלי תמיכה בתדר 850 אם אתה בפלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...