מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת! - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת!

Milford Cubicle

Recommended Posts

מה למשל ? אני דווקא מאוד אוהב את האתר הזה, ולדעתי הוא מאוד אמין. (אני רוכב על דו גלגלי)

scorn, עזוב רגע בריטניה. בא נדבר על הגיון בריא:

בתחום עירוני:

נסיעה עד 20 קמ"ש מעל המותר קנס 250 שח.

נסיעה בין 21-30 קמ"ש מעל המותר 750 שח.

בתחום בין עירוני:

נסיעה עד 25 קמ"ש מעל המותר קנס 250 שח.

נסיעה בין 26-40 קמ"ש מעל המותר קנס 750 שח.

לפי ההגדרה הראשונית של מערכת, האכיפה תחל במהירות 120 קמ"ש, בקטע כביש שבו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש. שזה מעל ל 25 קמ"ש מעבר למהירות המותרת. זאת אומרת, שהדו"ח יהיה 750 שח. לא נראה לי שהרבה אנשים יכולים לעמוד בקנס כזה, יותר ממספר פעמים מאוד מוגבל.

אלפא, מדובר בעבריינים בכמות מצומצמת, שברוב המוחלט של המקרים, אוכלים אותה בסוף. חוטפים שלילה לשנים רבות, ומעצרים ממושכים. (מכיר באופן אישי אחד כזה)

כל דבר כמעט שפורסם באתר הזה בקשר למערכת א-3 הוא במקרה הטוב ביותר הנחה וניחוש פרוע ובמקרה הרע ביותר שקר בכוונת תחילה, לזכיין אין שום שליטה על המערכת, לא מעניינת אותו כמות הדוחות או אם המצלמה מצלמת בפועל. כל עוד המצלמה מסוגלת להעביר תמונה למרכז השליטה, ומשם לרשת המשטרתית הוא מקבל על זה כסף, התשלום הוא עלפי הuptime של המערכת תוך התחייבות לUptime מינימאלי מסויים.

כל שאר הדברים זה פשוט שטויות, כמו עמודים של של מיליון מטר עם מצלמות, סף המהירות, חישוב העבירה, וכל מיני שטויות אחרות.

ד"א דו גלגלי בשונה מהיום לא יפעיל את המערכת במצלמות הלופ לא מכוון לרגישות כזאת(אין מספיק פלדה\ברזל), כנ"ל גם באור אדום כדאי לא להעמיס על בתי המשפט את כל המפגרים על הקטנוע שעוצרים במעבר החציה במקרה הטוב ואמצע הצומת במקרה הרע לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היום בצהרים נסעתי לכיוון רעננה בכביש 4

יש שם קטעים של 4 מסלולים רחבים והכביש בכלל לא עמוס

לנסוע 100 זה כאילו לעמוד על המקום ובכלל מותר 90

הבעיה הראשונית זה שהמהירות בישראל נמוכה מדי בכבישים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה/אתם כל כך חושבים שהמהירות איטית מידי (ויש קטעים שאני מסכים עם זה), אז תפעילו לחץ על חברי הכנסת שבחרתם.

רק הם ושר התחבורה יכולים לשנות את המהירות המרבית.

כל עוד לא הפעלתם לחץ כזה, והתקנות של המהירות המרבית לא שונו. תפסיקו להתלונן על המצלמות ותסעו כחוק. ככה לא תקבלו קנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שכבישים נועדו על מנת שהתנועה תזרום במהירות המרבית הבטוחה על מנת שכולם יגיעו ליעדם כמה שיותר מהר ובבטחה.

הגבלה של 100 קמ"ש (או 90? לא זוכר) בכביש כמו 431 למשל היא פשוט מגוחכת לחלוטין,

כאשר ניתן בלי שום בעיה לנסוע שם גם 120 בלי שום השלכה על בטיחות הנסיעה.

הרי אפשר גם לקבוע את המהירות המקסימלית בכל הכבישים ל-20 קמ"ש, וככה להוריד את מספר התאונות הקטלניות לאפס.

מצד שני, אף אחד לא יגיע לעולם ליעדו ומי שצריך לעשות נסיעות בין עירוניות פשוט ירצה למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול כמעט הייתי מעורב בתאונה

יצאתי מכביש 6 במחלף קסם ויש שם 3 נתיבים

הראשון ימינה וישר השני רק ישר והשלישי שמאלה בלבד.

בראשון ובשלישי עמדו מכוניות והאמצעי פנוי

אני כאמור יוצא מכביש 6 במהירות גבוהה, מתביית על האמצעי לישר, הרמזור מתחלף לירוק ופתאום מתברר לי שהרכב שעומד במסלול לנסיעה שמאלה בלבד, של חברת סימנטק, נוסע ישר בניגוד לחץ שמאלה.

כמעט התנגשנו באמצע הצומת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

קודם כל, ה"כמעט תאונה" היא בעיקר בגלל האידיוט שהמשיך ישר מנתיב שאסור להמשיך ממנו ישר.

שנית, "נסעתי מהר מדי" - האם נסעת מהר מהמהירות המותרת? האם נסעת יותר מהר ממה שסביר לנסוע שם (בלי קשר למהירות המותרת)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין לסוע 120 קמ"ש בכביש מהיר בו התנועה זורמת, לבין לבוא ב70-80 לצומת שבו בשאר הנתיבים הרכבים עדיין עומדים אפילו שזו מהירות חוקית. זה עניין של שיקול דעת גרוע, ואין בינו לבין הגבלת המהירות בכבישים שום קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול כמעט הייתי מעורב בתאונה

יצאתי מכביש 6 במחלף קסם ויש שם 3 נתיבים

הראשון ימינה וישר השני רק ישר והשלישי שמאלה בלבד.

בראשון ובשלישי עמדו מכוניות והאמצעי פנוי

אני כאמור יוצא מכביש 6 במהירות גבוהה, מתביית על האמצעי לישר, הרמזור מתחלף לירוק ופתאום מתברר לי שהרכב שעומד במסלול לנסיעה שמאלה בלבד, של חברת סימנטק, נוסע ישר בניגוד לחץ שמאלה.

כמעט התנגשנו באמצע הצומת.

אוקיי. מה זה קשור לדיון הזה?

נסעתי מהר מדי

:screwy:

אני מקווה בשבילך שפשוט עברת שטיפת מוח, ושהטיפשות שהפגנת פה זה לא משהו מולד...

ה"מהירות" לא יצרה את הכמעט-תאונה הזאת. האידיוט שהיה במסלול פניה שמאלה בלבד אבל המשיך ישר - דווקא כן.

אנשים כמוך נותנים לגיטימציה לשקרנים שיש במשטרת התנועה... חבל מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...