מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת!

Milford Cubicle

Recommended Posts

^^^

למצלמות לא יהיה פילטר IR? זה נראה לי בסיסי יחסית...

ואם סתם רוצים להשחית, לא קשה למצוא דרכים להרוס את המצלמה.

מספיק לצבוע את העדשה בצבע בשביל שהיא לא תוכל לצלם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפי הצילומים יש רק 2 מצלמות על כל עמוד כך שיש הרבה שטחים מתים

עכשיו רק צריך להיות יצירתי מספיק בשביל להגיע לגובה של 4 מטר.

אגב אמרו שיש על כל ארון חשמל, אז אם כבר שורפים משהו, אפשר לשרוף אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה מצלמות על המצלמות הסופיות, מה שהיה זה רק לצורך בדיקה, וד"א העדשה לא מוגנת :)

כל רובה איירסופט ראוי לשמו (כלומר, לא אחד שנקנה ב 50 שקל בתחנה המרכזית בת"א...) יעשה את העבודה מצוין אם ככה.

איזה כיף לחיות בישראל שעושים בה כל דבר רק עד האמצע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו רק צריך להיות יצירתי מספיק בשביל להגיע לגובה של 4 מטר.

האמת שזה החלק הכי פחות בעייתי (לפחות לי )

אז דובי זובי ,אתה אומר שהעדשה לא ממוגנת ,סימן שפטיש פשוט ואנחנו שוברים לה את אמא אמא ויעלה להם כמה אלפים לתקן .

חוץ מזה ,לא אכפת לי שהמצלמות יקלטו אותי ,אחרי שאני עושה את העבודה ,אני בורח לכל הרוחות ומחליף אפילו בגדים ,ככה שבחיים לא יכולו לזהות אותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

למצלמות לא יהיה פילטר IR? זה נראה לי בסיסי יחסית...

ואם סתם רוצים להשחית, לא קשה למצוא דרכים להרוס את המצלמה.

מספיק לצבוע את העדשה בצבע בשביל שהיא לא תוכל לצלם כלום.

לא יהיה, ברוב העולם הפלאש הוא IR ויש פילטר כדי שלא תדע אם מצלמים אותך או לא, ושהפלאש לא יסנוור את הנהג(בהרבה מדינות מצלמים מקדימה ולא מאחורה בשביל שלא יהיה אפשר להגיד - לא אני נהגתי, אבל בישראל כיוון שלא משנה מי משלם את הדוח העיקר שמשלמים).

רק שתדעו לא ניתן יהיה לערער על הדוחות של המצלמות האלה, יש כבר תיקון לחוק שרק מחכה שהמערכת תעלה לאוויר שאומר שכל מערכת לאכיפת תנועה של מ"י\מב"פ שקיבלה תקן של מכון התקנים הישראלי לא יהיה ניתן לערער עליה בשום בית משפט. בנוסף לזה בשונה מהמערכת הקיימת כיוון שיש שימוש בלופים יש התראה גם על הנתיב שבו התבצעה העבירה. חישוב המהירות מתבצע בלופ ככה שאם נגיד יש 3 נתיבים ובאותו קטע זמן יש 3 מכוניות ורק 2 מהם עברו את המהירות המותרת למרות שיש 3 מכוניות בתמונה רק 2 יקבלו דוח וזה יהיה קביל בבית משפט.

גם משבשי סלולאר לא יעזרו במצלמות יש נפח אחסון שמספיק לכמה אלפי תמונות, ובנוסף לזה המצלמה מצלמת בHDR מלא ככה שלאק וכל המדבקות שמסנוורות לא עוזרות בשיט, לוחצים על כפתור שמשחק עם החשיפה אחרי שהתמונה כבר הגיע למערכת ורואים את המספר ישר.

מה שכן אין זיהוי לוחיות אוט', הזיהוי הוא ידני בלבד ע"י שוטרים(גויסו כ-150 שוטרים חדשים רק לתפקיד הזה), ככה שתתפללו לסחבת.

ד"א השחטת המצלמות לא תעזור יותר מידי, יש חיישנים על המארז של המצלמה שקולטים גם נידנוד(אם תנסו לפרוץ רוב הסיכויים שתגיע ניידת לפני שתעלו לסוף עמוד), וברגע שהעלויות של התיקון והטיפול בהשחטה יהיו גבוהות יותר ממצלמות ישימו מצלמות על כל עמוד.

מה שכן תגובה אחת לגבי זה שזה לא משנה שום דבר מבחינה של בטיחות, לפני מספר חודשים כאשר כתבו שהמערכת כבר מחלקת דוחות. בצומת מורשה איפה שיש מצלמות מהירות ומצלמת אור אדום ב-3 השבועות עד שיצא תיקון לכתבה הייתה ירידה של 78% "בעבירות" המהירות, וירידה של 99% בעבירות של אור אדום(היו רק 2 עבירות של אור אדום בכל ה3 שבועות האלה, מול תצחקו או לא אבל היו ימים של 10-15 עבירות אור אדום, חלק מהם ב12 בצהריים בצומת מלא).

ככה שכן מצלמות המהירות אולי לא ישנו הרבה, וזאת תקופה קצרה מידי בשביל לבדוק השפעה של זה, מה שכן מצלמות של אור אדום המטרה היחידה שלהם היא כן להלחם בתאונות דרכים, כי עד כמה שאפשר להגיד שלא משנה אם אתה נוסע 90 או 130(לפחות עד הקטע שבוא אתה תתנגש במישהו או בקיר הפרדה) אי אפשר להגיד אותו הדבר על מעבר באור אדום.

בכל מקרה אל תצפו לפריסת המצלמות במקומום מוכרים, הפריסה מתחילה מכביש החוף ואיילון, ועוד כמה כבישים מפתיעים המצלמות על כביש 4 כרגע נשארות כמו שהן.

האמת שזה החלק הכי פחות בעייתי (לפחות לי )

אז דובי זובי ,אתה אומר שהעדשה לא ממוגנת ,סימן שפטיש פשוט ואנחנו שוברים לה את אמא אמא ויעלה להם כמה אלפים לתקן .

חוץ מזה ,לא אכפת לי שהמצלמות יקלטו אותי ,אחרי שאני עושה את העבודה ,אני בורח לכל הרוחות ומחליף אפילו בגדים ,ככה שבחיים לא יכולו לזהות אותי .

אוקיי אני אתקן את עצמי, היא לא ממוגנת, זה לא אומר שהיא לא מוגנת היא נמצאת מאחורי פלקסי רגיל והיא "שקועה" כמה ס"מ טובים בתור המארז החיצוני ככה שמאוד לא סביר שתגיע אליה בקלות.

וכמו שאמרתי גם נסיון על טיפוס יקלט במערכת ע"י חיישני תנודה וסביר להניח שתצא סיירת אליך לפני שתוכל לטפס 4 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני אתקן את עצמי, היא לא ממוגנת, זה לא אומר שהיא לא מוגנת היא נמצאת מאחורי פלקסי רגיל והיא "שקועה" כמה ס"מ טובים בתור המארז החיצוני ככה שמאוד לא סביר שתגיע אליה בקלות.

וכמו שאמרתי גם נסיון על טיפוס יקלט במערכת ע"י חיישני תנודה וסביר להניח שתצא סיירת אליך לפני שתוכל לטפס 4 מטר.

כן חשבתי אל זה ,אבל אם הפלסטיק הזה ניתן להריסה ,זה מספיק טוב .

בקשר לטיפוס ,יצוא אליי מי ? כמה שוטרים בשנות ה50 לחייהם ,שבמיקרה הכי טוב יגיעו תוך 10 דקות .

עד אז אני כבר אהיה במרחק של כמה קילומטרים ,עם בגדים אחרים ,ובלי קובע הגרב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם, מספיק לי להוסיף מספיק לדים IR על הלוחית רישוי בשביל שהמצלמה לא תקלוט את המספר כמו שצריך? מעניין...

ודובי, אני לא חושב שיש מישהו כאן בת'רד שהתנגד להצבה של מצלמות אור אדום.

אני לפחות בעד הצבה של מצלמות אור אדום בכל מקום מבחינתי. אבל אני ממש לא

בעד הצבה של מצלמות מהירות שיהיו מסחטת כסף ותו לא.

מילא אם הן יצלמו במהירויות שהן כבר לא סבירות (נניח 130+, תלוי בכביש כמובן), אבל

לתפוס על 110 בכביש ירושלים-ת"א זה מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חשבתי אל זה ,אבל אם הפלסטיק הזה ניתן להריסה ,זה מספיק טוב .

בקשר לטיפוס ,יצוא אליי מי ? כמה שוטרים בשנות ה50 לחייהם ,שבמיקרה הכי טוב יגיעו תוך 10 דקות .

עד אז אני כבר אהיה במרחק של כמה קילומטרים ,עם בגדים אחרים ,ובלי קובע הגרב .

משטרה+חברת פרטית, ד"א השחטת המצלמה = תקיפת שוטר, בשונה ממה שהיה עד כה - הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, עוד תיקון קטן לחוק..

אז בעצם, מספיק לי להוסיף מספיק לדים IR על הלוחית רישוי בשביל שהמצלמה לא תקלוט את המספר כמו שצריך? מעניין...

ודובי, אני לא חושב שיש מישהו כאן בת'רד שהתנגד להצבה של מצלמות אור אדום.

אני לפחות בעד הצבה של מצלמות אור אדום בכל מקום מבחינתי. אבל אני ממש לא

בעד הצבה של מצלמות מהירות שיהיו מסחטת כסף ותו לא.

מילא אם הן יצלמו במהירויות שהן כבר לא סבירות (נניח 130+, תלוי בכביש כמובן), אבל

לתפוס על 110 בכביש ירושלים-ת"א זה מגוחך.

לא מספיק לדים של IR, אתה צריך חתיכת פרוז'קטור כיווני שיסוונר את המצלמה, זאת דיגיטאלית רגילה, מאוד מאוד יוקרתית אבל עדיין . תבדוק מה צריך בשביל לסוונר DSLR של קאנון ממרחק של 20 מטר וזה בערך מה שאתה תצתרך.

ספי המהירות ישארו כפי~ שהם היום, כלומר בין 115-120 ומעלה יצלמו תלוי בכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודווקא אני שמעתי שיכוונו את המצלמות על 5-10 קמ"ש במטרה להגיע ל-150 דוחות ביום.

אם היו שמים כמה מצלמות במקומות מסוכנים באמת (סיבובים חדים, ליד בתי ספר וכו'), ואת שאר הכסף היו משקיעים במצלמות רמזור אדום ואולי אפילו פיתוח של מצלמות קו לבן (לא נשמע מסובך מידי, וחיישנים על הקו הלבן) - הם אלה שבאמת ימנעו תאונות דרכים. אני מכיר כמה צמתים בחיפה שאנשים נוסעים בהם חופשי באור אדום, וכל חודש-חודשיים יש תאונה כתוצאה ממישהו שעבר באור אדום (צומת דניה בחיפה למי שמכיר).

גייסו 150 שוטרים בשביל לזהות את מספרי הרישוי - אם היו משקיעים את הכסף ב-100 שוטרים ו-10-15 ניידות שיאכפו עבירות שבאמת גורמות לתאונות ומפריעות לתנועה (אור אדום, אי מתן זכות קדימה, קו לבן, עקיפה מימין, נסיעה שלא לצורך בנתיב שמאלי), האפקטיביות במינעת תאונות דרכים הייתה גדלה פי כמה וכמה. הקטע הכי אירוני זה שבסופו של דבר מניעת תאונות דרכים תחסוך למדינה לא פחות כסף מההכנסות כתוצאה מדוחות המהירות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי 150 ברבע שעה

מניסוי שנערך באזור מורשה, כאשר כיוונו את המצלמות על 120 קמ"ש הגיעו לממוצע של 180 דוחות ביום (אאל"ט, בכל מקרה באזור הזה), וכאשר כיוונו על 110 הייתה כמות "לא נשלטת"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו? אז אתה סותר את עצמך.

אתה אומר שיכוונו ל 5-10 קמ"ש במטרה להגיע ל-150 ביום, ואז אומר שב-120 (כלומר 30 קמ"ש) הם כבר הגיעו ל-180...

110 זה 20 קמ"ש מעל המותר, פי-2 מ 5-10, וכבר שם הכמות היא "בלתי נשלטת"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...