מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת!

Milford Cubicle

Recommended Posts

זה לא קורה הרבה, אבל הפעם אני גאה בתקשורת.

כתבה נפלאה שמעמידה את המדינה ואת המשטרה במקומה, ולא מפחדת לומר בפה מלא: גנבים מסריחים!

http://www.mako.co.il/news-channel2/Weekend-Newscast/Article-2eaf78e51c9ba21004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=978777604

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עצוב ומקומם. השמחה שלי תהיה כשהח"כים או אנשים בעלי השפעה יתחילו לחטוף דו"וחות ואז תהיה סערה גדולה והפרוייקט יסגר בכל ענות חלושה.

עד אז נמשיך עם האיוולת של משטרת התנועה (או של משרד לביטחון פנים...המממ) שמעדיפים לתת קנסות למישהו שעבר ב20 קמ"ש את המהירות המותרת במקום לתפוס בצומת לפני את הערס שחוצה בפס הפרדה לבן ויהרוג מישהו. הרבה יותר קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב ומקומם. השמחה שלי תהיה כשהח"כים או אנשים בעלי השפעה יתחילו לחטוף דו"וחות ואז תהיה סערה גדולה והפרוייקט יסגר בכל ענות חלושה.

עד אז נמשיך עם האיוולת של משטרת התנועה (או של משרד לביטחון פנים...המממ) שמעדיפים לתת קנסות למישהו שעבר ב20 קמ"ש את המהירות המותרת במקום לתפוס בצומת לפני את הערס שחוצה בפס הפרדה לבן ויהרוג מישהו. הרבה יותר קל.

המערכת מתופעלת ע"י חברה אזרחית, הפרוייקט הזה לא הולך לשום מקום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכין, יש הוראות באינטרנט.

ח"ח לכל מי שמתכוון לקרוע למצלמות האלו את הצורה ברגע שיוצבו. (למרות שזה יהיה בעייתי, שמים אותן בקייסים מלקסן חסין ירי וטמפרטורות גבוהות, שמכיל גם מצלמת אבטחה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך המאמר:

בואו נזכור כנגד מי מוקמת מערכת זו. עברייני מהירות כבדים וסדרתיים ימצאו דרך (והם כבר מצאו) כדי להתמודד עם המערכת. עברייני פס לבן, פרסות במקום אסור, נהיגה בשכרות ואי מתן זכות קדימה ימשיכו לעשות את העבירות האלה, ימשיכו לקטול חפים מפשע, והמערכת המשפטית תמשיך לשפוט אותם ולתת להם עונשים מגוחכים. מצלמות פרויקט א-3 לא יטפלו בגורם האמיתי לרוב תאונות הדרכים, אלא יתרכזו באחוזים המעטים שקשורים למהירות המופרזת.

נראה לי מסכם טוב מאוד את מה שיקרה בעקבות הצבת המצלמות.

עוד כסף ייכנס לקופת המדינה (אך המדינה לא תצטרך להעלות מיסים ולכן לא תיראה רע בעיני הציבור) ובנוסף זה לא ימנע תאונות בכלל.

מצלמות שמצלמות באור אדום - אין לי בעיה איתם. מצלמות המהירות מיותרות לחלוטין.

ולראיה, כמה תאונות באמת נגרמות מכך שמישהו נוסע 110 במקום 100 בכביש ירושלים תל אביב?

צעד מיותר, פופוליסטי, מגעיל ומעצבן. מישהו מופתע?

ואגב,

אם גורמים עבריינים יכולים להשיג טילי לאו וכאלה, שלפחות יעשו איתם משהו מועיל... אני משער שיש גבול לרמת ההתעללות שהמצלמות יעמדו בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכין, יש הוראות באינטרנט.

ח"ח לכל מי שמתכוון לקרוע למצלמות האלו את הצורה ברגע שיוצבו. (למרות שזה יהיה בעייתי, שמים אותן בקייסים מלקסן חסין ירי וטמפרטורות גבוהות, שמכיל גם מצלמת אבטחה)

טמפרטורות של הצתת אש רגילה, לא תרמיט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת מתופעלת ע"י חברה אזרחית' date=' הפרוייקט הזה לא הולך לשום מקום :)

[/quote']

ובכן, אתה נאיבי, הקבלן גוזר קופון על ההכנסות מהדו"חות. ("מתוגמל ביחס לתופקת המערכת")

הפרוייקט הזה יעוף. בהתחלה 300, אח"כ 900 ..מהר מאד נפרד מהרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, אתה נאיבי, הקבלן גוזר קופון על ההכנסות מהדו"חות. ("מתוגמל ביחס לתופקת המערכת")

הפרוייקט הזה יעוף. בהתחלה 300, אח"כ 900 ..מהר מאד נפרד מהרבה כסף.

דובי התכוון לכך שמכיוון שהמערכת תופעל על ידי חברה אזרחית, שיש לה אינטרס כלכלי

גדול מאוד להמשך קיום המערכת, אז המערכת לא הולכת לשום מקום = נשארת כאן איתנו, לצערנו הרב.

קושי רציני בהבנת הנקרא?

כנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...