מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת! - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות המהירות החדשות - תגובת ה...תקשורת!

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 174
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מי אמר שהוא שילם?

ברגע שנכתב הדו"ח אז סיכוי גבוה שהדו"ח יגבה בצורה כזו או אחרת יש מקרים שרק סכום הקרן יגבה אבל ברוב המקרים וגם דרך בית משפט המדינה הולכת לגזור על הנהג קופון , בטח ובטח אם לא בקשת להשפט ( 90 יום מיום קבלת הדו"ח ) ברוב המקרים יגבו דמי ריבית גם בפריסה של התשלום ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טס?

דמגוגיה בגרוש. 160 קמ"ש זו מהירות סבירה לכביש 6.

160 קמ"ש זו מהירות גבוהה בכל כביש בעולם (כן, גם באוטובאנים בגרמניה ב-99% מהזמן, אם לא יותר, לא תעבור את ה-130), בטח שאתה לא יודע מה היו תנאי הכביש (עומס/רכבים משתלבים וכו' - ואל תשכח שהוא נתפס בסמוך למחלף, מקום עם פוטנציאל הרבה יותר גבוה לתאונות) או תנאי הרכב (מצב תחזוקתי רעוע, צמיגים סינים סוג ז' וכו').

חוץ מזה, אתה נתפס לקטנות. הפואנטה היא לא העבירה אלא העובדה שיש לבחור 100 עבירות קודמות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אין לי בעיה עם לנסוע 160 בכביש 6

מצד שני אני חושב מה הייתי עושה אם הייתי שומע שהנהג שמסיע את הילד שלי לגן נוסע במהירות כזאת (הוא נהג הסעות לילדים לא?)

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפואנטה היא לא העבירה אלא העובדה שיש לבחור 100 עבירות קודמות...

וזה שהוא עדיין על הכביש...

אני מוכרח לציין שכשביקרתי בגרמניה, המקטעים בהם התאפשרו ברסטים למהירויות של מעבר ל 150 קמ"ש עם הפוקוס סטיישן בה נסעתי היו כה קצרים שזה קצת אכזב. האוטובען כבר נהיה די עמוס בשעות היום. מה שכן - האספלט פשוט איכותי, מלבד המנוע שצווח את הנשמה, לא ממש מרגישים את הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יצא לעשות (אמנם בנוסע בכסא הימני - אני טיפה צעיר מידי בשביל לנהוג שם כמשכיר רכב) כמה אלפי ק"מ על אוטובאנים. רוב הנסיעה התבצעה במהירות שנעה בין 100 ל-150 קמ"ש (במכוניות שאפשרו לפחות 30 קמ"ש יותר, פג'ו 5008 ופורד מונדיאו סטיישן - שתיהן בגרסאות דיזליות ושתיהן בעלות לא מעט כוח), שכן תנאי הכביש בד"כ אינם מאפשרים זאת (עומס, הגבלות, פקקים אבל הסבה העיקרית - חוסר הכרות עם הכביש. אגב, גם המקומיים ברוב המקרים לא טסו ב-200 קמ"ש, ככה שבניגוד לסטיגמות זה שמותר לא אומר שנוסעים ככה. גם אלה שהרביצו לרוב נהגו בכלים המתאימים - לא יצא לי לראות פוקוס משייטת ב-170 קמ"ש, אבל יצא לי לראות M3 משייטות ב-200 ויותר - אבל מה שכן זה שאין לי ספק שכולן היו מתוחזקות כראוי - בניגוד למה שהיה קורה בארץ. בנוסף - היא לא תצפור לך או תעשה לך פלאשים - עברה פלילית בגרמניה, אלא תחכה בסבלנות שתפנה לה את הדרך במידה ויש צורך). בנוסף, יש בגרמניה היום מגמה של הגבלת מהירות על האוטובאנים - ורובם נכון להיום מוגבלים (לרוב שילוט אלקטרוני אך לא רק ממה שלי יצא לראות).

מה שכן - אם הכבישים פנויים, אפשר להרביץ בכל תנאי מזג אויר בערך (בהנחה שאין שכבת קרח או משהו - לנו יצא להגיע ל-150 בגשם שוטף שלא יבייש את החורף בארץ, ולא האצנו יותר מכך עקב אי הכרות עם הכביש, למרות שבדיעבד זה בהחלט היה אפשרי).

לנסוע 160 זה מגניב והכל (וגם "קצת" פחות), אבל בארץ אין לך את התנאים, המרחקים ובעיקר ותרבות הנהיגה המתאימה לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ אין לך את התנאים, המרחקים ובעיקר ותרבות הנהיגה המתאימה לכך.

מה שנכון נכון.. :nixweiss:

אשכרה אנשים עוקפים בלי לאותת רק כדי שבכלל יתנו להם לעקוף, אם הם יאותתו אז יעקפו אותם על ימין ועל שמאל.. :bash: רק בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...