האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול) - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול)

ellell

Recommended Posts

אתה מוכן "לא לחיות" בשביל לא למות?

במצב שאתה רוצה מה שיקרה לבסוף זה שיהיו עוצרים, סתימת פיות, דיקטטורה ולמעשה גרמניה הנאצית בגירסה היהודית שלה, באמת זה מה שאתה מעדיף? לא בכל מצב החיים עדיפים על המוות, צריך למצוא את האיזון הראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 300
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה אומר "אפל" אני אומר "יעיל".

לדעתי האישית, אידאולוגיה זה טוב ויפה ו"חופש הביטוי" הוא מושג חביב למדינות כמו שוויץ.

אבל כשזה מגיע לחיי אדם ובטחון האזרחים התמימים במדינה כל זה צריך לעוף דרך החלון.

אני אישית רוצה שהמדינה תשמור על הבטחון האישי שלי(מבית או מחוץ) מבלי לבחול באמצעים.

אני לא מוכן למות בשביל "רעיון".

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אם אתה חושב שמדינה טוטליטרית שומרת על ביטחון האזרחים שלה אתה טועה בגדול

המטרה הראשונה והעליונה היא שמירה על השלטון ולשם כך מופעלת המשטרה והם בהחלט לא בוחלים באמצעים. ביטחון האזרחים זה העדיפות האחרונה.

בפעם האחרונה שבדקתי כלל לא בטוח יותר לחיות במדינה כזאות - להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן "לא לחיות" בשביל לא למות?

במצב שאתה רוצה מה שיקרה לבסוף זה שיהיו עוצרים, סתימת פיות, דיקטטורה ולמעשה גרמניה הנאצית בגירסה היהודית שלה, באמת זה מה שאתה מעדיף? לא בכל מצב החיים עדיפים על המוות, צריך למצוא את האיזון הראוי.

למה לא לחיות?

תהיה אזרח טוב ותלך בתלם, אף אחד לא ייגע בך.

ולפני שתצרח "מה? ללכת בתלם? בו בו גו גו קו קו", תראה בפועל רוב האזרחים כאלה גם ככה.

עוסקים במקצוע שלהם, מפתחים משפחה וחיים את החיים, את רוב האנשים מעבר לתא המשפחתי שלהם

לא מעניין כלום(משפחת שליט למשל, היא דוגמא מצויינת לכך) וככה זה צריך להיות.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אם אתה חושב שמדינה טוטליטרית שומרת על ביטחון האזרחים שלה אתה טועה בגדול

המטרה הראשונה והעליונה היא שמירה על השלטון ולשם כך מופעלת המשטרה והם בהחלט לא בוחלים באמצעים. ביטחון האזרחים זה העדיפות האחרונה.

בפעם האחרונה שבדקתי כלל לא בטוח יותר לחיות במדינה כזאות - להיפך.

בפעם האחרונה שבדקת? מעניין איפה בדקת.

https://www.osac.gov/Reports/report.cfm?contentID=82852

זו עובדה ידועה לכל, שבסין, הבטחון האישי של האזרחים הוא מהגבוהים בעולם.

וזה בטח ובטח לא מגיע משוטר שכבול בכל מיני שטויות של "זכויות אדם" ו-"חופש ביטוי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני ימני בדעותי, יש משהו באמרה "he who trades liberty for security deserves niether and will lose both". כל דבר הוא חיובי במידה. חופש העיתונות הוא הכרחי כדי לנסות ולדאוג לכך שמי שנמצא בשלטון לא ינצל את עמדתו כדי לעשות לביתו על חשבון כלל העם (משהו שהתקשורת נכשלת בו כשלון חרוץ) ע"י הסתרת נתונים מקוממים. בכל מדינה כדוגמת השחיתות גואה, לאזרח הקטן כמעט בלתי אפשרי לבנות את עצמו ללא קשרים, כמעט כל פעולה בסיסית שכוללת עבודה מול הממשלה או רשות מקומית דורשת שוחד לפקידים בשביל שבכלל יסכימו לטפל בך וכו'.

רשמית, בסין של היום או ברוסיה הסובייטית הפשע אכן היה נמוך יותר, אבל א) זה נבע בעיקר מצנזור סטטיסטיקות לא מחמיאות וב) זה לא כלל עבירות של אלימות שרירותית מצד המשטרה או גורמים ממשלתיים אחרים, לרבות גביית שוחד בכוח או סגירת חשבונות אישיים באמצעות התג.

בקיצור, אם ראש העיר שלי קיבל שוחד במליונים, אני מעדיף שהוא יעוף מתפקידו בעקבות חשיפה עיתונאית ולא שהסיפור יושתק באמתלה של "שמירה על הסדר".

נחזור לעניינינו: אם ענת ואורי היו מסתפקים בפנייה לבג"ץ או אפילו פרסום בעיתון בגין מקרה שבו צה"ל עבר על פסיקת בג"ץ, ללא חשיפת פרטים מבצעיים, הייתי מגיב אחרת לעניין הזה - וזאת אפילו ללא קשר לשאלה האם אותה פסיקה היא הגיונית או לא והאם היה מותר להם לשפוט בעניין מלכתחילה. אם זה באמת היה המקרה, הייתי מפנה את כעסי לעבר בג"ץ על פסיקותיו ההזויות. אמנם חשיפה שכזו פוגעת תדמיתית בישראל, אך זו לא פגיעה שאני לא מוכן לעמוד בה בתמורה לאי-השתקת העיתונות החוקרת. תאמינו או לא, גם אני נגד מצב שבו הצבא קובע את סדר היום - אני פשוט חושב שזה גם לא מתפקידו של בג"ץ...

אז לא, הבעיה שלי בפרשה הנוכחית היא לא עם אותם 50 מסמכים שנוגעים לכאורה לעבירה על פסיקת בג"ץ (טענה שגם היא למיטב ידיעתי התבררה כלא נכונה בינתיים), אלא עם אותם מאות מסמכים סודיים שאין להם שום קשר לעבירות או שחיתות, ושמקום המצאם לא ידוע כרגע. אם יתברר שאכן אבד מידע שאינו משפטי אלא מבצעי נטו, מבחינתי צריך להעמיד את כל המעורבים הישירים בפרשה (לא ידוע לי האם ענת ואורי הם היחידים ושאין מעורבים נוספים) מול כיתת יורים, אחרי שיחולץ מהם בכל אמצעי שידרש כל הידוע להם בנוגע לתוכן המסמכים או מקום המצאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראו זאת התוצאה של רפיון ידים והשתלטות התקשורת על המדינה ,

רק שלוש שנים בכלא על התחברות לחברה באירגון טרור,

ופחות מח"כ הרב ביניזרי שנכנס כמעט על כלום.

החיה הפושעת טלי פחימה עו חיה ומדברת כנסו...

http://www.mako.co.il/news-military/security/Article-d6b9387e2ebf721004.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=2082585621

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופחות מח"כ הרב ביניזרי שנכנס כמעט על כלום.

:o :o :o :o

רק שלוש שנים בכלא על התחברות לחברה באירגון טרור,

מה ציפית שהיא תקבל על?

במסגרת עסקת טיעון הודתה בתרגום מסמך מסווג מעברית לערבית

- ויקיפדיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נתעלם מהעובדה שמדובר במסמכים המהווים עדויות לפשעי מלחמה אמתיים, פשעים שהם חמורים בהרבה מגנבה החרמה של עדויות.

אם נאמין לשב''כ רק חלק קטן מהמסמכים קשור לכך.

רוב המסמכים לא קשורים לזה וכאן בדיוק הבעיה-אין להם ערך לידיעת הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני ימני בדעותי, יש משהו באמרה "he who trades liberty for security deserves niether and will lose both". כל דבר הוא חיובי במידה. חופש העיתונות הוא הכרחי כדי לנסות ולדאוג לכך שמי שנמצא בשלטון לא ינצל את עמדתו כדי לעשות לביתו על חשבון כלל העם (משהו שהתקשורת נכשלת בו כשלון חרוץ) ע"י הסתרת נתונים מקוממים. בכל מדינה כדוגמת השחיתות גואה, לאזרח הקטן כמעט בלתי אפשרי לבנות את עצמו ללא קשרים, כמעט כל פעולה בסיסית שכוללת עבודה מול הממשלה או רשות מקומית דורשת שוחד לפקידים בשביל שבכלל יסכימו לטפל בך וכו'.

רשמית, בסין של היום או ברוסיה הסובייטית הפשע אכן היה נמוך יותר, אבל א) זה נבע בעיקר מצנזור סטטיסטיקות לא מחמיאות וב) זה לא כלל עבירות של אלימות שרירותית מצד המשטרה או גורמים ממשלתיים אחרים, לרבות גביית שוחד בכוח או סגירת חשבונות אישיים באמצעות התג.

בקיצור, אם ראש העיר שלי קיבל שוחד במליונים, אני מעדיף שהוא יעוף מתפקידו בעקבות חשיפה עיתונאית ולא שהסיפור יושתק באמתלה של "שמירה על הסדר".

He who trades what now?

כל החסרונות שמנית, קיימים גם כאן במדינה הנאורה, הליברלית והמתקדמת, ישראל:

1. שחיתות ממשלתית? רק תירק לאיזשהו כיוון.

2. פקידי ממשלה שלא רואים אותך ממטר? ראה סעיף 1.

3. החופש לבנות את עצמך מכלום? אשלייה, קורה בערך כמו זכייה בלוטו(אתה באמת חי בסרט שתהיה עשיר יותר מההורים שלך?)

4. אלימות מצד המשטרה? גם כאן יש, כלפי אנשים חפים מפשע יותר מדי, כלפי פושעים, בוגדים ועבריינים - לא מספיק.

אז יהיו לך בדיחות הרבה פחות בטלוויזיה, אז? בשביל זה יש את האמריקאים :P

אם החינוך, הרפואה, הרווחה במצב טוב, מה הבעיה בזה? מה הבעיה בשלטון טוטאליטרי שמעניק לך חיים שלווים ונוחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3875975,00.html

השופטת פסקה כי "המעשים המיוחסים למשיבה מצביעים, לכאורה, על עיוות פנימי עמוק בתפיסת חובותיו של חייל כלפי המערכת הצבאית אותה הוא נדרש לשרת, וסטייה חמורה מאחריות בסיסית שאזרח חב כלפי המדינה אליה הוא משתייך.

לא יכלתי לסכם את זה יותר יפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נתעלם מהעובדה שמדובר במסמכים המהווים עדויות לפשעי מלחמה אמתיים, פשעים שהם חמורים בהרבה מגנבה החרמה של עדויות.

אתה הזוי או שאתה לא מדבר אמת, איפה כאן פשעי מלחמה בזה שראינו כתבה מבויימת ומעוותת של עייתומאי שאינו נאמן למדינה,

בזה פסקת שאלו המסמכים עדויות על פשעי מלחמה?

אם כך למה השופטים אינם דורשים את אותם המסמכים הללו

כל המדינות שבעולם אפילו ארה"ב במלחמות הם הכי גרועות במקרים כאלו ואין קול ומצפצף

וראינו לאחרונה צילום איך שיורים חיילים שלהם מהמסוק לעבר אנשים לא חמושים

שם אין להם שמאלנים בכמות אדירה כמו אצלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

He who trades what now?

כל החסרונות שמנית, קיימים גם כאן במדינה הנאורה, הליברלית והמתקדמת, ישראל:

1. שחיתות ממשלתית? רק תירק לאיזשהו כיוון.

2. פקידי ממשלה שלא רואים אותך ממטר? ראה סעיף 1.

3. החופש לבנות את עצמך מכלום? אשלייה, קורה בערך כמו זכייה בלוטו(אתה באמת חי בסרט שתהיה עשיר יותר מההורים שלך?)

4. אלימות מצד המשטרה? גם כאן יש, כלפי אנשים חפים מפשע יותר מדי, כלפי פושעים, בוגדים ועבריינים - לא מספיק.

אז יהיו לך בדיחות הרבה פחות בטלוויזיה, אז? בשביל זה יש את האמריקאים

אם החינוך, הרפואה, הרווחה במצב טוב, מה הבעיה בזה? מה הבעיה בשלטון טוטאליטרי שמעניק לך חיים שלווים ונוחים?

במדינה דמוקרטית יש לך את האפשרות, הזדמנות לשנות ולדרוש.

1. אם אתה חושב שיש כאן שחיתות יחסית למדינות כמו סין/רוסיה המרחק הוא עצום

ההבדל הוא שכאן השחיתות מתפרסמת ושם יורים במפרסמים ולכן אין שם שחיתות ;)

2. ראה סעיף 1

3. לא אשליה. קשה? כן. אבל בהחלט לא אשליה, לפחות מדינה דמוקרטית מכירה שבזכויות אדם, יש אומנם פגיעה אבל לא כמו במדינות לא דמוקרטיות

4. בכל מקום יש אלימות משטרתית. פשוט כאן זה מתפרסם וזה אסור ובניגוד לחוק לכן הפגיעה היא פחותה הרבה יותר מאשר שם שזה בחסות הממסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שרדיואקטיב זה זה האידיוט שהיה פה פעם שהקים איזה קבוצה שרדורשת הורדת מחירי בירה גינס בבארים , האידיוט אמר שהוא יותר לא יחזור , פחחח

על כל מקרה רדיואקטיב אתה נעול ממש כמו שאר הדבילים באירגוני זכויות האדם שבעד ג'יהאד כי הג'יהדסטים רוצים "חופש" , חופש פעולה לדכות את העמים שלהם ,את הנשים שלהם ואת עמי האזור , פפפפחחחחח עלייך !

ענת קם היא מרגלת מהרגע שהיא פעלה להשיג חומר מסווג , לא קשור מה היא עשתה איתו ! מכרה ? העבירה ? זו כבר בגידה . עכשיו בלאו ? הוא עלול להישפט על בגידה , אמן , עד עכשיו רק רכוש גנוב וסיכון ביטחון המדינה , אבל אפשר לבסס תשתית ראייתית לבגידה ( כלומר יהיה מצב נפשי / מניע נפשי לביצוע בגידה ) אם יוכיחו שהיו בידו מסמכים שהוא לא החזיר בזמן ההסכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל מקרה רדיואקטיב אתה נעול ממש כמו שאר הדבילים באירגוני זכויות האדם שבעד ג'יהאד כי הג'יהדסטים רוצים "חופש" , חופש פעולה לדכות את העמים שלהם ,את הנשים שלהם ואת עמי האזור , פפפפחחחחח עלייך !

אני לא בהכרח מסכים עם השיטות בהם הם נוקטים לשחרור אדמתם מהכיבוש, למרות שאני מבין שהם עושים זאת עקב חוסר בררה, אבל לפי החוק הבינלאומי יש להם הזכות להגן על עצמם מפושעי מלחמה. וחובתו של כל מי שמכבד דמוקרטיה והחוק הבינלאומי, לתת להם את הכבוד המגיע להם.[br]פורסם בתאריך: 14.04.2010 בשעה 18:08:08

אם נאמין לשב''כ רק חלק קטן מהמסמכים קשור לכך.

רוב המסמכים לא קשורים לזה וכאן בדיוק הבעיה-אין להם ערך לידיעת הציבור.

אני מדבר רק על המסמכים הרלוונטיים כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...