האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול) - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול)

ellell

Recommended Posts

איסתרא, איך אתה מעז לבלבל בשכל עם עובדות?

הרי השמאל מנסה לצייר תמונה לפיה הכל יהיה ורוד אם רק אנחנו נהיה בסדר, כאשר נחתום על נייר שכתוב עליו "שלום"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 300
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה קטע בדבריה של דוברת שרודפת (שלום) את ישראל

ליזי שגיא השמאלנית: '' יום הזיכרון קרקס פורנוגראפי''

מנהלת אגף המידע בארגון "בצלם", ליזי שגיא, חושפת עד היכן פשה נגע השמאל בישראל.

את היום, יום הזכרון לחללי מערכות שחרפו נפשם למענינו, היא מכנה "קרקס פורנוגרפי".

לפני שנה היא קבעה שישראל דבקה בערכי הנאצים.

העולם החופשי שלא ממש מכיר את כל האמת, ושותה בצמא את דבריה

כמו יתר דברי הבלע שמתיז השמאל בכל התקשורת בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא חברה פרטית - ממשלת מצרים היא בין הבעלים שלה. בנוסף, הקמת הצינור שיוביל את הגז לארץ חייבה הסכם עם ממשלת מצרים. אגב, אני די בטוח שהגז עוד לא מסופק בגלל שהקמת הצינור עוד לא הושלמה, אבל אני מתעצל לוודא. אבל בדבר אחד אתה צודק - הסכם השלום באמת לא מחייב אותם לספק לנו גז.

הגז מסופק מאז 2005, כשהקמת הצינור הושלמה. והחברה היא אכן פרטית, מכיוון שהיה צורך בשינוי החקיקה במצרים, כך שחברות מצריות יוכלו למכור גז לכל דכפין, על מנת לאפשר את תחילת המו"מ בנושא.

הקמת הצינור לא *חייבה* הסכם עם ממשלת מצרים, כי ממשלת מצרים הייתה מעורבת במו"מ באופן שוטף. מה שכן, המצרים התעקשו על כך שדווקא תחתום על הסכם שיאפשר את העסקה - מה שישראל לא הסכימה לעשות, ובסוף הם הסתפקו במכתב מסילבן שלום (שר החוץ דאז) שמאזכר סעיף מתוך הסכם השלום המקורי, לפיו שתי המדינות מתחייבות שלא להפריע לעסקים של חברות שמעוניינות לסחור ביניהן.

אגב, אני יודע את כל זה כי הייתי נוכח לאחרונה בהרצאה של ד"ר יעקב רזון, מי שהיה מנכ"ל חברת החשמל בתקופה בו היא ניהלה מו"מ עם החברה המצרית על אספקת הגז. הרצאה שעסקה בדיוק בנושא הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא, איך אתה מעז לבלבל בשכל עם עובדות?

הרי השמאל מנסה לצייר תמונה לפיה הכל יהיה ורוד אם רק אנחנו נהיה בסדר, כאשר נחתום על נייר שכתוב עליו "שלום"...

אל תתן אתה לעובדות לבלבל אותך - את הסכם השלום עם מצרים חתם מנחם בגין(אדם דגול וציוני ועברי יותר מכולכם יחדיו) וממשלת הליכוד שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימין אינו חסין מטעויות - בעיקר כשהוא מיישם מדיניות שמאל... הוא אולי היה אדם דגול, אבל סבל מקוצר ראייה ולא הבין את ההשלכות ארוכות הטווח של אותו "שלום" בנסיבות הקיימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה באמת יכול לומר במאת האחוזים, בטווח הארוך(בכל זאת, 31 שנה עברו מאז) שהיה עדיף לישראל לא להיות בשלום עם ישראל? אתה בטוח בזה?

אותי בילבלת לגמרי, אני כבר לא בטוח בשום דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל המתון זה השמאל האמתי:

כך חוגגים יום עצמאות אלטרנטיבי בירושלים

בת"א ציינו גם את יום הזיכרון האלטרנטיבי

נזכור את כולם?

זה לא השמאל הקיצוני, לא השמאל הציוני, לא השמאל הכובש, לא השמאל הצבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם ממשיכים להיכנס לאתר הזה? אתר כל-כך הזוי...והוא בכלל חלק ממערכת "הארץ"

דרך-אגב אתם יודעים ש-80% ממנויי הארץ ביטלו את המנויים שלהם(כל בני המשפחה המורחבת שלי ביטלו) וזה נזק כלכלי עצום לעיתון שיש לו 30 מנויים,אם זה ימשך כך לא רחוק היום והעיתון זה ילך בדרכו של "דבר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח לקרוא את הכל, למרות שכרגע כבר בשורה השניה אבד לי כל החשק לקרוא. "כשעלה השחר של האמפריה הישראלית..."? באמת? אתה מפרסם פה מסמך שמציג את כמדינה אימפריאליסטית, בדומה לטענות כל אויבינו מאז ומעולם?

אני מקווה שההמשך שפוי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...