התנערות מאחריות - מאת SkyPC (גובל בפלילים) - העניין טופל - עמוד 23 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנערות מאחריות - מאת SkyPC (גובל בפלילים) - העניין טופל

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 409
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עובדה, KSP עושה זאת כבר שנים רבות. אם זה חוקי או לא זה לא מעניין אותי.

אתה תקנה משם בגלל שאתה יודע שזה לא חוקי, ואחר-כך תכנס איתם למלחמות משפטיות?

האמת היא שזה לא מדויק. ביום ראשון הייתי בKSP ושאלתי במיוחד את המוכר בנוגע לסעיף הזה, הוא אמר שזה שטויות במיץ וב99.9% מהמקרים הם מספקים אחריות גם ליד שנייה, שלישית ו14[בהנחה שהמוצר עדיין באחריות כמובן].

הוא אמר שבכל ההיסטוריה של KSP היו שני מקרים שהוא זוכר שהחברה לא הסכימה לממש אחריות, וזה בכלל לא היה קשור לשוק הפרטי[הייתה מחלוקת משפטית עם חברה גדולה].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שזה לא מדויק. ביום ראשון הייתי בKSP ושאלתי במיוחד את המוכר בנוגע לסעיף הזה, הוא אמר שזה שטויות במיץ וב99.9% מהמקרים הם מספקים אחריות גם ליד שנייה, שלישית ו14[בהנחה שהמוצר עדיין באחריות כמובן].

הוא אמר שבכל ההיסטוריה של KSP היו שני מקרים שהוא זוכר שהחברה לא הסכימה לממש אחריות, וזה בכלל לא היה קשור לשוק הפרטי[הייתה מחלוקת משפטית עם חברה גדולה].

לסמוך על תגובה של מוכר, זה כמו לבקש מהמוכרים שם מפרט...

כל עוד הוא לא חותם לך על זה שהוא אמר את זה, זה שווה לרמת האחריות שלהם בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסמוך על תגובה של מוכר, זה כמו לבקש מהמוכרים שם מפרט...

כל עוד הוא לא חותם לך על זה שהוא אמר את זה, זה שווה לרמת האחריות שלהם בערך...

הוא אמר שכל עוד אתה מגיע עם הקבלה, החברה לא בודקת את הת.ז. שלך והם יממשו את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון הוא - SKYPC צריכים לחזור אלי בעיניין הפיצןי שאני אקבל .

אני אעדכן כשסופית אני אדע מה נסגר.

ניחוש פרוע, לא מבוסס וככל הנראה תלוש מהמציאות - אני מניח ש-SKYPC ביקשו ממנו "להנמיך להבות" כחלק מהתהליך של פתרון הבעיה/הפיצוי שבדרך.

אם זה אכן המצב, זו נראית לי בקשה סבירה - כל עוד הם באמת מתכוונים "לרדת מהעץ" ולפתור את הדברים באופן הולם.

עדיין, הסחבת הזו לא נראית ולא מתקבלת טוב (אצלי לפחות)... טוב נו, "החגים", מה לעשות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרו כבר לעבוד ביום ראשון. לפי מה שהבנתי, הכרטיס כבר הגיע לפני שהסרט הזה התחיל.

אלא אם יש משהו שאנחנו לא יודעים, זה נראה כאילו מורחים אותו.

נחכה לעידכון שלו.

יותר הגיוני שמורחים אותנו, כדי לתת לזה לשקוע.

בכל מקרה אני מאמין שבסופו של דבר באג2000 יקבל את מבוקשו, גם אם היה צריך ללכת מרחק לא מבוטל בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...