מחפש פרטים על המשחק RISEN - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרטים על המשחק RISEN

ag43

Recommended Posts

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מתקין עכשיו את המשחק המלא אחרי ששיחקתי בדמו...

המשחק ימשיך מאותה נקודה שעצרתי בדמו או שהוא מתחיל מההתחלה?

מההתחלה.

גם אני חשבתי להתחכם ולהמשיך עם השמירה מהדמו,והיא עובדת,אבל הNPCS שלא אמורים להופיע בדמו לא מופיעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות:

1. אפא רואים כמה נקודות ניסיון צריך לצבור עד לדרגה הבאה? מצאתי בדף הדמות את הדרגה עצמה אבל אני לא מוצא את האינדיקציה לכמה נקודות ניסיון צברתי וכמה נשארו לי לצבור לדרגה הבאה.

ד"א - הנשק הכי חזק שמצאתי עד עכשיו (פרק 2) הוא פטיש שמוריד 96 נקודות נזק, הבעייה הוא שהאנימציית תנועה איתו איטית מידיי ולכן הוא לא יעיל בקרב (הם מצליחים להשחיל יותר מידיי מכות באמצע ולנטרל את רצף המכות). אני מעדיף להשתמש במגן וחרב, ככה התנועה יותר חלקה ומהירה, הם לא מצליחים כמעט להגיב וגם אם כן המגן מוריד חלק מהנזק. כרגע אני משתמש בחרב ממזרית שיצרתי לבד מחומר שכריתי שנקרא OBSIDIAN שמורידה 70 נקודות נזק ומגן שמצאתי במקדש תת קרקעי (RUNE SHIELD) שנותן 6 נקודות הגנה לכל התכונות. באיזה שילוב נשקים אתם משתמשים?

מישהו יודע אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להסתכל צד ימין למעלה

שילוב נשקים-חרב ומגן ALL THE WAY

תודה - לא יודע איך פיספסתי את זה ::)

מצאתי את כל החרבות המיוחדות לדעתי (זאת שמחשלים לבד, זאת שנקראת DEAMON, זאת שנקראת BETRAIR ועוד) וכרגע החרב הכי טובה היא החרב שמייצרים לבד מחומר שכריתי שנקרא OBSIDIAN שמורידה 70 נקודות נזק ומגן שמצאתי במקדש תת קרקעי (RUNE SHIELD) שנותן 6 נקודות הגנה לכל התכונות. מה שאומר שצריך ללמוד חישול חרבות וכריית מתכות כמה שיותר מהר :xyxthumbs:

ברגע שיהיה לי מספיק נקודות למידה אני אעלה את הלחימה בחרב למקסימום ואחשל חרב דו ידנית מהמתכת הזו (כרגע אני יכול רק ממזרית עם מגן ואני לא רוצה לוותר על המגן בשביל עוד כ 20 נקודות נזק, מה גם שהדו ידנית יותר איטית בהתקפה אז יתכן שגם כשאוכל להשתמש בה עם מגן אחזור לממזרית).[br]פורסם בתאריך: 22.10.2009 בשעה 09:45:51

לגבי חרבות BASTARD, לא ידעתי שאם משקיעים עוד בתכונה הזו אפשר להשתמש בהן ביד אחת - תודה על הטיפ, עזר לי מאוד! :xyxthumbs:

אם כבר טיפים - הנה כמה משלי:

1. תשקיעו בכיוס - זה יחזיר את עצמו מהר מאוד ועוזר בהרבה משימות.

2. אין שום סיבה להשתמש בשיקויים או כל דבר אחר שמרפא כשאתם קרובים למיטה פנויה - במשחק אין משמעות למהלך הזמן, פשוט שנו יום וחסכתם לעצמכם שיקוי.

3. תשקיעו בהתגנבות - גם זה מחזיר את עצמו מהר מאוד (שדדתי כמעט כל בית בעיר - המון כסף).

4. קחו כל דבר שלא מחובר לרצפה - אין לכם מגבלת משקל ולמכור כל מה שמוצאים מאוד עוזר למאזן הכספי.

5. תשקיעו במיומנות שנותנת לכם לחתוך חלקים מחיות (שיניים, פרווה וכו) - גם כן מחזיר את עצמו כספית מהר מאוד, רק שימו לב - צריך שיהיה לכם את הכלים הנכונים.

אם יש לכם טיפים שימושיים אשמח אם תחלקו איתנו :xyxthumbs:

אני רואה שאף אחד לא משתתף, אז אני אוסיף עוד טיפב חשוב שהצטערתי שלא ידעתי אותו בתחילת המשחק:

6. גם אם אתם לוחמים, תלמדו אלכימיה! בעזרתה ניתן לייצר שיקוי שמעלה את הכח ב 5 נקודות אם יש לכם OGEROOT (אם אוכלים אותו לבד מקבלים תוספת של נקודה אחת בלבד, בעזרת האלכימיה מקבלים פי חמש וכח הכי חשוב ללוחם - הכי מכריע בחישוב נזק לאויב, יותר מסוג הנשק).

7. אל תמכרו מתכות שכריתם וצמחים, תצטרכו אותם בהמשך.

8. אספו ביצים - הם מעלים נקודות ניסיון ומידי פעם גם כח.

9. ריכשו את כל הבצלים ואת כל שקי התבלינים שתמצאו אצל רוכלים - בשלב מסויים תבלו מתכון שיעלה לך לתמיד את מספר נקודות החיים והמתכון מצריך אותם והם די נדירים.

12. חרבות הם הנשק הכי טוב. יש פטישים וגרזנים שמורידים הרבה יותר אבל הלחימה איתם מאוד איטית מה שמשאיר אותך חשוף ופגיע להתקפות. הלחימה בחרב (לפחות רגילות וממזרית) מאוד מהירה ולרב ליריב לא יהיה זמן להתאושש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הלחימה בSTAVES לא כזאת איטית

ואם יש לך AXE רמה 7 ומעלה אתה יכול להחזיק אותם ביד אחת ואז זה כמו חרב

מישהו יכול להסביר איך עושים FORGE (האם אני עושה את זה בעצמי או דרך נפח) כי כרגע אני עובד על להשיג את האצ'יבמנט של ליצור 100 נשקים ועדיין לא הצלחתי ליצור אפילו אחד (יש משהו שאני צריך?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STAFF אין לי כי אני לוחם ככה שאין לי ניסיון איתו, אבל גרזנים ופטישים בעיתיים. הבעייה לא מתחילה מיד אחת או שתיים אלא מאנימציית התקיפה. התנועה של הדמות עם הנשקים הללו די איטית יחסית לחרבות מה שמאפשר ליריב להשחיל מכה בקומבו ההתקפה שלך. עם חרב למשל מול שלד אני מכה ללא רחם עד שהוא מת והוא לא מצליח להגיב. עם גרזן הוא מצליח להדוף חלק מההתקפות שלי ולפגוע בי. ולכן אני מעדיף חרב שתוריד 70 ותתקיף יעיל מפטיש שיוריד 90 ויאפשר ליריב לפגוע בי.

בשביל ליצצר נשקים אתה צריך כמה דברים:

1. את תכונה של הנפחות שאתה לומד אצל הנפח בעיר או במחנה של הדון (אני מניח שגם במנזר).

2. ליצירת נשק אתה צריך כמה דברים. ליצירת נשק ייחודי שמקבלים בקווסטים אתה צריך למצוא 2 חלקים של אותה החרב. לרב זה לא רלוונטי כי הרבה לפני שתמצא את החקים תוכל ליצור כבר נשק יותר טוב. ליצירת נשק רגיל כל מה שאתה צריך זה STELL BLANKS. 8 לחרב רגילה, 10 לחרב ממזרית ו 15 לחרב דו ידנית (אם אני זוכר נכון - תדבר עם הנח והוא יגיד לך במדויק). ברגע שיש לך את זה הנפח יצור לך SWORD BLANK שזו חרב גולמית תמורתם, כשיש לך את זה אתה הולך למפוח/לאש אצל הנפח, מחמם את הנשק הגולמי עד שהוא לוהט (פשוט מקיש על המפוח מקש ימני) עם הנשק הגולמי הלוהט אתה הולך ל ENVIL ושם מכה עליו עד שנוצרת חרב "כהה". את החרב הכהה את לוקח למים ומקרר ואחכ לוקח לאבן משחזת ומשחיז והנה יש לך חרב לתפארת מדינת . ד"א - החרבות שאתה יוצר יותר טובות מחרבות שקונים - ז"א דו ממזרית שאתה יצרת תקרא "דו ממזרית חדה" ותוריד יותר נזק מדו ממזרית שקונים אצל הסוחרים.

החרב הכי טובה שאתה יכול ליצור היא חרב ממתכת שנקראית OBSIDIAN. אתה כורה אותם במערות (מה שמצריך את היכולת לכרות - אפשר ללמוד את זה בעיר מהדמות שמוחזקת במאסר) מביא לנפח כמו ה STELL BLANKS והוא יוצר לך חרב גולמית שעליה אתה מעביר את כל התהליך שפירטתי למעלה. זה נשמע מסובך אבל זה די פשוט והחרב שנוצרת מעולה - מרוידה 70 לממזרית כשממזרית רגילה מורידה מיטב זיכרוני רק 40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור למצוא/להשיג מנפח SWORD BLANKS,שנראים זהים אבל כל אחד מתאים לייצור חרב אחרת(SWORD,BASTARD,TWO HANDED)..הBLANK המיוחד בעצם מחליף את הRECIPE של משחקי גות'יק..אתה לוקח את הBLANK,מחמם אותו בכבשן,לוקח אותו לסדן,אחרי זה מקרר במים ואז משייף/מחדד בWHETSTONE..אתה גם צריך כלים מתאימים כמו SMITHS HAMMER וצבת(להכנת תכשיטים).

את הSWORD BLANKS אתה יכול להשיג מנפח,כאשר אתה מחליף ORE תמורתם.

עד עכשיו ראיתי רק שלושה סוגי חברות שניתן להכין-אלה שציינתי למעלה..צריך גם לציין שהדמג' של חרב שהכנת לבד גבוה מדמג' של חרב קנויה..וכמובן צריך גם לקנות סקילים של SMITHING לכל אחד מסוגי החרבות..

אני יודע שקיים גם OBSIDIAN שהוא די נדיר וממנו ניתן ליצור נשקים חזקים יותר,אבל עוד לא יצא לי להיתקל באפשרות כזאת(איפה וממה מכינים אותם)..

אגב,גם שווה להכין תכישיטים לבד בGOLDSMITH,אפשר ליצור שם טבעות ותליונות ממש מעולים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור למצוא/להשיג מנפח SWORD BLANKS,שנראים זהים אבל כל אחד מתאים לייצור חרב אחרת(SWORD,BASTARD,TWO HANDED)..הBLANK המיוחד בעצם מחליף את הRECIPE של משחקי גות'יק..אתה לוקח את הBLANK,מחמם אותו בכבשן,לוקח אותו לסדן,אחרי זה מקרר במים ואז משייף/מחדד בWHETSTONE..אתה גם צריך כלים מתאימים כמו SMITHS HAMMER וצבת(להכנת תכשיטים).

את הSWORD BLANKS אתה יכול להשיג מנפח,כאשר אתה מחליף ORE תמורתם.

עד עכשיו ראיתי רק שלושה סוגי חברות שניתן להכין-אלה שציינתי למעלה..צריך גם לציין שהדמג' של חרב שהכנת לבד גבוה מדמג' של חרב קנויה..וכמובן צריך גם לקנות סקילים של SMITHING לכל אחד מסוגי החרבות..

אני יודע שקיים גם OBSIDIAN שהוא די נדיר וממנו ניתן ליצור נשקים חזקים יותר,אבל עוד לא יצא לי להיתקל באפשרות כזאת(איפה וממה מכינים אותם)..

אגב,גם שווה להכין תכישיטים לבד בGOLDSMITH,אפשר ליצור שם טבעות ותליונות ממש מעולים..

יש 6 SWORD BLANKS, אחד לחרב רגילה, אחד לחרב ממזרית ואחד לחרב דו ידנית, ואותם SWORD BLANKS שוב ממתכת ה OBSIDIAN. המתכת הזו יותר נדירה מ ORE רגיל ומשאר המתכות אבל לא מאוד נדירה, אני הצלחתי להשיג כבר 25 גושים כאלו שזה מספיק לכמה וכמה חרבות (תלוי בסוג).

כן, נפחות מאוד שווה ללמוד בגלל החרבות והטבעות/שרשראות קסומות שניתן ליצור שהן הרבה יותר טובות מאלו שתרכשו או תקבלו בקווסטים - המשחק הזה מעודד "עשה זאת בעצמך" :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרון הכי גדול של גות'יק,וכעת ריזן,היה וישאר כמות החפצים העלובה שלו..יש לכם שיטה כזו מעניינת וייחודית ליצירת חפצים..זה למה לא לקחת את זה שלב הלאה?!? למה ארבעה משחקים ברצף אני צריך לראות בדיוק את אותם ארבעה-חמישה סוגי "שריונות",וארבעה חמישה סוגי נשקים? עצוב מאוד שעם מערכת באמת מעניינת וייחודית של קריה,איסוף חומרי גלם וייצור נשקים והם לא מנצלים אותה *לפחות* בכדי ליצור גיוון בנשקים ובשריונות ברמה של אובליביון..למשל..זה לא שמדובר פה בהשקעה כ"כ רבה או באיזה משהו בלתי אפשרי לעשיה..חבל מאוד,זה מה שמבדיל וימשיך להבדיל את הסדרה(וריזן) ממשחקים גדולים באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...