מחפש פרטים על המשחק RISEN - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרטים על המשחק RISEN

ag43

Recommended Posts

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Solid_snake - החרבות שצריך לחבר מחדש, אתה לא יכול לעשות את זה אצל נפח?! בטוח? השאלה היא אם אפשר ליצור חרבות יותר חזקות ממה שאפשר לקנות בעזרת המימנות הזו.

לגבי ה WALK THROUGH - זה לא ממש יעיל בווידאו, מי ישב לצפות בכל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כי לא היה לי את המיומנות של נפח אבל אני די בטוח שאפשר לייצר חרבות יותר חזקות ממה שיש למוכר להציע .

ואתה חייב להיות נפח כדי לחבר את החרבות או לעשות טבעות וקמעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע הנשק הכי חזק המשחק הוא האחרון שאתה מקבל (הפטיש של אורסגור -120 נזק)

יש מאגר מידע בגרמנית של כל קווסט/חפץ במשחק

או שאתה יכול גם לתת להם לגרור אותך לשם.

איך אני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C:\Users\Oran\Saved Games\Risen\SaveGames

הבעייה עם חרבות חד ידניות היא שהן מורידות ממש מעט - הכי חזקה שמצאתי עד כשיו מוריד 15 נקודות בלבד. אפא מצאת חד ידניות חזקות?

הכי חזקה שמצאתי הייתה לקראת הסוף והיה לה 90 נזק

איפה אתה עכשיו שאתה לא מוצא משהו מעל 15?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את כל המשימות במחנה של הדון והוא שלח אותי לעיר - אני במשימות של העיר. אני מוצא גם 50, אבל לא חד ידני, כל דבר שמצאתי מעל 25 בערך היה דו ידני (חרבות, גרזנים וכו). כרגע אני עם מוט שמוריד 48 או 50 (לא זוכר בדיוק) אבל הוא דו ידני ככה שהמגן שמצאתי (גנבתי מהשומר בשער) לא שימושי לי, אבל אני מעדיף של 48 לל אמגן ולא של 15-20 ללא מגן.

לפי התמונה זה מה שיש לי כרגע(מה שגנבתי מהמרתף של המוכר נשקים בעיר):

http://www.worldofrisen.de/risen/rdb_items.htm?id=496

ד"א - הרשימה הזו בגרמנית? לא הכי אינפורמטיבי :lol:

אני מחכה בקוצר רוח למאגר כזה באנגלית ול"הליכון" ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.כן, המאגר בגרמנית וגם ציינתי את זה... הוא עדיין שימושי (גוגל translate ftw)

ב.גם לי הייתה את הבעיה שלך ויש 2 פתרונות

ב1.תאמן STR זה מאוד משפיע על הנזק (לדוגמא- ברמה 1 עם 200 STR וCLUB אתה הורג את רוב היצורים החלשים במכה אחת)

ב2.תאמן את הSWORD FIGHTING שלך עד לרמה שתוכל להשתמש בחרבות מסוג BASTARD SWORD עם יד אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני יודע שאמרת - אני רק מתלוצץ (הסמיילי כנראה לא עבד :nixweiss:).

לגבי חרבות BASTARD, לא ידעתי שאם משקיעים עוד בתכונה הזו אפשר להשתמש בהן ביד אחת - תודה על הטיפ, עזר לי מאוד! :xyxthumbs:

אם כבר טיפים - הנה כמה משלי:

1. תשקיעו בכיוס - זה יחזיר את עצמו מהר מאוד ועוזר בהרבה משימות.

2. אין שום סיבה להשתמש בשיקויים או כל דבר אחר שמרפא כשאתם קרובים למיטה פנויה - במשחק אין משמעות למהלך הזמן, פשוט שנו יום וחסכתם לעצמכם שיקוי.

3. תשקיעו בהתגנבות - גם זה מחזיר את עצמו מהר מאוד (שדדתי כמעט כל בית בעיר - המון כסף).

4. קחו כל דבר שלא מחובר לרצפה - אין לכם מגבלת משקל ולמכור כל מה שמוצאים מאוד עוזר למאזן הכספי.

5. תשקיעו במיומנות שנותנת לכם לחתוך חלקים מחיות (שיניים, פרווה וכו) - גם כן מחזיר את עצמו כספית מהר מאוד, רק שימו לב - צריך שיהיה לכם את הכלים הנכונים.

אם יש לכם טיפים שימושיים אשמח אם תחלקו איתנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב1.תאמן STR זה מאוד משפיע על הנזק (לדוגמא- ברמה 1 עם 200 STR וCLUB אתה הורג את רוב היצורים החלשים במכה אחת)

ב2.תאמן את הSWORD FIGHTING שלך עד לרמה שתוכל להשתמש בחרבות מסוג BASTARD SWORD עם יד אחת

אתה אולי זוכר עד כמה צריך לאמן את השימוש בחרב? אני כבר ברמה 5 ואין את הפונקציה הזו, אני קרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...