מחפש פרטים על המשחק RISEN - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרטים על המשחק RISEN

ag43

Recommended Posts

כבר הסברנו בפירוט איך יוצרים חרבות רגילות וחרבות OBSIDIAN, תחזור בבקשה אחורה ותקרא.[br]פורסם בתאריך: 25.10.2009 בשעה 16:07:39

אני לא משקיע כרגע בדברים חוץ מאלכימיה, כוח וחרבות, עד שאני מגיע למקסימום. זה לא עזר לי, כי כרגע הGHOUL הם די קשים. והשיטה של לחזור לישון ידועה :P

דווקא בחרבות אל תשקיע בהתחלה. תשקיע באלכימיה, כריית מתכות, גניבה, התגנבות ופשיטת עורות/שיניים/ניבים מחיות - הסברתי כבר מקודם למה בטיפים שנתתי, אם משהו לא מובן תגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטרף לשאלה לגבי חרבות מOBSIDIAN.

אני בפרק 2,עם 14 חתיכות OBSIDIAN,ואין לי אפשרות לבקש BLANK לא מהנפח שבביצה,לא מהנפח שבעיר ולא מהנפח שבמונסטרי.

יש מצב שהאפשרות נפתחת רק בפרק מאוחר יותר,או אולי רק אצל נפח מסויים,או רק אחרי איזה קווסט מסוים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסיים את הקווסט ב eastern temple

את החרב שתמצא שם תביא לנפח בעיר (בביצה ובמנזר ישלחו אותך לשם בכל מקרה)

ואז תוכל לעשות חרבות אובסידיאן

למרות שהיו לי יותר מ 20 ore, הוא יכול להכין רק חרב רגילה (ב 8 ore) ו bastard (ב 10), וזה עולה 10-20 זהב

עוד לא מצאתי חרב דו ידנית (אני עדיין בפרק 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לקבל BLANK מהנפח בעיר (ורק הוא יודע איך להכין את זה) צריך קודם להראות לו חרב של לטאה שיבין על מה מדובר. אחרי כן במידה ויש לכם מספיק גושים וגם גושי זהב הוא יכין לכם את ה BLANK. ד"א - חרב דו ידנית מהחומר הזה אפשר להכין אצלו רק בפרק הרביעי ולא לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:eek2:

וואו,אתה ממש גיבור,לשחק את המשחק הזה בלי QUICK SAVE זה קרוב לוודאי אחד הדברים הכי מעצבנים שיכולים להיות..אם לקחת בחשבון שכל קיפוד מסכן יכול להוריד לך חצי חיים אם לא תשים לב..

זה לא שהמשחק קשה,במיוחד יחסית לגות'יק 1 ו2 שהיו קשים מאוד..אבל אני יכול לתאר שזה בהחלט מעצבן מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את זה אבל לא משתמש בזה, מהסיבה שבמשחקים מהסוג הזה מתים ממש בקלות או סתם בטעות או הרבה יותר גרוע אתה מקליט במצב מסוכן ואז אתה בכלל צריך לחזור אחורה אם עשית שמירה בכלל. לכן אני שומר מלא כדי שתמיד תהיה אופציה לחזור. אגב הם שיפרו את המהירות של ההטענה ושל ההקלטה חבל על הזמן יחסית לגוטיק 3. העולם מבחינת המפה קרוב לגוטיק 1 אבל הסיפור נראה לי קצר יותר...בכל מקרה אני עדיין בפרק 2 באמצע או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו , במחנה למעלה, איפה שאתה יכול ללמוד אלכימייה יש 2 יצורים שהורגים אותי כל פעם שאני מנסה לעבור (ובצד השני יש שני אנשי ביצה כאלו שגם הורגים אותי )

ניסתי לברוח לכיוון זה שמלמד אותי אלכימיה כדי שהוא יהרוג אותם אבל הם חיסלו אותו...

יש דרך קלה לעבור אותם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק פתוח, מה שאומר שאתה יכול לפגוש את המפלצות של סוף או אמצע המשחק בהתחלה, רוב הסיכויים שאתה נמוך מדי בשביל להתמודד איתם, תמשיך לעשות משימות תתקדם במשימה העיקרית..

דווקא את האנשי ביצה אפשר להרוג, אתה צריך לדעת להילחם זה לא משחק של סתם ללחוץ על הכפתור כמו דיאבלו, צריך לתזמן היטב את ההגנה וההתקפה ולנסות ללמוד את המהלכים של האויב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שקשה מאוד להתמודד עם שני אויבים ביחד...

אני ממש בהתחלה רק עשיתי כמה משימות קטנות אני לומד את המשחק

אני שחקן של BG יותר מאשר שחקן של אובליביון -בעיקר כי אני תמיד רוצה לעשות הכל ולא לפספס כלום ובמשחק פתוח תמיד יש לי הרגשה שאני מפספס המון..

ואני לא יכול לעצור ולתכנן מהלכים כמו ב BG 2 ולא לשלוט ב 6 אנשים שכל אחד מהם מתפתח בכיוון שאתה רוצה ושכולם משלימים לוחם אולטימטי , וקוסם וגנב וכוהן וכולי..

ד"א - האם המפלצות מתחדשות או שכאני מנקה איזור מסויים הוא נשאר נקי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...