מחפש פרטים על המשחק RISEN - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרטים על המשחק RISEN

ag43

Recommended Posts

מסכים במאת האחוזים. כמות הנשקים (אין שום קסום או עם תכונות יחודיות, לדוגמא אש או שמעביר חלק מהנזק לריפוי הדמות וכולי - האפשרויות מוגבלות רק ע"י הדימיון), שלא לדבר על השריונות (אני באמצע ומצאתי רק 3!!!) במשחקים הללו ביזיונית, יכלו באמת בקלות לתת לנו ליצור מגוון רחב של נשקים או להכניס למשחק מגוון שכזה כבר מוכן, אבל ביני לבינך, למרות שזה חיסרון בסידרה הזו, אני נהנה מאוד מהמשחק וזה לא משהו שגורם לי לשקול לא לשחק בו :xyxthumbs:

תוסיף למשוואה את העובדה שיוצאים כ"כ מעט משחקי RPG נורמליים ותראה שסה"כ ולמרות כל החיסרונות שלו - אי אפשר שלא להמליץ על המשחק הזה לכל חובב RPG אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין ספק בכלל,מדובר בסדרת משחקי הRPG האהובה עליי,אבל אי אפשר שלא להתחיל לצפות ל*קצת* שינוי,שיפור והשתכללות אחרי ארבעה(!!) כותרים שמבחינה מסויימת עומדים במקום..אלו דברים שעם כל הכבוד,לא היו עוברים בשקט לאף פרנצ'ייז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הצלחתי להחליף משחה תרמית ולנקות את האבק שסתם לי את יציאת האוויר , ועכשיו הצלחתי לשחק אותו...רק הגעתי למחנה שיחקתי רק איזה חצי שעה..

עושה רושם שהם לא חידשו הרבה בנתיים, הדיבוב גם לא להיט, אבל אין מה להגיד האווירה של היוצרים האלה פשוט טובה. עושה חשק לשחק וזה מה שכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

^

ברור,גם אני משחק ונהנה מאוד,ואומר תודה בכלל שפיראניה לא התפרקו לגמרי אחרי הפלופ שהיה גות'יק 3(למרות שאני מאוד נהניתי ממנו,וריזן רק גורם להעריך עוד יותר את האפיות של גות'יק 3 מבחינת הגודל והעלילה).

בכל מקרה,ההיפך הוא הנכון,אני לא מתלונן שהמשחק אינו טוב,אלא כואב לי שהמשחק כ"כ טוב ויכל להיות טוב פי כמה אם רק מפתחי המשחק היו צוברים טיפה תעוזה ומשכללים את המשחק קצת..המשך תמיד אמור להשתדל להביא יותר מקודמו,ונראה שהעניין לא מעניין את החבר'ה בפיראניה...לפחות בתחום הנשקים/שריונות-אחרי 9 שנים,הגיע הזמן למהפך במחלקה הזו,כדי להפוך את המשחק הזה מנהדר לאפי באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HEH, אני מבין את מה שאתה אומר. כולנו רוצים עוד משחק אפי, כמו שכולם רוצים שהיצירה תהיה מושלמת, הבעיה היא שהמציאות עושה הכל כדי שזה לא יקרה.

אני בטוח שפירנה היו חייבים לעמוד ביעד הפעם בלי וויכוחים, ובגלל אילוצי הזמן המחשק התקזז בהתאם. המפיצים מעניין אותם רק כסף ובזמן שהם קבעו מכיוון שזה השקעה כלכלית די רצינית משחקים בסגנון הזה. תוסיף לזה את הפריצות למשחקים שמוריד להם מהרווחים, ותראה שהסיכויים קטנים עוד יותר.

אין מה לעשות נגד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי כמה עמודים לפני כן(בתגובה לריפר שאמר שהמשחק קצר מאוד ביחס ל"קודמיו") שהמשחק מרגיש בגדול כמו "ניסוי כלים"-הוא שומר על כל האלמנטים של סדרת גות'יק ומפעיל אותם בצורה חלקה,טובה וטבעית יותר מאי פעם-ובגלל זה נשאר רק לקוות שעמידה במשימה הזו תבטיח לנו המשכים לפרנצ'ייז המתהווה שיגדלו וישתכללו בהתאם..

א-א-מן :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...