מחפש פרטים על המשחק RISEN - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרטים על המשחק RISEN

ag43

Recommended Posts

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צודק SC2 זה ממש לא RPG, התכוונתי מבחינה של שנה הבאה, שיוצאים משחקים ממש טובים.

אגב KINGS BOUNTY זה ממש HEROES ברמה הרבה יותר טובה ומכליל אלמנטים ברורים של DND, יותר RPG אסטרטגי.

אגב אני גם די תקוע שם במחנה, לא מצליח למצוא מאמנים של כוח או חרבות, הכל חשוך לאללה, אמרתי לBOGAR שיקפוץ לי והוא שלח עליי 3 חברה חזקים, גברתי על 2 מהם אבל זה עם המגן תמיד הורג אותי בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ask and you shall receive

הסתדרתי, תודה, הפתרון היה ממש מטומטם :-X[br]פורסם בתאריך: 23.10.2009 בשעה 12:06:18

צודק SC2 זה ממש לא RPG, התכוונתי מבחינה של שנה הבאה, שיוצאים משחקים ממש טובים.

אגב KINGS BOUNTY זה ממש HEROES ברמה הרבה יותר טובה ומכליל אלמנטים ברורים של DND, יותר RPG אסטרטגי.

אגב אני גם די תקוע שם במחנה, לא מצליח למצוא מאמנים של כוח או חרבות, הכל חשוך לאללה, אמרתי לBOGAR שיקפוץ לי והוא שלח עליי 3 חברה חזקים, גברתי על 2 מהם אבל זה עם המגן תמיד הורג אותי בסוף.

KINGS BOUNTY גם אני מאוד אהבתי אבל לא הייתי קורא לו ממש RPG.

לגבי הבעייה שלך, במחנה של הדון הג'ינגי (זה שנמצא קרוב לנפח, ההוא שלוקח הימורים על הקרבות בזירה) יכול לאמן אותך בשימוש בחרב ובהעלאת כח. לגבי בוגר, הדרך הנכונה היא לנצח את כולם בזירה ובסוף גם אותו, ככה תצטרך להילחם רק איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מתקדם ומפיל את בוגר? הוא אמר לי לגבות דמי חסות, ניצחתי אותו בזירה וגביתי את דמי החסות מכולם (לפחות אני מקווה שמכולם) כמו שקתרין אמרה לי. עכשיו מה?[br]פורסם בתאריך: 23.10.2009 בשעה 12:30:48

המשחק נהיה לי פתאום צהבהב-ירקרק. יש למישהו מושג למה :s05:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ask and you shall receive

אני נמצא כרגע במערכה השלישית. קיבלתי את המגילות שפותחות שדה אנרגיה בשביל להציל את הדרואיד, אבל כשאני מנסה לפתוח שדות אנרגיה אחרים עם 2 המגילות האחרות (למשל שדה הכח מאחורי הדון במחנה ועוד כמה) כלום לא קורה. למה? איך פותחים אותם אם לא עם המגילה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איך יוצרים Bastard Sword???

אני אוסף מספיק ORE ומבקש מהנפח שייתן לי תבנית של חרב ממזרית אבל כשאני ניגש לאש מופיע לי רק תבניות של חרב רגילה ודו ידנית?! :pissed:[br]פורסם בתאריך: 25.10.2009 בשעה 11:30:51

עוד כמה טיפים:

1. אל תמכרו\תאכלו אף צמח שאתם מוצאים, צריך את כולם בשביל ליצור שיקויים חזקים.

2. אותו כנ"ל לגבי אבנים יקרות, הם ישמשו אתכם בשביל ליצור טבעות ומחחרוזות.

3. 3 צמחים שאני מכיר שכדאי מאוד לשמור : Pixie hat,Ogre root,Heroes crown הם משמשים ליצירת שיקויים חשזקים שמעלים Dex,Str,Life

4. די ברור, אבל בכל זאת: תחקרו כל חור וכל פינה, רק ככה תמצאו את הדברים הנדירים.

5. תעלו את פריצת מנעולים לרמה גבוהה, די מהר תגיעו לתיבות קשות שמכילות דברים טובים (לחילופין אפשר לאגור הרבה pick locks scrolls).

6. אני לא משתמש בכלל ב - Gut animals, לדעתי די מיותר וחבל ללמוד אותו.

בהתחלה הייתי קצת מתוסכל מהמשחק אבל המשכתי ועכשיו ממש נכנסתי אליו ואני נהנה מכל רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך מישהו אמר שהוא סיים את המשחק בשבוע. אני רק בהתחלה של הפרק השני אחרי שבוע ובקושי גיליתי שמינית מהאי.

שאלה :

איך מגיעים למקדש המזרחי? יש שם שתי אפשרויות שעוברים דרך מנהרות תת קרקעיות ובשניים יש את GHOULS האלה שהם די קשים להריגה..מישהו הגיע לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי דרך התת קרקעי - אם אני זוכר נכון יש אפילו OBSIDIAN לכרייה שממנו עושים את הנשקים הכי טובים במשחק. לי יש שיטה, כל פעם שאני נפגע יותר מ 80 אחוז אני חוזר אחורה למיטה הכי קרובה (כשיש אבני טלפורטציה זה ממש פשוט) ויושן יום, ככה אני נרפא לא ומכיוון שאין משמעות במשחק למעבר הזמן אני חוסך שיקויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי דרך התת קרקעי - אם אני זוכר נכון יש אפילו OBSIDIAN לכרייה שממנו עושים את הנשקים הכי טובים במשחק. לי יש שיטה, כל פעם שאני נפגע יותר מ 80 אחוז אני חוזר אחורה למיטה הכי קרובה (כשיש אבני טלפורטציה זה ממש פשוט) ויושן יום, ככה אני נרפא לא ומכיוון שאין משמעות במשחק למעבר הזמן אני חוסך שיקויים.

איך משתמשים ב - OBSIDIAN? הנפחים מבקשים רק ORE ?!

לא מבין איך מישהו אמר שהוא סיים את המשחק בשבוע. אני רק בהתחלה של הפרק השני אחרי שבוע ובקושי גיליתי שמינית מהאי.

שאלה :

איך מגיעים למקדש המזרחי? יש שם שתי אפשרויות שעוברים דרך מנהרות תת קרקעיות ובשניים יש את GHOULS האלה שהם די קשים להריגה..מישהו הגיע לזה?

אני עשיתי כמה משימות אחרות עד שהתחזקתי מספיק ואז חזרתי לשם והרגתי אותם די בקלות. בכל מקרה אני חושב שאפשר לעקוף מסביב להרים.

למישהו יש מושג איך יוצרים Bastard Sword???

אני אוסף מספיק ORE ומבקש מהנפח שייתן לי תבנית של חרב ממזרית אבל כשאני ניגש לאש מופיע לי רק תבניות של חרב רגילה ודו ידנית?! :pissed:[br]

^^^ מישהו הצליח ליצור BASTARD SWORD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...