מחפש פרטים על המשחק RISEN - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרטים על המשחק RISEN

ag43

Recommended Posts

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעיה רצינית אחת שיש לי עם המשחק- הוא כל כך קטן!

האי הזה זה כל מה שאתה מקבל במשחק הזה... לעומת העולם העצום של גו'טיק 3 זו אכזבה רצינית

פחות שטח=פחות אנשים=פחות קווסטים=פחות כיף

כרגע אני באזור ה"קרב האחרון" ועל השמירה שלי יש רק 19~ שעות... ואני עוד הייתי מאוד יסודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי להתעמק במשחק,אבל גות'יק 3 היה דוגמא טובה לפתגם "זו לא הכמות אלא האיכות"..השילוב של חוסר RESPAWN של מפלצות+עולם ענק יצר,בשלב מתקדם,עולם ריקני לחלוטין שהיה פשוט משעמם..בייחוד באזור המדברי,היית יכול ללכת דקות ארוכות במדבר ולא היה שם פשוט כלום! שום סודות מעניינים לחקור,שום דבר(בהדגשה:אחרי שכבר סיימת את רוב המשימות והעלילה שקשורות לאיזור)..

אני אישית מאוד נהניתי מגות'יק 3,כששיחקתי בו קצת יותר משנה אחרי יציאתו ואחרי שעבר ליטוש רציני עם פאצ'ים רגילים ושל הקהילה,והעולם הענק שלו היה נהדר ונתן הרגשה של "וואו,כמה עוד יש לי לגלות בעולם הזה",אבל בסופו של דבר,לא עולם משחק ענק הוא מה שהופך את הסדרה למיוחדת ונהדרת..ואם RISEN מציע עולם משחק קטן ואיתו גם תוכן "רזה"-אבל עושה את מה שהוא כן עושה בצורה טובה-לא נראה לי שזה רע..

יכול להיות שהמשחק החדש הוא סוג של "ניסוי" כלים,וכעת,משקיבל ביקורות נדיבות למדי(בייחוד ביחס לפארסה של גות'יק 3),יכול להיות שנראה המשכים וחבילות הרחבה שיגיעו בקצב גבוה יחסית ויספקו את הכמיהה לתוכן נוסף של המעריצים..סה"כ הסדרה הוכיחה כמה פעמים שאין להם בעיה ליצור עולם גדול,מעניין עלילתית ובעל "בשר" כמה וכמה פעמים בעבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי. סיימתי את כל השלבים במחנה של הדון, עכשיו הוא שולח אותי ל HARBOR CITY לבצע משימות. מהשער הראשי אי אפשר להיכנס, אני אמור למצוא שער אחורי שיש בו שומרים שאפשר לשחד, אבל אחרי שיטוט של שעות מסביב לעיר, לא מצאתי כלום. מישהו מצא את הכניסה הזו?

ד"א - המשחק ממש קשה עד רמת המתסכל. השגתי את השיריון הכי טוב שיש במחנה של הדון ואת הנשק הכי טוב שיש שם (הכידון שמקבלים שמחסלים את המוצב של הנזירים ליד המחנה של הדון, מוריד 58 נקודות נזק) ועדיין כל מפגש עם עש/זאב/דורבן מוריד לא מעט נזק וכל כל 2-3 התקלויות צריך לחפש מיטה לחדש את החיים. הייתי מצפה שבשלב כזה של המשחק התקלויות עם יצורים חלשים תהיינה קלות להחריד (כמו בשאר משחקי ה RPG) ולא מתסכלות. אין שום סיבה שעם נשק טוב ושיריון סביר אצטרך לחשוב פעמיים אם להילחם בחזיר יבלות ושאר יצורים משוטטים. בנוסף, כסף הוא מצרך ממש נדיר במשחק הזה. אני אוסף כל מה שאני מוצא ומוכר ועדיין תמיד אני במחסור כספי. כשכל שידרוג לדמות עולה מאות פיסות זהב ומקבלים על חפצי ערך (אבני חן, זהב וכו) שבריר מהערך שלהם - הדרך לקידום הדמות הופך להיות ארוך ומתיש.

חזרה לעיניננו - איך נכנסים לעיר? אפא השער האחורי היכן שיש שומר שניתן לשחד?

פה יש טיפים שימושיים כגון איך להאיץ את טעינת המשחק וכו:

http://www.pcgameshardware.com/aid,696728/Risen-Tuning-Tips-Activate-Anti-Aliasing-improve-graphics-and-start-the-game-faster/Practice/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי. סיימתי את כל השלבים במחנה של הדון, עכשיו הוא שולח אותי ל HARBOR CITY לבצע משימות. מהשער הראשי אי אפשר להיכנס, אני אמור למצוא שער אחורי שיש בו שומרים שאפשר לשחד, אבל אחרי שיטוט של שעות מסביב לעיר, לא מצאתי כלום. מישהו מצא את הכניסה הזו?

ד"א - המשחק ממש קשה עד רמת המתסכל. השגתי את השיריון הכי טוב שיש במחנה של הדון ואת הנשק הכי טוב שיש שם (הכידון שמקבלים שמחסלים את המוצב של הנזירים ליד המחנה של הדון, מוריד 58 נקודות נזק) ועדיין כל מפגש עם עש/זאב/דורבן מוריד לא מעט נזק וכל כל 2-3 התקלויות צריך לחפש מיטה לחדש את החיים. הייתי מצפה שבשלב כזה של המשחק התקלויות עם יצורים חלשים תהיינה קלות להחריד (כמו בשאר משחקי ה RPG) ולא מתסכלות. אין שום סיבה שעם נשק טוב ושיריון סביר אצטרך לחשוב פעמיים אם להילחם בחזיר יבלות ושאר יצורים משוטטים. בנוסף, כסף הוא מצרך ממש נדיר במשחק הזה. אני אוסף כל מה שאני מוצא ומוכר ועדיין תמיד אני במחסור כספי. כשכל שידרוג לדמות עולה מאות פיסות זהב ומקבלים על חפצי ערך (אבני חן, זהב וכו) שבריר מהערך שלהם - הדרך לקידום הדמות הופך להיות ארוך ומתיש.

חזרה לעיניננו - איך נכנסים לעיר? אפא השער האחורי היכן שיש שומר שניתן לשחד?

פה יש טיפים שימושיים כגון איך להאיץ את טעינת המשחק וכו:

http://www.pcgameshardware.com/aid,696728/Risen-Tuning-Tips-Activate-Anti-Aliasing-improve-graphics-and-start-the-game-faster/Practice/

זוכר בתחילת המשחק שJAN מראה לך איפה המחנה של הדון ואיפה החווה של הנזירים? תלך לחווה ותעשה שם קצת קווסטים בסוף מישהו משם יראה לך איך נכנסים לעיר

BOB-עדיין אם תיקח את הכמות נטו של קווסטים ב3 ובRISEN,גוט'יק לוקח....

זה שהעולם הרבה יותר מדי גדול לתוכן שבו זו כבר בעיה שלא מפריעה לכולם

אגב, יש אצ'יוומנט של לעשות 200 קווסטים. עד כמה שאני יודע אתה לא משיג אותו במשחק אחד...

זה רק מראה בכמה מעט קווסטים אתה תיתקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את כל הקווסטים בחווה - גורנישט. אולי הכניסה היא מהמערה אפא שהזאבים שטרפו לו את החזירים? אני אבדוק - תודה.

אחרי שסיימת את הכל אתה אמור לדבר עם ראש החווה והוא יגיד לאחד התלמידים להוביל אותך...

בעיקרון אתה יכול לראות איפה הכניסה במפה, זה ממזרח למטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מוזר לי עדיין לא שיחררו WALKTHROUGH למשחק, חיפשתי בגוגל ולא מצאתי, אם משיהו נתקל שידווח בבקשה.

ד"א - מישהו יודע אפא יש מדריך שמלמד איך לחצוב מחצבים? האם שווה ללמוד את המיומנות שמאפשרת ליצור נשקים? אפשר ליצור נשקים טובים ממש או שפשוט לרכוש וזהו? האם שווה לרכו שמיומנות באלכימיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מוזר לי עדיין לא שיחררו WALKTHROUGH למשחק, חיפשתי בגוגל ולא מצאתי, אם משיהו נתקל שידווח בבקשה.

יש ב youtube

http://www.youtube.com/view_play_list?p=D0B020B07DECEC1E&search_query=risen+WALKTHROUGH

ד"א - מישהו יודע אפא יש מדריך שמלמד איך לחצוב מחצבים?

אחד משלושת האחים בעיר, שכחתי את השם שלו - זה שנמצא באחוזה לשעבר של הדון .

האם שווה ללמוד את המיומנות שמאפשרת ליצור נשקים? אפשר ליצור נשקים טובים ממש או שפשוט לרכוש וזהו?

אני הייתי קוסם אז לא הייתי צריך. אם אתה לוחם אז כדאי לך כי נתקלתי ב2 חרבות שצריך לחבר מחדש.

האם שווה לרכו שמיומנות באלכימיה?

לי עזר מאוד בתור קוסם . עשיתי איזה 80 שיקויים של MANA וחיים.

אפשר גם לעשות שיקויים שמעלים לך כוח , dex או MANA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו השיג את כל האצ'יוומנטס? נשאר לי רק אלה שהם קווסטים של הנזירים ועכשיו התחלתי משחק חדש

אגב, מישהו יודע איך בדיוק להצטרף למנזר? כרגע שאני מתקרב אליו אנשים מתקיפים אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...