חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360 - עמוד 6 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360

alex.turovsky

Recommended Posts

אגב, פאצ'ים, דריברים ושדרוגי חומרה זה דבר מבורך. אתם מציגים את זה כאילו חיסרון של , אני רואה את זה כיתרון.

פאצ'ים ודריברים - אולי לפעמים נחווצים לתאימות חומרה\תוכנה, אבל בעיקרם מתקנים באגים ומשפרים ביצועים. כנ"ל OC לביצועים - תגידו תודה.

זה שאתם מתעצלים להתקין לא אומר שזה חסרון או חובה. ושדרוג חומרה לא הכרחי. מי שמחפש תמיד רזולוציות והגדרות גבוהות - יש לו את האופציה לשדרג. אם אני לדוגמא משווה לקונסולה, אז לרזולוציה 720p ב-30fps על הגדרות ממוצעות פלוס (או גבוהות מינוס), אין סיבה לשדרג

כל כך מהר. G80 כבר 3 שנים בשוק ותאמינו לי, בנתונים האלה ^ הוא מריץ קריסיס יותר טוב מכל קונסולה. אין היום, לאחר 3 שנים בשוק, שום

משחק שהליבה הזאת לא מסוגלת להריץ לפחות כמו הקונסולה באותם הגדרות. בנוסף חופש ההגדרה (התאמה אישית) זה עוד בונוס חשוב.

למי שיש דרישות גבוהות ישדרג ויודה על האפשרות. מי שקונה קונסולה (aka אין לו דרישות גבוהות) - באותה מידה יכל לקנות ולא לשדרג בכלל.

וכמו שמשחקי קונסולה מותאמים (\מוגבלים) לחומרה, ככה משחקי מאפשרים להתאים הגדרות לחומרה באופן ידני. אני אישית מעדיף לבחור

על אילו הגדרות להתפשר ואיפה לא, במקום שהמפתחים יחליטו בשבילי לפי מה שנראה להם שחשוב לי.

הקטע הטריקי הוא שמעצם העובדה שניתן לקבל יותר, אנשים רוצים יותר ומשלמים על שדרוג. אבל זה לא חסרון, להיפך, זו זכות.

אם היה אפשר לשדרג אקסבוקס ככה שכל המשחקים ירוצו על 60fps, או רזולוציה גבוהה יותר למשל, אני בטוח שמלא אנשים היו רצים לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי בזמן האחרון יש איזושהי התמתנות במירוץ הגרפיקה. משחקים שיוצאים היום לא נראים הרבה יותר טוב (אם בכלל) ממשחקים שיצאו לפני שנתיים. במקרה של המחשב, דרישות המינימום ממשיכות לעלות, בגלל שמפתחים סומכים על חומרה חדשה ומרשים לעצמם לחפף עם הקוד. אבל גם זה ייבלם בסופו של דבר. זה רק עניין של זמן עד שהגרפיקה תהפוך לפקטור משני, ומשחקים יצטרכו להשען על גיימפליי כדי להצליח.

במקרה כזה אנשים יבחרו קונסולה או מחשב לפי הז'אנר המועדף עליהם.

כי מה לעשות, מצד אחד זה לא נוח לשכב על הספה עם מקלדת ועכבר. מצד שני, זה לא נוח לשחק כדורגל\מירוצים\מכות במרחק חצי מטר מהמסך. אז צריך לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, פאצ'ים, דריברים ושדרוגי חומרה זה דבר מבורך. אתם מציגים את זה כאילו חיסרון של , אני רואה את זה כיתרון.

פאצ'ים ודריברים - אולי לפעמים נחווצים לתאימות חומרה\תוכנה, אבל בעיקרם מתקנים באגים ומשפרים ביצועים. כנ"ל OC לביצועים - תגידו תודה.

זה שאתם מתעצלים להתקין לא אומר שזה חסרון או חובה.

וואו... את זה עוד לא שמעתי. אתה לקוח את העובדה שרוב המשחקים יוצאים לשוק לפני הזמן במטרה להתחיל להרוויח כסף יותר מהר ועל הזין השחקנים שיחכו חודשיים לפאטץ' או את העובדה שאידיוטים ב-ATI לא מצליחים לפתח דרייבר נורמלי בחמש השנים האחרונות ומציג את זה בצורה כזאת שזה טוב. כאילו טוב שאני צריך להוריד פאטץ' או לעדכן דרייבר. מדהים. פשוט מדהים. ידידי, אם הם היו עושים את העבודה כמו שצריך לא הייתי צריך להוריד פאטץ' מלכתחילה.

ושדרוג חומרה לא הכרחי. מי שמחפש תמיד רזולוציות והגדרות גבוהות - יש לו את האופציה לשדרג. אם אני לדוגמא משווה לקונסולה, אז לרזולוציה 720p ב-30fps על הגדרות ממוצעות פלוס (או גבוהות מינוס), אין סיבה לשדרג

כל כך מהר. G80 כבר 3 שנים בשוק ותאמינו לי, בנתונים האלה ^ הוא מריץ קריסיס יותר טוב מכל קונסולה. אין היום, לאחר 3 שנים בשוק, שום

משחק שהליבה הזאת לא מסוגלת להריץ לפחות כמו הקונסולה באותם הגדרות. בנוסף חופש ההגדרה (התאמה אישית) זה עוד בונוס חשוב.

אבל המחשב שלך כדי להריץ משחקים ב-30FPS עולה פי 3 מקונסולה שמריצה משחקים באותה האיכות. שנתיים מהיום המחשב שלך יהיה גרוטאה שלא תימכר ביד 2 ב-400 שקל, בזמן שקונסולה תעשה את העבודה שנים.

למי שיש דרישות גבוהות ישדרג ויודה על האפשרות. מי שקונה קונסולה (aka אין לו דרישות גבוהות) - באותה מידה יכל לקנות ולא לשדרג בכלל.

הקטע הטריקי הוא שמעצם העובדה שניתן לקבל יותר, אנשים רוצים יותר ומשלמים על שדרוג. אבל זה לא חסרון, להיפך, זו זכות.

אתה לא יכול לא לשדרג מחשב בכלל. פשוט בהדרגה, במשך השנים, תצטרך להוריד את הגדרות המשחק למינימום האפשרי. הנאה שלך מאותם משחקים תרד לאפס. המשחקים החדשים בקונסולות ימשיכו לעבוד בהגדרות בינוניות - גבוהות תמיד.

אם היה אפשר לשדרג אקסבוקס ככה שכל המשחקים ירוצו על 60fps, או רזולוציה גבוהה יותר למשל, אני בטוח שמלא אנשים היו רצים לשדרג.

נו, מה זה יתן לי? ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

u r right its not 1000 shekel

for the elite version u pay 1600 shekel...

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=589600

or the PS3

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=737636

ask every one here

99.9%

who bought a 3 years ago

for 5000-6000 shekel

cant run crysis/gta/mass effeect

smooth

today the they bought 3years ago worth maybe 1000-1500 shekel...

anyway

the point is

if u got money buy new every year..just so u could play on medium settings

if u wanna play games, get a console

תראה אני לא זוכר מתי רכשתי את המחשב שלי אבל הוא מבוסס על 8800GT

ואני לא רואה את עצמי משדרג אותו או קונה מחשב חדש בלפחות שנתיים הבאות

אתה יודע מי עושה דברים כאלו ? אנשים שמכונים "זונות גרפיקה" ואנשים שלא יכולים לדחות סיפוקים

אני אם קריסס הסתדרתי כי התפשרתי על הגדרות אותו דבר שקורה אוטומטית בקונסולות

שיצאו משחקים שהמחשב שלי לא יריץ באופן סביר אני פשוט ידלג אליהם ואם הם באמת יהיו טובים אז אני יחזור אליהם אחרי כמה שנים אם מחשב או קונסולה חדשה

אני כבר לא ילדון שרץ כמו מטורף לשדרג בגלל משחק אובר הייפ כזה או אחר

ולמי שאין סבלנות אולי עדייף קונסולה

בעניין ה1600 שקל אתה שוכח את כל המסביב

זה לא שאתה רוכשPS3 ואז מחבר אותו לCRT ישנה וגנרית בשחור לבן

חברים אתם ממשיכים לריק. זה לא יילך לשחק על העניין הזה של:

"מי צריך לשדרג מחשב, אני יש לי מחשבון בית ספר ואני משחק עליו Crysis בהפסקות ברזולוציה 1X10 במסך רחב" :kopfpatsch:!

אתם מפספסים את כל הנקודה בחויית גיימינג.

אני מדבר על חויית משתמש שאנשים יוצרים לעצמם וקונים מסכים עם 1920X1200 שהם מסכי ה24 וה22 החדשים (אמנם רק 1920X1080) בשביל להרגיש כאילו במשחק בדיוק כמו בקונסולה על מסכי 42 אינץ' בסלון. אתם הרי טומנים לעצמכם פח כשאתם טוענים ש "במחשב יש גרפיקה הרבה יותר טובה ופילטרים וכדומה"(ובצדק) ובעצם בשביל לקבל את זה על מסך גדול צריך להשקיע בכרטיס מסך חדש כל שנה ואפילו או CFX בשביל משחקים רציניים.

מכאן נובעת העובדה הפשוטה הבאה.

אם אני מקבל ממכשיר ב950 ש"ח בדיוק את אותה חוייה על מסך 42 אינץ' כמו ממחשב של כמה אלפי ש"ח טובים עם אותו גודל מסך ורזולוציה (מה לעשות במסכים כאלה אין רזולוציה נמוכה יותר), אז מובן מאליו שהקונסולה לוקחת במחיר.

ועכשיו לעניין הקטן שהבחור פה מנסה להסביר לי שהקונסולה עולה יותר מ950 ש"ח.

תקשיב, בשביל לשחק לבד מול המחשב אתה לא יכול לשחק עם חברים על אותה מקלדת. מה זה כמו בשנות ה-90 ומשחקי שני חברים על חצי מסך כל אחד בצד השני של המקלדת ? אני מדבר על מקרה של 90% מהעולם שמשחקים לבד. לא צריך שום אביזרים. גם בקונסולה אותו דבר. הנה תשובות:

מה השלב הבא ?

"ב950 ש"ח בקונסולה אתה לא מקבל חברים בחינם ועם המחשב מצורפים חברים במתנה!" ?!

למה אתה חושב שכולם משחקים לבד ? לא מגעים אורחים הביתה ?

ובעניין הזה במחשב אתה יכול לקנות עד 4 גימפאד 360 כמו ב360 תלוי בצרכים שלך ואתה יכול לחבר אותו גם לטלוויזיה גדולה אם אתה רוצה ורוב המולטי המקוון בחינם וכרטיס רשת הרבה יותר זול מהכרטיס שMS מוכרת ל360

ושדברתי על ההכל מסביב התכוונתי גם על עניין המסך הגדול ומערכת הסאונד

אלכס ידידי אם את זה היה לך לפני אז סבבה אבל לא לכולם יש

אני לא רוצה לקנות גדולה עד שמסכי ה120 הרץ (לא גודל אלה אלו שמאפשרים טכנולוגית 3D מסוימת ) יגיעו למחיר נורמלי

ואני גם לא רוצה להשקיע במערכת לסלון כרגע ותתפלא יש הרבה שעדיין מחכים על הגדר

כי גם ככה יש הרבה סימנים שהמסכי 3D ומשחקי 3D יהיו הגימיק של הדור הקרב של המשחקים\סרטים ומה אז תקנה עוד הפעם ? תיקנה עוד קונסולה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... את זה עוד לא שמעתי. אתה לקוח את העובדה שרוב המשחקים יוצאים לשוק לפני הזמן במטרה להתחיל להרוויח כסף יותר מהר ועל הזין השחקנים שיחכו חודשיים לפאטץ' או את העובדה שאידיוטים ב-ATI לא מצליחים לפתח דרייבר נורמלי בחמש השנים האחרונות ומציג את זה בצורה כזאת שזה טוב. כאילו טוב שאני צריך להוריד פאטץ' או לעדכן דרייבר. מדהים. פשוט מדהים. ידידי, אם הם היו עושים את העבודה כמו שצריך לא הייתי צריך להוריד פאטץ' מלכתחילה.

אני לא מדבר על פאצ'ים לתאימות או תיקונים הכרחיים שיוצאים ישר אחרי משחק שזורז בשחרור.

המון פאצ'ים ממשיכים לצאת אפילו שנים לאחר השחרור עם תוספות תוכן ותיקונים במשחקיות עצמה, שלא היו קיימים בגרסאת השחרור,לעיתים ע"פי

בקשת הקהילה. אם אתה חושב שאין באגים או בעיות (בלי קשר לתאימות, אלא לתוכן ואופן המשחק עצמו), במשחקי קונסולה - אתה טועה.

לגבי דריברים של ATI, זה סיפור בפני עצמו. צריך גם לדעת איזה חומרה לקנות... אני האחרון שישבח אותם בענייני תוכנה.

אבל המחשב שלך כדי להריץ משחקים ב-30FPS עולה פי 3 מקונסולה שמריצה משחקים באותה האיכות. שנתיים מהיום המחשב שלך יהיה גרוטאה שלא תימכר ביד 2 ב-400 שקל, בזמן שקונסולה תעשה את העבודה שנים.

אבל זהו שאם הוא עלה פי 3 אז הוא מריץ יותר טוב ובאיכות יותר טובה. כשדיברתי על 30fps באותה איכות ציינתי שזה ירוץ לפחות כמו בקונסולה.. אם עוד שנתיים מהיום המחשב שלי יהיה גרוטאה, אז עוד שנתיים מהיום הקונסולה שלך תשאר גרוטאה.

שניהם יעשו את העבודה באופן דומה, רק שאחד יוריד הגדרות לבדו ושני - יורידו הגדרות עבורו.

אתה לא יכול לא לשדרג מחשב בכלל. פשוט בהדרגה, במשך השנים, תצטרך להוריד את הגדרות המשחק למינימום האפשרי. הנאה שלך מאותם משחקים תרד לאפס. המשחקים החדשים בקונסולות ימשיכו לעבוד בהגדרות בינוניות - גבוהות תמיד.

בינוניות גבוהות - ביחס לעד היום אולי. אבל במשך השנים, הבינוני גבוה הזה גם הוא יחשב למינימום מול וקונסולות חדשות :nixweiss:

זה כמו שתגיד לי שהיום PS2 מריץ משחקים בהגדרות גבוהות... יופי ומה הן שוות בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מי שאומר שהגרפיקה בקונסולות לא משתווה למחשבים. (במיוחד בשוק ה HIGH END) אבל הסיפור לא נגמר שם...

בקשר לשיקולים האם לקנות קונסולה/מחשב, אם אני מעוניין במחשב חדש שיריץ משחקים בצורה טובה אני חייב לפנות לחומרה היקרה יותר.

אף אחד כבר לא יסתפק בפחות מ C2D E8400, או מקביליו. הארד דיסק ענק בשביל להתקין הכל. מסך 22" מינימום. כ.מסך בלפחות 1000 ש"ח.

ואיך אני אבחר את החומרה שלי?

אני אכנס לכל אתר מחשבים, אעבור על כל הסקירות והמבחנים שעשו ומה אראה? שבמשחק X כרטיס מסך A יותר טוב ובמשחק Y כרטיס מסך B יותר טוב.

וברזולוציה כזו וכזו התוצאות הפוכות. ואם אני מפעיל פילטרים אז זה עוד סיפור.

וכל מה שאקרא יהיה רלוונטי רק לגבי המשחקים הקיימים בשוק. אם מחר מישהו יחליט לשחרר משחק עם מנוע חדש, אין לי מושג איך המשחק הזה ירוץ על המחשב.

(ע"ע Crysis/GTA).

בקונסולה, אני תמיד אקבל משחק שתפור לחומרה שלי. לא צריך להוריד רזולוציה ולא DETAILS.

אז אני אסתפק בגרפיקה קצת פחות טובה (אך מספקת בהחלט בשביל לקבל חווית משחק טובה).

ובקשר להשקעה בLCD ענק לקונסולה. היום כמעט לכולם יש LCD בסלון. ולמי שאין, אז שיחסוך את הכסף שהוא מתכנן לשפוך על השדרוג הבא שלו ויקנה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adiga זה שיש אנשים שקונים היום כרטיס מסך במעל 1000 שקל לא אומר שכולם ככה וזה גם די טמטום שבקרוב גם ככה יתחילו להגיע כרטיסי הDX11 לשוק

לבנות מפרט מחשב שיצדיק את עצמו עלות תועלת זה אומנות

ואם כבר עדיף היום לקנות מפרט מחשב ב3000 במחשבה לשנתיים שלוש וזה בגלל סיבה פשוטה שמחשבי משחקים וקונסולות מאוד קרובים היום והמחשב מקבל הרבה מאוד פורטים ובהנחה שעוד שנתיים שלוש חברות הפיתוח יתחילו להשקיע בדור העתיד של המחשבים והקונסולות חבל להוציא סכומים גדולים שילכו לפח עוד שלוש שנים

לאומת זאת מפרט משחקים ב3000 או קונסולה לפי הטעם עדייף

מחשבים בתקציב של 6000 ויותר ואני בזמנו קניתי ב6000 מוצדקים בזמנים מסוימים עלות תועלת אבל בטח לא תמיד

את המחשב שלי קניתי בזמנו במחשבה על הפורטים מה360 ובמחשבה על טווח ארוך יחסית למחשב ובינתיים זה בדיוק מה שאני מקבל

אולי עוד שנתיים ותלוי מה יהיה בשוק אני ישדרג כרטיס מסך בבערך 500 שקל לסחוב עוד שנה אחת

ככה שאם אתה מחלק את זה בשנים ההוצאה לא כזאת גדולה

תזכור מה ה360\PS3 הציאו בהתחלה ואיזה מחיר התחלתי היה להם בארץ וגם את עניין הRROD

ותזכור שבעוד בערך חצי שנה ינסו לדחוף לך את נאטל או את הפרויקט של וזה עוד הוצאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי איזה מחשב אפשר היה לקנות לפני שנתיים וחצי ב4000 ש"ח (רמז - שום קווד , בקושי קור 2 בינוני ובקושי 8800 דור ראשון אם מתקמצנים על כל השאר - וגם זה כנראה לא).

איך מחשב כזה מריץ בטמן החדש לדוגמא?

איך הוא מריץ DIRT 2?

NEED FOR SPEED SHIFT?

GOD OF WAR? :)

האם מחשב כזה יחזיק עוד 3-4 שנים שהPS3 שלי יחזיק?

לגבי זה שההבדלים במשחקים מועטים, זו אחת הטענות העצובות , אי שם ליד האשליה שגיימרים רציניים משקיעים במחשבים.

לא סתם בארה"ב ובאירופה ממזמן הקונסולות הרחק מקדימה.

כנסו לדוגמא לGAMESTOP בארה"ב - אפילו המדפים של הPSP שנחשבת כישלון - גדולים ורבים בערך פי 2 ממחשב (לפחות)

כשחצי חנות זה , ושליש זה PS3 (כלומר 2 חדרים , חדר PS3 , ומדף אחד באמצע מסכן של משחקי מחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי עדיין אבל אני די בטוח שהמחשב שלי יריץ את באטמן וDIRT 2 וNFSS יותר טוב מהPS3 שלך

כן אז אני יוריד הגדרות ביג דיל אתה משחק על 720P אם הגדרות נמוכות גם ככה

וליביו אל תבין לא נכון בכיף הייתי מתחלף אתך כי יש לך מסך 42 ככה שאני בכל זאת מקנה

אבן אני באמת לא מרגיש צורך גדול ב360\PS3

אולי בעתיד אני יקנה PS3 משומש או ימצא מישהו שירצה לעשות החלפות לחודשים תמורת

אבל זה בגלל כמה משחקים בודדים שאני רוצה שלא יוצאים למחשב ולא לWII ותוך חודשים אני מחסל אותם גם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה הזוי לגמרי, נו באמת...? קונסולה לא יכולה להחליף חווית משחק של מחשב, ובדיוק הפוך מחשב לא יחליף חוויה של קונסולה.

למי שיש אפשרות כלכלית ירכוש את שניהם, למי שאין מחשב הוא רכישה מוצדקת יותר משחקים+תוכנות+עבודה.

והשילוב המנצח לדעתי PC+Wii.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם בארה"ב ובאירופה ממזמן הקונסולות הרחק מקדימה.

כנסו לדוגמא לGAMESTOP בארה"ב - אפילו המדפים של הPSP שנחשבת כישלון - גדולים ורבים בערך פי 2 ממחשב (לפחות)

כשחצי חנות זה XBOX , ושליש זה PS3 (כלומר 2 חדרים XBOX , חדר PS3 , ומדף אחד באמצע מסכן של משחקי מחשב).

נכון

ולפי NPD נתוני המכירות ממש נמוכים

אבל מה?

באף סטטיסטיקה לא מכניסים את המכירות של , direct2drive מכוון שהם לא מפרסמים אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...