חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360 - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360

alex.turovsky

Recommended Posts

אני בטוח שאם היה יוצא HALO 3 או GOD OF WAR למחשב ולא איזה פורט.

אז היה לו קהילה יותר גדולה מקהילה של אלה שמשחקים ב XBOX.

שטויות וזה מוכח כל פעם מחדש.

תבדוק לדוגמא מה המחירות של כל שיצא לקונסולות ולמחשב ביחד (שלא לדבר על 4 - מחירות - פי 10 יותר לקונסולות - ולא - לא התבלבלתי במספר ולא המצאתי).

משחקי מחשב לא מוכרים.

נקודה סוף פסוק.

לגבי מה שנאמר פה - אני מסכים - חוץ ממחשב לעבודה באינטרנט וRPG פעם ב.... מאז שקניתי PS3 - אני לא משחק כלום במחשב (וכנ"ל אם הייתי קונה XBOX).

העוד כמה פוליגונים לעומת הכמות העצומה של המשחקים אקסטרא והחוסר התעסקות המוחלט בחומרה - שווים את זה.

הבעיה של רוב האנשים שקשה להם להוציא כסף לקנות משחקים , קונספט זר מצד אחד (ולקנות חומרה בעוד אותו כסף - זה בסדר מבחינתם) מצד אחד ומצד שני - שהם לא היו באמת עם קונסולה בבית שבוע (לא - כן - קונסולה אמיתית עם יותר מ5 משחקים טובים ולא שכל ערכת שלטים עולה 80 דולר לשחקן) כדי להבין את החוויה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

GTA IV הוא דוגמא מצויינת. ראיתי אותו בפעם הראשונה באוגוסט 2008. נגד ביחידה שלי הביא מהבית PS3, חיבר אותה לטלויזיה 14"-הזלתי ריר וחיכיתי שיצא למחשב. בגללו החלפתי מעבד, כרטיס מסך, והוספתי עוד 2 גיגה זיכרון ועל הדרך גם ספק כוח יותר חזק. סה"כ כ1700 שק"ל שידרוג (מכרתי את החלקים הקודמים). קניתי אותו במרץ 2009 למחשב, עבד חלק אחרי שני פאטצ'ים, ולא מעט קריסות שאילצו אותי לפתוח את המשחק בשנית, ולחכות נצח נוסף עד שאחזור לנקודה שלפני הקריסה.

חודש אחרי זה חברה שלי קנתה לי במתנה את הXBOX ליומהולדת, ואיך לא, הדבר הראשון שעשיתי זה להשוות את שתי גרסאות הGTA. (הדבר השני שעשיתי זה לדפוק את הראש בקיר, כי סתם מכרתי חלקים, קניתי חדשים, התעסקתי עם פירוק והרכבה, ספק הגיע פגום והייתי צריך ללכת ולהחליף, וכל זה שיצאתי פעם בשבועיים הביתה -איזה כיף.

נכון, הרבה יותר כיף לשחק במחשב חזק (אחרי שנגמרת ההתקנה שנמשכת כשעה, התקנת פאטצ'ים, דרייברים, וסגידה לאלילים כדי ששום דבר לא יקרוס).

אין כמו להסתתר מאחורי קיר, ולתת למישהו כדור במצח בקלות. אבל באמת המשחק הזה הוא פורט כל כך מסריח למחשב שזה לא יאמן. הוא לא זז לי עם E6550 וGF8800GTS 320MB, על מסך 19", 1440x900.

סיימתי את ההרחבה של GTAIV לבוקס, ואחרי שמתרגלים הקרבות קלים, ואפשר בקלות לירות לראש, ע"י העלאה של הסטיק טיפה למעלה וירייה. וגם לי יש אחלה ראייה, ובאמת שאני לא מתרגש מעוד כמה פיקסלים באיזה פח אשפה ברחוב צדדי.

ללא ספק, אם אפשר היה להתקין עליו , ולעבור ממצב מחשב למצב משחקים, זה היה הפתרון האולטימטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה מאז שיש לי XBOX360 אני לא משחק כלום במחשב. וחוץ מזה,מעבר להבדלים בחומרה,קרירין!אתה שוכח שיש הרבה משחקים לקונסולות שנראים מדהים ושבחיים לא יגיעו למחשב. כמו FORZA 3. יקח כמה שנים טובות עד שיגיע משחק מכוניות שניראה כמו FORZA 3 למחשב.

תראה אני מדבר על מה שקורה בארץ והמחירים והתמיכה בארץ

העובדה היא שבארץ גם אם את חלק מהדברים תזמין מחול קונסולות ואביזרים ומשחקים להם הרבה יותר יקרות מהמחיר שהן אמורות

לימכר בחול

חוץ מזה אתם שוכחים דברים חשובים לדוגמה ההשווה של חיבור למסך גדול ואיכותי מול מסך מחשב

אין לי ספק שיותר כיף לשחק מול מסך גדול אבל חשבתם בכלל על העלות?

אחת הסיבות שאני עדיין לא קונה PS3 זה כי אני לא רוצה כרגע לקנות מסך בכמה אלפי שקלים להנות מימנו באמת

וב360 זה לא שונה -החוויה האמיתית זה אם מסך גדול וב360 די חובה גם לייב זהב שגם עולה כסף

עכשיו אם עושים השווה זה צריך להיות אם כבר

קונסולת HD+אביזרים +לייב זהב (ב360) +מחיר משחקים +ציוד עיקפי שכולל מסך

+מחשב תקציבי או אביזר אחר שיאפשר לכם לגלוש בצורה נורמלית \להדפיס \ולכתוב מסמכים \וכו

זה מול מחשב משחקים+מחיר משחקים ואביזרים+ ציוד עיקפי כולל מסך

ופה אני חושב שהקונסולות בארץ נופלות חוץ מבמקרים שיש גם ככה מסך גדול ואיכותי ויש מחשב לצרכים קלים

למי שאין ולא מעוניין כרגע לקנות לקבל את החוויה האמיתית של הקונסולה יעלה בסופו של דבר הרבה יותר מרק 1000 שקל

עכשיו אני אמרתי הרבה פעמים אם היו מחירים כמו בארצות הברית הייתי קונה PS3\360 את הWII שכבר יש לי

את הDS שיש כבר לאחי וPSP

ובמקום מחשב משחקים הייתי קונה מיני מאק חמוד

אבל אנחנו בישראל אם המחירים של ואם התמיכה העלובה בתחום של

ובסופו של דבר קונסולה עולה בסופו של דבר כמו מחשב משחקים לטווך הארוך אם רוצים את כל החוויה שהיא יכולה לתת

אבל בניגוד למחשב משחקים אין לה מספיק שימושים אחרים שהיא תזדקן ותצא קונסולה יורשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכל'ס הכל נכון. זה פשוט נקודות מבט שונות וטעם שונה.

יש אנשים שרוצים מחשב חלש לאינטרנט ואיזה קונסולה מפנקת, ויש כאלה שרוצים מחשב חזק שיעשה הכל ביחד. הרעיון של מחשב חלש וקונסולה נשמע מושך כי אין התעסקות עם חומרה וכל זה, אבל יש אנשים שזו האהבה שלהם...

אישית אני לא החלטתי... היה לי PS1 בילדותי ולא זזתי ממנו, אני זוכר שכמעט תמיד הייתי עליו וזה היה פשוט כיף. יש לי כרגע רק מחשב, בלי קונסולה, אבל אולי אם אני אביא אחת אני לא אשחק יותר במחשב.

אני באמת צריך לבדוק ת'עניין... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה לא הוציאו, מה שבטוח הוא שCRYSIS 2 יוצא לקונסולות אז זה לא עניין של כח גרפי.

למעשה אמרו שעל הקונסולות הוא ייראה עם פחות פרטי תפאורה מן הסתם כי הכרטיס הגרפי חלש יותר אבל אני לא רוצה לדמיין מה יהיו הדרישות למחשב ע"פ הניסיון של הקודמים בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שאלה למה לא הוציאו את המשחק CRYSIS לXBOX 360 ? כי קונסולות לא מספיקות חזק בשביל להריץ את המשחק.. ???

קריסס הראשון פותח במיוחד למחשב וגם ההמשך שלו

השני כבר יפותח גם ל360 וPS3

אני חושב שEA עשתה טעות לפתח את המשחק רק למחשב מהתחלה כי זה עלה לה במכירות הנמוכות יחסית למשחק

אם תקציב כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, אם אתה חושב שאתה מבסוט עכשיו חכה ותראה איזה מסוט אתה תהיה כשייצא ה 5870 החדש ולך אפילו לא יהיה איכפת!

אני מחזיק עם הקונסולה כבר ארבע שנים ולמעט המשחקים וה LIVE אין עליה הוצאות.

אני לא יודע אם יש לך סטרימר או לא אבל הייתי ממליץ לך גם לקנפג את הקונסולה שתעבוד עם ספריית המדיה שלך, אין HD אבל לשאר הדברים היא נהדרת.

מעבר לזה, הייתי ממליץ לך בחום לנסות את GEARS OF WAR 2, ועוד חודש וחצי את MODERN WARFARE 2.

ואם לעזוב את כל הטיעונים האחרים, הכיף של לשחק MODERN WARFARE עם עוד שלושה אנשים מעניק את הניצחון (לפחות עבורי) ל XBOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אפשר לשחק עם עוד שלושה אנשים ? :o, אפשר להפוך אותה לסטרימר ?

חברים, זה הזמן לשפוך ידע בנושא כי אני כבר רץ לקנות שלטים נוספים לשחק עם חברים.

אגב ראיתי אביזר הטענה לשלט וסוללה נטענת. איפה אתם קונים אביזרים (אך ורק באזור תל אביב-רמת גן-גבעתיים בבקשה) הכי זול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, ראיתי גם פה הרבה אביזרים במחירים דומים. למרות שהלשטים בלינקים שהבאת ממש משתלמים.

אני לא יודע אם שווה לקנות סוללות נטענות וסט הטענה, אני לא משחק הרבה וכבר סיימתי שלושה משחקים על הסוללות שהגיעו עם המכשיר (יש לציין אם כן שביטלתי לחלוטין את ה force feedback כי זה עצבן אותי).

http://www.mediagame.co.il/category.asp?id=149

באיזה משחקים אפשר לשחק עם כמה שלטים ? מלבד החדש שיגיע (אגב מתי?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתך אחי. גם אני רצתי אחרי השדרוגים עד שנמאס לי מפורטים עלובים ומבעיות כמו בGTA 4.

נו באמת... CF של זוג 1950XTX עם דרייברים בשיט, אתה מצפה לשחק בצורה טובה 4 למחשב...?

רק שתדע עם המפרט שלי לפני הרכישה של המעבד I7, היה לי C2D E6750 והמשחק רץ יפה מאוד!

ומה הסטראוטיפ של שידרוגים? אתה יודע כמה זמן אני עם ה-8800GTS 512 הזקן שלי...? מספק אותי בכל משחק על רזולוציה 1650X1050.

אתם אוהבים קונסולה, לבריאות! אני לא רואה את עצמי משחק FPS על קונסולה.

אגב יש לי גם שמשלים את המחשב בהרבה יותר טוב מ- או PS3, שגם ככה רוב המשחקים דומים למחשב, רק שבמחשב זה כמה ליגות מעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאוהב לשחק עם חברים משחקי , פלטפורמה ומרוצי-מכוניות, שיקנה קונסולה.

ואלו שאוהבים יותר FPS, MMOGs, מודים של HL2 שלפעמים מדהימים אותי מחדש וכמובן בחינם.

עוד יתרון למחשב, היכולת לייצר ולשנות מפות משחק.

בקיצור, אמיתי לא משחק עם חתיכת פלסטיק בסלון... :silly:

ולכל אלו שטוענים שאין עתיד למשחקי המחשב, תקראו פה ותפנימו:

http://www.fudzilla.com/content/view/15394/39/

לחשוב שמדובר במפתחת מספר 1 לקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...