חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360 - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360

alex.turovsky

Recommended Posts

אני מתוודה שהחזקתי בדעה לא טובה נגד עד היום והשקעתי כספים במחשב בשדרוג המחשב פעם ב3 שנים ושדרוג כרטיס מסך פעם בשנה כי הייתי טיפש.

הניסיון האחרון שלי עם היה ב1991 כשאבא שלי קנה לי את הקונסולה הכי נפוצה אז, ה"מגאסון" עם גרפיקה זוועתית ואז ביסודי ראיתי ושיחקתי עם חבר בPlayStation 1 בגרפיקה שלא היה מה להתלהב בה בכלל יחסית למחשב דאז.

אבל כשעברתי בחנות לפני חודש וציפיתי לראות (נשבע לכם, זה מה שעבר לי בראש) "משחקי ילדים (לא ידעתי שאותם משחקים יכמעט יוצאים גם לקונסולות)על וגרפיקה כמו של ה-PS1 (כי זה מה שהיה טבוע אצלי בראש מאז שראיתי קונסולה בפעם האחרונה)" וראית פתאום את אותם משחקים כמו למחשב ובפאקינג FULL HD עמדתי ככה :o :o :o

שבוע אחרי זה הייתה אצלי ה 360.

אז הנה, אני התוודיתי שהייתי חמור כל הזמן הזה ועכשיו אני חוזר למוטב. אני בטוח ב-90% שכל מי שכותב פה בחשק כה רב על "הבדלי גרפיקה עצומים" אין לו או לא ראה לאחרונה PS3 או XBOX360 מהדור האחרון עם חיבור למסך איכותי (לא פלזאמות PILOT 42 אינץ' מאעפנות ב1000 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה לשתף את חוות דעתי על הנושא הזה.

לפני כמה שנים קניתי LCD טובה, LA32R51B של .

אחרי שנה קניתי גם מחשב טוב עם E8400 ו4870 ו4GB .

והשנה הוספתי שלט אקסבוקס 360 למחשב.

זה פשוט תענוג.

כשאתה משחק במשחק כלשהו עם השלט של ה360 על המחשב, אתה מרגיש בדיוק כמו שהיית מרגיש אם היית משחק ב360 בכבודו ובעצמו.

על זה תוסיף את העובדה שאני גם יכול להוסיף פילטרים וגרפיקה יותר טובה (וגם לשחק Crysis על מסך 32'),

לראות סרטי HD (כמו באקס בוקס, רק מהמקורות שלי (= ), לגלוש באינטרנט, ואפילו לשחק באמולטור במשחקי PS2 וקיוב שקיימים אצלי בצורה יותר טובה מאשר על הקונסולה עצמה.

הוספתי לעצמי גם כרטיס PVR150 במחיר זעום של 300 שקל ויצרתי לעצמי מפלצת מולטימדיה שמשמשת גם כ360, גם כPS2 וקיוב משופרים, גם חיית ביצועים למשחקים שלא ניתן לשחק על הקונסולות, כולל PVR שמשמש כמו YesMax (רק לגמרי בחינם ועוד יותר טוב)...אה כן...

וזה גם מחשב.

ובתכל'ס? התענוג הזה לא עולה היום הרבה יותר מ360 פרימיום.

הכרטיס מסך שלי עולה היום פחות מ1000 שקל, המעבד בערך חצי מזה, ואני משער שאפשר לבנות מפרט כמו שלי ב3.5K- היום בקלות.

ואני, שגם ככה הולך להתגייס עוד 4 חודש, לא רואה שום סיבה לשדרג את המחשב הזה בשנים הקרובות.

מי אמר שבגלל שכל שנה יוצאים כרטיסים חדשים אז חייבים לקנות?

הכרטיסים שקיימים היום בשוק גם ככה אוכלים חי כמעט כל משחק שקיים (עם יוצאי דופן כמו קרייסיס).

בקיצר אני יכול לחיות יופי גם עוד 5 שנים עם המכונה שלי בדיוק כמו שהיא מבלי צורך כלשהו לשדרג, ועדיין יש לי מכונה שהיא הרבה יותר פונקציונלית מהקונסולה,

יותר חזקה, ובמקרה של ה360...גם הרבה יותר אמינה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lets say i wanna play batman on the pc

i will have to buy a new pc...

around 4000-5000 shekel...

and after crysis 2 will come

well i will have to buy a new video card

for 2000-3000 shekel

just so it will run smooth like on the xbox

wow what a good deal!!

ohhh and next year when the new gen game will come

i will have to buy again a new video card to make an sli/crossfire

that if i bought the super duper expansive MB

while on my xbox all i will have to do is just to buy the game...

and i wont have to start playing with the textures or the drives

so they game will run

or or anything....

the games looks amazing

just look at forza 3 or grand turismo 5

look at gears of war or killzone 2

or look at metal gear solied

halo 3 \

and upcoming titles like GOD3

or mass effect 2

(i know some of PS and some of Xbox)

תראה המחירים שאתה שולף וכל השדרוגים והגדרות זה למה שניקרא "זונות גרפיקה "

בפועל היום מחשב ב3000 אמור להחזיק לך לשנתיים הבאות בלי אף שדרוג

בעניין קריסס 2 הוא אמור לצאת קל יותר כי הוא יוצא גם לקונסולות

מול זה כמו שאמרתי מקודם תעשו השווה על כל הדברים מסביב קונסולות ומחשב

ואלקס ה1000 שקל זה בולשיט

ב1000 שקל אתה מקבל קונסולה בלי ארד דיסק בלי אפשרות לשחק מולטי מקוון (50$ לשנה בחול )

בלי משחק נורמלי (כמה משחקי ארקיד זה לא משחק גדול ) בלי ומקרופון שחשובים למולטי

בלי כרטיס רשת אם אתה רוצה לחבר לסלון

בלי גימפאד נוסף לשחק אם חברים

וכל זה בלי לדבר בכלל על דברים כמו ומערכת רמקולים שיתאימו באמת לקונסולה

בקיצור הטיעון של ה1000 שקל זה בולשיט

ואני לא אנטי קונסולות לדעתי זה טוב מאוד לאנשים מסוימים ובמיוחד אם כבר יש דברים מסוימים

בעיקר איכותית וגדולה ומערכת סבירה ומעלה

אבל לעזאזל צריך להיות אוביקטיבים ולחשוב גם על התמחור בארץ בחול קונסולה עולה 300$ (אם ארד דיסק )

ואביזרים ומשחקים יחסית בזול

בארץ זה יקר יותר באופן משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

u r right its not 1000 shekel

for the elite version u pay 1600 shekel...

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=589600

or the PS3

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=737636

ask every one here

99.9%

who bought a 3 years ago

for 5000-6000 shekel

cant run crysis/gta/mass effeect

smooth

today the they bought 3years ago worth maybe 1000-1500 shekel...

anyway

the point is

if u got money buy new every year..just so u could play on medium settings

if u wanna play games, get a console

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אתם ממשיכים לריק. זה לא יילך לשחק על העניין הזה של:

"מי צריך לשדרג מחשב, אני יש לי מחשבון בית ספר ואני משחק עליו Crysis בהפסקות ברזולוציה 1X10 במסך רחב" :kopfpatsch:!

אתם מפספסים את כל הנקודה בחויית גיימינג.

אני מדבר על חויית משתמש שאנשים יוצרים לעצמם וקונים מסכים עם 1920X1200 שהם מסכי ה24 וה22 החדשים (אמנם רק 1920X1080) בשביל להרגיש כאילו במשחק בדיוק כמו בקונסולה על מסכי 42 אינץ' בסלון. אתם הרי טומנים לעצמכם פח כשאתם טוענים ש "במחשב יש גרפיקה הרבה יותר טובה ופילטרים וכדומה"(ובצדק) ובעצם בשביל לקבל את זה על מסך גדול צריך להשקיע בכרטיס מסך חדש כל שנה ואפילו או CFX בשביל משחקים רציניים.

מכאן נובעת העובדה הפשוטה הבאה.

אם אני מקבל ממכשיר ב950 ש"ח בדיוק את אותה חוייה על מסך 42 אינץ' כמו ממחשב של כמה אלפי ש"ח טובים עם אותו גודל מסך ורזולוציה (מה לעשות במסכים כאלה אין רזולוציה נמוכה יותר), אז מובן מאליו שהקונסולה לוקחת במחיר.

ועכשיו לעניין הקטן שהבחור פה מנסה להסביר לי שהקונסולה עולה יותר מ950 ש"ח.

תקשיב, בשביל לשחק לבד מול המחשב אתה לא יכול לשחק עם חברים על אותה מקלדת. מה זה כמו בשנות ה-90 ומשחקי שני חברים על חצי מסך כל אחד בצד השני של המקלדת ? אני מדבר על מקרה של 90% מהעולם שמשחקים לבד. לא צריך שום אביזרים. גם בקונסולה אותו דבר. הנה תשובות:

תעשו השווה על כל הדברים מסביב ומחשב

ב1000 שקל אתה מקבל קונסולה בלי ארד דיסק בלי אפשרות לשחק מולטי מקוון (50$ לשנה בחול ) - יופי, עוד 200 שח ויש לי 20 ג'יגה רק למשחקים. ובכלל בקונסולה יש זיכורן פנימי שמספיק לשמירות ומה שצריך.

בלי משחק נורמלי (כמה משחקי ארקיד זה לא משחק גדול ) בלי ומקרופון שחשובים למולטי - נכון, כשאני קונה מחשב אני מקבל גם משחקים ואוזניות ומיקרופון? לא!בלי כרטיס רשת אם אתה רוצה לחבר לסלון - גם למחשב לא מגיע כרטיס אף פעם וברוב המקרים צריך לקנות

בלי גימפאד נוסף לשחק אם חברים - אה נכון, עם המחשב אני מקבל 10 עכברים ומקלדות

וכל זה בלי לדבר בכלל על דברים כמו ומערכת שיתאימו באמת לקונסולה - נכון, הרי כשאתה קונה מחשב אתה מקבל מסך ורמקולים במתנה !

מה השלב הבא ?

"ב950 ש"ח בקונסולה אתה לא מקבל חברים בחינם ועם המחשב מצורפים חברים במתנה!" ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס אתה מצחיק... כאילו מה? מסך 42" לסלון עם מהירות תגובה עלובה לא עולה כסף...? :kopfpatsch:

WTF :kopfpatsch: איך אפשר לשחק קרייסיס עם בקר X360, יש לי בקר כזה כרגע מחובר למחשב ופאק נסיתי לשחק, זה ממש כמו לנסות לכתוב עם הרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשתף את חוות דעתי על הנושא הזה.

לפני כמה שנים קניתי LCD טובה, LA32R51B של .

אחרי שנה קניתי גם מחשב טוב עם E8400 ו4870 ו4GB .

והשנה הוספתי שלט אקסבוקס 360 למחשב.

זה פשוט תענוג.

כשאתה משחק במשחק כלשהו עם השלט של ה360 על המחשב, אתה מרגיש בדיוק כמו שהיית מרגיש אם היית משחק ב360 בכבודו ובעצמו.

על זה תוסיף את העובדה שאני גם יכול להוסיף פילטרים וגרפיקה יותר טובה (וגם לשחק Crysis על מסך 32'),

לראות סרטי HD (כמו באקס בוקס, רק מהמקורות שלי (= ), לגלוש באינטרנט, ואפילו לשחק באמולטור במשחקי PS2 וקיוב שקיימים אצלי בצורה יותר טובה מאשר על הקונסולה עצמה.

הוספתי לעצמי גם כרטיס PVR150 במחיר זעום של 300 שקל ויצרתי לעצמי מפלצת מולטימדיה שמשמשת גם כ360, גם כPS2 וקיוב משופרים, גם חיית ביצועים למשחקים שלא ניתן לשחק על הקונסולות, כולל PVR שמשמש כמו YesMax (רק לגמרי בחינם ועוד יותר טוב)...אה כן...

וזה גם מחשב.

ובתכל'ס? התענוג הזה לא עולה היום הרבה יותר מ360 פרימיום.

הכרטיס מסך שלי עולה היום פחות מ1000 שקל, המעבד בערך חצי מזה, ואני משער שאפשר לבנות מפרט כמו שלי ב3.5K- היום בקלות.

ואני, שגם ככה הולך להתגייס עוד 4 חודש, לא רואה שום סיבה לשדרג את המחשב הזה בשנים הקרובות.

מי אמר שבגלל שכל שנה יוצאים כרטיסים חדשים אז חייבים לקנות?

הכרטיסים שקיימים היום בשוק גם ככה אוכלים חי כמעט כל משחק שקיים (עם יוצאי דופן כמו קרייסיס).

בקיצר אני יכול לחיות יופי גם עוד 5 שנים עם המכונה שלי בדיוק כמו שהיא מבלי צורך כלשהו לשדרג, ועדיין יש לי מכונה שהיא הרבה יותר פונקציונלית מהקונסולה,

יותר חזקה, ובמקרה של ה360...גם הרבה יותר אמינה ;)

:hizuk:

לי יש בבית סידור מעולה שאני משחק במחשב על טלויזית LCD 32, עם בקר 360 , ונהנה מכל רגע.

יצא לי לראות את ההבדלים בין הPC שלי לXBOX על אותו המסך, ואין ספק שהמחשב מוציא פלט איכותי יותר.

ואני עובד עם מחשב שקניתי לפני שנה וחצי +, בעלות של 5000 ש"ח. מאז לא הוספתי כלום ולא שדרגתי דבר.

מיותר לציין שהמחשב משמש אותי להרבה יותר מ"רק" משחקי מחשב.

במקביל, שמתי לב שקיימים הרבה משחקים שאשמח לשחק בצורה אופטימלית יותר, משחקים המותאמים מראש לבקר ה360 ולקונסולה.

בעצם התאמת הפורטים למחשב מכותר מקורי שיועד לקונסולה, יש בעיות רבות של תאימות, ולמרות שאנחנו בדרך כלל לא שמים לב זה משפיע על "חווית המשחק" שאלכס דיבר עליה רבות.

נכון שאפשר להתעלם מהם ועדיין להינות, אבל למה?

איך הדיון הזה הפך לקרב של VS CONSOLE ?

זה בכלל לא צריך להיות זה או זה.

אני אישית מתכנן לרכוש בקרוב גם XBOX360, כי זה זול, ושווה את ההשקעה.

זה ממש לא אומר שאני מוותר על גיימינג במחשב, COD ברשת תמיד ישוחק מבחינתי במחשב.

אני רק מרחיב את עולם הגיימינג שלי, בדיוק כמו שעשיתי עם הWII

רובכם מדברים כמו FANBOYS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אני הייתי אמור להיות זה שתמיד נמצא בצד המחשב ותמיד כך עשיתי. בשבילי קונסולה הייתה סוג של יצור מזור עם גרפיקה נחותה שלא היה שווה את הכסף.

עד שבחודש האחרון פוף בלי להוסיף שום דבר, חיברתי אותה למסך בסלון עם ה HDMI וזהו. בלי מערכות הפעלה, בלי התקנות, בלי דיסק, רק עם זיכרון פנימי מובנה וואללה, אפשר לשחק בגרפיקה טובה יותר מאשר על מסך מחשב 27 (DELL 2709) שגם עלה 7 אלף ש"ח ולאחריו ה 2709 שעלה 4 וזה אותו דבר.

לשבת רגיל מול מסך 42 אינץ' גם עם 1920X1200 ושלחק גם במחשב זה לא רלוונטי כי זה הורס את העיניים וצריך להתרחק מרחק רב וזה לא פרקטי(מי שיגיד לי עכשיו שהוא יושב 50 ס"מ ממסך 42 עם FULL HD פשוט לא יודע איזה טעות הוא עושה לעתיד עיניו וכדאי שמעכשיו יחפש חנות אופטיקה טובה). מילא אני מבין מסך 3008 עם 2560X1600 שגם אפשר לעבוד 50ס"מ מולו בריבוי וגם לחבר אליו את העולם ואחותו.

ומה שמפליא שיש אנשיםך ששכחו שכל העולם כל שנה, כל המזן משדרג והכמויות שהיצרניות מוכרות הן עובדתיות ואינן ניתנות לערעור ונגיד שהם היו צודקים אז הרי זה מובן מאליו לפי הסטיקי בפורום שזה יקרה גם בגל ה58XX הנוכחי.

אז מה תגידו שכולם טיפשים ומשדרגים סתם ? מאות אלפי קוני 24 אינץ' הם טיפשים כי הם משחקים ב1920X1200 ונאלצים להחזיק מטורפים עקב כך ? לא. הם פשוט מנסים לקבל משחק במחשב במסך גדול ועקב כך כל הזמן צריכים לשדרג.

כמובן שניתן להגיד "לי יש מסך 19 ולא שידרגתי כרטיס מסך כי אני משחק על MEDIUM עם הVOODOO 5 שלי מ1999 . . ."

העניין הזה של לשבת מכווצ'ץ' על כסא ולשבור את הגב לאחר זמן מה ולעשות מתיחות וכדומה נעלמו אצלי מאז שאני חצי שוכב על אחת הידיות של הספה רגליים באוויר ומשחק כמו מלך עם מסך ענק מולי ולהרגיש בתוך המשחק ב950 ש,ח כהוצאה חד פעמית בלי שום אביזר מיותר. אה וסיימתי 3 משחקים על של 2 ש"ח (שקל לסוללה) אז הן גם מחזיקות המון זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

לי יש בבית סידור מעולה שאני משחק במחשב על טלויזית LCD 32, עם בקר 360 , ונהנה מכל רגע.

יצא לי לראות את ההבדלים בין הPC שלי לXBOX על אותו המסך, ואין ספק שהמחשב מוציא פלט איכותי יותר.

ואני עובד עם מחשב שקניתי לפני שנה וחצי +, בעלות של 5000 ש"ח. מאז לא הוספתי כלום ולא שדרגתי דבר.

מיותר לציין שהמחשב משמש אותי להרבה יותר מ"רק" משחקי מחשב.

FANBOYS.

אבל זה כל הקטע. שילמת פי 5 כדי לקבל את אותה חווית משחק. על זה כל הויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הזה של לשבת מכווצ'ץ' על כסא ולשבור את הגב לאחר זמן מה ולעשות מתיחות וכדומה נעלמו אצלי מאז שאני חצי שוכב על אחת הידיות של הספה רגליים באוויר ומשחק כמו מלך עם מסך ענק מולי ולהרגיש בתוך המשחק ב950 ש,ח כהוצאה חד פעמית בלי שום אביזר מיותר. אה וסיימתי 3 משחקים על של 2 ש"ח (שקל לסוללה) אז הן גם מחזיקות המון זמן.

תשקיע בכסא נורמלי למחשב, זה בטוח ובריא יותר מלשכב על הספה לצד.

לי יש כסא של ד"ר גב, תאמין לי אתה לא רוצה לקום ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שזועקים שהקונסולות לא שוות יריקה ושהמחשב הרבה יותר טוב, אין לכם מושג על מה אתם מדברים.

מאז שאני זוכר את עצמי תמיד קניתי את החומרה הכי חדשה בשוק כדי לשחק במחשב.

ואני ארוץ בשבילכם בקצרה על ההיסטוריה:(ואלה רק כ.מסך ורשימה מקוצרת)

Voodoo 1

Voodoo 2 12 MB

ATI RAGE something AIW

ATI 7xxx

Nvidia 5xxx (היה ממש גרוע)

ATI X800XTPE (עלה לי 3000+) בהזמנה מוקדמת

Nvidia 8800GT 512

ATI 4870 512

ואלו רק ההשקעות היותר גדולות שעשיתי וזה רק בתחום הגרפיקה שלא לדבר על , לוחות אם, ושאר הירקות...

את המחשב האחרון העברתי לאחי.

קניתי לעצמי לתוכנות CAD ולפטופ קטן.

השגתי מחו"ל XBOX360 ELITE.

ותאמינו או לא, אני בכלל לא מתגעגע לשחק במחשב. לא בא לי להתקין ולשדרג את הווינדוס. לא להתקין פאצ'ים למשחקים ונמאס לי מצ'יטרים בMULTIPLAYER.

XBOX לשלטון!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לקנות XBOX360 זה בזבוז כסף, מספר המשחקים שיוצאים רק ל 360 ובאמת שווים משהו לא גדול במיוחד, המשחקים יקרים בצורה מוגזמת, החומרה שלו ישנה מידי ומרגישים את זה (ואל תגידו לי שלא >:(), צריך לשלם כסף בשביל לשחק באינטנט וכמובן הסיכוי ש 360 יחזיק 3 שנים לא גדול במיוחד מה שאומר שאחרי זה צריך לקנות חדש.

אם רוצים לקנות קונסולה עדיף ללכת על ה PS3, אולי הוא יקר יותר אבל שם באמת מרגישים את ההבדל בין מחשב לקונסולה, הרמה משחקים בלעדיים שבאמת טובים, חומרה חזקה יותר שמאפשרת תצוגה מדהימה, הבעיה היחידה היא ש 90% מהמפתחים לא יודעים לעבוד עם החומרה של ה PS3. בגלל זה ה 360 מצליח, הוא מחשב רגיל לכל דבר ושום דבר לא מיחד אותו.

בכל מקרה אחרי ששיחקתי כמה שעות ב PS3 אני יכול להגיד דבר אחד, שום דבר לא השתנה בשנים האחרונות, אם אתם רוצים לשחק SHOOTERS עדיף מחשב. ברוב המשחקים עדיף מחשב וזה עובדה. המשחקים היחידים שבמחשב עובדים פחות טוב הם משחקי ספורט/FIGHTERS שברוב המקרים לא פונים לשוק הגיימרים ולכן אנשים מעדיפים לקנות קונסולה זולה ולשחק בהם בצורה נוחה יותר עם חברים. אם משחק אחר עובד יותר טוב על קונסולה זה רק כי משלמים הרבה כסף למפתחים וכי לחברות אין כוח לעשות פורטים. אם כל הכבוד ל MS עד היום הפורטים הכי גרועים שהיו למחשב היו פורטים של המשחקים שלהם (WIN LIVE וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה כל הקטע. שילמת פי 5 כדי לקבל את אותה חווית משחק. על זה כל הויכוח.

תעבור שוב על הפוסט שלי, כנראה פספסת קצת..

שילמתי פי 5 בתקופה שזה היה פי 2, ובתמורה קיבלתי יתרונות ששווים את הכסף.

אבל הנקודה היא בכלל שזה לא בא כתחליף, במחירי הקונסולות של היום אין סיבה לא לרכוש אחת. רק בשביל האקסטרה שגם להן יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...