חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360

alex.turovsky

Recommended Posts

אבל כשהמחשב יגסוס, וייצא דור חדש של , אני אסתפק בקונסולה למשחקים ומחשב זול לאינטרנט ועבודות+ כרטיס מסך סביר למשחקי תפקידים שאני אוהב מדיי פעם.

ובזאת סיכמת את הנמשל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מתאם לעכבר... ?!

עריכה: מגניב :) עכשיו זה ממש כמו מחשב-על למשחקים אבל זול ביותר. יש עוד דברים מגניבים שאפשר לחבר ? אני חדש בעולם הבוקס.

http://news.teamxbox.com/xbox/12316/Connect-a-Mouse-and-Keyboard-to-Your-Xbox-360

1164225350.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות מחשב מנובמבר 2006 שעולה 350$ גג, כולל השלט והמתאם האלחוטי (כי את זה אני מקבל בקונסולה) שמריץ היום IV ב720P עם הגדרות לא בUltra High אבל גבוהות יחסית.

אה כן, אין לכם אחד כזה, אז אני אגיד לכם שXbox 360 מנובמבר 2006 כולל דיסק קשיח של 20GB ושלט אלחוטי מצליח להריץ היום את IV ב720P יופי טופי.

Say no more.

וחוץ מזה, אתם אומרים שלמחשב יש גרפיקה טובה יותר, סבבה מסכים מי שמכחיש את זה - אידיוט, אבל הפער לא כזה גדול כמו שאתם עושים אותו, ובשביל שהפער באמת יהיה קיים המחשב יעלה לפחות פי כמה וכמה מהקונסולה.

נלך אתכם רחוק יותר, הבחור שקנה בנובמבר 2006 את הXbox 360 ב350$, יש לו לפחות עד ל2012 מכונת משחקים שתריץ לו כל משחק עדכני בהגדרות גרפיות לא רעות בכלל, אני רוצה לראות מחשב מנובמבר 2006, שוב במחיר של 350$ עם השלט והמתאם שיחזיק משהו ב2012.

ואל תשוו למחירים של הארץ, פה זה בדיחה.

נ.ב. קרירין אתה מציג את הקונסולה כאילו היא תחליף מושלם למחשב, לא ולא, לקונסולה (במקרה הספציפי - 360) אין אפילו , אני מציג את הקונסולה בתור תחליף למחשב משחקים, כמובן שמחשב חובה בכל בית בכל מקרה, אבל גם מחשב מאוד זול יעשה את העבודה, כרטיס מסך מובנה דיסק קשיח לא גדול וRAM של 1GB בלבד או שלהשתמש במחשב הקיים בבית במקום לשדרג אותו / לקנות חדש שיפעיל את כל המשחקים העדכניים בגרפיקה נסבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאם לעכבר... ?!

עריכה: מגניב :) עכשיו זה ממש כמו מחשב-על למשחקים אבל זול ביותר. יש עוד דברים מגניבים שאפשר לחבר ? אני חדש בעולם הבוקס.

http://news.teamxbox.com/xbox/12316/Connect-a-Mouse-and-Keyboard-to-Your-Xbox-360

1164225350.jpg

אני רוצה לראות איך אתה מחליף רזולוציה לעכבר המסכן הזה, באמצע משחק FPS עם סנייפר שבקושי זז מעכבר במהירות 400DPI עם בכלל... :s07:

אלכס תעשה טובה, FPS מקצועי זה רק מחשב! ואל תשחק יותר מידי במשחקי FHD שלא תחטוף RROD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מחשב מדיום מסוגל להציג גרפיקה יותר טובה מן הקונסולות.

ואני לא מדבר על מחשבי high end עם מסך מחשב 30" בעל רזולוציה של 2560x1600p כדגומת המסך הזהhttp://www.lge.com/products/model/detail/w3000h.jhtml

קח למשל משחק כמו crysis שמשחק כזה בלי גרפיקה גבוהה לא שווה.

ולא לדבר על crysis 2.

קונסולה נועדה למשחקים כמו פרו אבולשין.

בעולם יש תאוצה בדיוק כמו שלך היה,לעזוב את כל עניין המחשב ולעבור לקונסולה.

דבר זה נגרם גם בגלל יצרני המשחקים שנוטשים את המחשב גם בגלל העלויות וגם בגלל נוחות בזה שאתה מכניס דיסק ומשחק.

אני בטוח שאם היה יוצא 3 או GOD OF WAR למחשב ולא איזה פורט.

אז היה לו קהילה יותר גדולה מקהילה של אלה שמשחקים ב .

אני לא יגיד שהתחושה הכיפית בלשכב על הסלון ולשחק מול ה-LCD לא שווה את זה.

כי היא שווה.

וכמו שאמרו לפני זה,אפשר למלא אותה חלקית עם הגיים פד הנייד של .

אם מיקרוסופט הייתה מאפשרת גלישה באינטר-נט עם ,זה בהחלט היה מוסיף נתח לשוק שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מיקרוסופט הייתה מאפשרת גלישה באינטר-נט עם ,זה בהחלט היה מוסיף נתח לשוק שלהם.

שטויות, תראה לי אחד שמשתמש בדפדפן של הPS3 או הWII בצורה יום יומית.

XBOX זאת אחלה קונסולה, מבחינת משחקים נטו מהיותה קונסולה היא הרבה יותר זמינה לאנשים, כולל אלו שלא משחקים.

הסיבה היחידה שאני משחק ב-360 כאשר המחשב שלי מסוגל להריץ את המשחקים יותר מבצורה סבירה היא שכשאני מתיישב על המחשב הדבר הראשון שאני מקבל זה Wall of text מהודעות MSN/Skype/Email וכו'. ב-360 הMsn סגור ואף אחד לא מציק לי. אני לא משחק על טלביזיה, ואני לא משחק על הטלביזיה, אני משחק על מסך המחשב.

המשחקים נראים פחות טוב אין ספק, התקנתי HAWX כדי לשחק עם הג'יוסטיק שלי בזמנו וההבדל הגראפי הוא עצום. אבל אף אחד מהמשחקים לא נראה פחות טוב בצורה שתפריע, ולקונסולה יש את הייתרונות שלה. הרבה הרבה פחות באגים, ה-QA לקונסולות הוא הרבה יותר נרחב כיוון שכמעט בלתי אפשרי לתקן באגים קריטיים לאחר שחרור המשחק. המשחק רץ בצורה חלקה תמיד, השליטה הרבה יותר אינטואטיבית מאשר על הPC(כן גם בFPSים, הגרסאות לקונסולות מותאמות לשליטה, ר"ע ההבדלים הלא קטנים בין COD4 לXBOX/PS3 מול המחשב(אין lean, יש auto lock בכניסה לכוונת וכו') ומשחק כמו פשוט אי אפשר לשחק עם מקדלת ועכבר, המשחק הזה פשוט כאוטי מידי, מי שלא זז כל הזמן ומשתמש בתנע בשביל לכוון לא יפגע בכלום, ומי שעומד במקום כנראה שימות מכלי כלשהו שהתפוצץ בצד השני של המפה ופגע לו בראש תוך פחות מ4 שניות).

השאלה היחידה, קנית יפה, קנית גרסאה ממש לא כדאית(אני אישית לא מסוגל להריץ משחק ללא התקנה כבר, הXBOX שלי בן 3 שנים ללא חצי מהברגים שלו כבר ועושה רעש של טרקטור(כמות האבק שהוא אוכל בחודש עקב חוסר מוחלט של הגיינת ריהוט היא עצומה) מהכונן כבר כמה חודשים) אבל מילא, אבל למה למה למה לשחק במשחקים כאלה גרועים?

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, תראה לי אחד שמשתמש בדפדפן של הPS3 או הWII בצורה יום יומית

הדפדפן בWII מאוד מוגבל וגם אין תמיכה בעכבר והשלט WII לא יעיל מקרוב

לא יודע איך הדפדפן בPS3 ואם יש תמיכה בעכבר או לא אבל אולי בגלל שאנשים מחברים את זה בסלון

אין להם רצון להשתמש בדפדפן של המכשיר

אבל דובי תחשוב על זה ככה MS היא בעיקר יצרנית תוכנה

ואם היו נותנים ל360 אפשרויות של אז בזמנו שקניתי מחשב משחקים הייתי קונה במקום זה 360

אבל אולי הם לא רוצים שה360 יקזז להם מהרווחים של וחלונות ובגלל זה הרבה דברים לא נתמכים ב360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול היה יום מרתק. קודם כל ראיתי בתמונה למעלה של המתאם עכבר שמשהו נכנס שמה ל-360 מקדימה ורגע, יש לי כניסות גם מקדימה ?

נראה לי אצלי האזור הזה חסום בכלל. צריך לשבור/לדחוף את הפלסטיק החוצה ?

ואז גיליתי שאפשר לקחת את השלט של ה360 ולהפעיל את כל הקונסולה מהספה ע"י לחיצה ממושכת על הכפתור הירוק.

מאז שראיתי את "לאסי" לא התרגשתי ככה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתך אחי. גם אני רצתי אחרי השדרוגים עד שנמאס לי מפורטים עלובים ומבעיות כמו בGTA 4.

וואלה מאז שיש לי XBOX360 אני לא משחק כלום במחשב. וחוץ מזה,מעבר להבדלים בחומרה,קרירין!אתה שוכח שיש הרבה משחקים לקונסולות שנראים מדהים ושבחיים לא יגיעו למחשב. כמו FORZA 3. יקח כמה שנים טובות עד שיגיע משחק מכוניות שניראה כמו FORZA 3 למחשב.

ולמה? כי זה לא שווה לפתח לPC משחקים. ולמה? כי אתה צריך להתאים את המשחק למיליון סוגים של חומרה ומערכות הפעלה וגם יש המון כמובן.

ואז מה קורה? מחפפים! (לוקחים משחק מהX360 ועושים לו העברה זולה למחשב עד כדי כך זולה שכתוב MassiveAmmo is singed in כמו ב360) ואז מה בסוף קורה? המחשב שקנית ב5000 שקל אחרי שנה לא מסוגל להריץ כמו שצריך משחק חדש שחיכית לו חצי שנה.

(האא ושיצא לקונסולות מהרגע שהתחלת לחכות לו שיגיע לPC)

זה עובדה שהיום לא שווה להשקיע על מחשב למשחקים. היום הכי כדי זה לקנות XBOX360\PS3 יחד עם מחשב חמוד לאינטרנט ועבודות וכו"...

ומזה השטויות האלה היום מחשב שעולה 3000 שקל יעשה את העבודה? היום? מה עוזר לי היום?! מה עם לפניי שנתיים ששילמתי ים של כסף ומה קיבלתי בשביל זה? משחק שיש בוא יותר באגים ושגיאות מאשר שלבים? משחק שמתקשה לרוץ על MEDIUM כי הוא פורט מסריח?

אז יאללה! בוא נקנה מחשב ב3000 שקל (שוב!) והכל יהיה בסדר! רק שאחרי שנה+ הוא יהיה עגלה מתה בזמן שבX360 משחקים עדיין ירוצו מצויין ובסוף 2010 קרירין יגיד: "היום,מחשב שעולה 3000 יריץ משחקים כמו בקונסולה ואפילו יותר טוב"

כן קרירין,היום. כיאילו שלפני זה לא הוצעתי שקל על מחשב,גלשתי באינטרנט ושיחקתי בפורטים גרועים עם המגסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך בכלל אפשר לפקפק בזה שאני הייתי אחד המטורפים לחומרה גם פה וגם באתר מתחרה ותמיד היה לו מחשב וחומרה ומסכים באלפי שקלים כל אחד וראיתי במו עיניי את הכי טוב בעולם המחשבים ואז בבת אחת העפתי את הכל ועברתי למחשב. זו לא עדות מספיק טובה שהקונסולה היא פלטפורמת המשחק הטובה, הנוחה והזולה ביותר ?

לי אי אפשר לבלבל במח שהמסך של המחשב טוב יותר, כרטיסי המסך חזקים יותר, פילטרים שפילטרים ולא יודע מה כי אני ראיתי, כתבתי ולעסתי את כל זה במשך 10 השנים האחרונות עם חומרה שרוב האנשים לא יגעו בה לעולם וזה כולל את השיא מלפני חודשיים, שלושה מסכי 2209 שחוברו עם TripleHead2Go ליצירת רזולוציה של בערך 5000X1000 ככה שראיתי את שיא השיאים של הגרפיקה הביתית מקרוב ומרחוק.

העובדה הפשוטה שהבנתי היום למה משחק במחשב על מסך 24 עם כרטיסי המסך הכי טובים והגדרות MAX נראה אותו דבר זה פשוט בגלל שאתה משחק משני מטר בסלון שלך על מסך 42 ובמחשב אתה משחק מול מסך במרחק 50ס"מ כך שעקב המרחקים זה נראה ב-ד-י-ו-ק אותו הדבר.

כשהתקרבתי לפלזמה באמת ראיתי שהדמויות המרכזיות מרונדרות באותה איכות, אך התפאורה מרונדרת מצויין אך המון פרטים חסרים (הרבה פחות עננים ועצים בסימולטור, הרבה פחות פירוטו רקע במירוצי מכוניות וכדומה). כשהתרחקתי לספה, כלל לא שמתי לזה לב.

מצד שני גם במחשב מרחוק הכל נראה מדהים וכשמתרחקים זה נראה כאילו יש יותר מדיי פרטים צפופים מיותרים.

לסיכום,

אם ב950 ש"ח אני מקבל את את אותה חוייה גרפית בעיניים כמו שקיבלתי על מחשב של 6 אלף ש"ח עם שני 4870 ואח"כ עם שני 260GTX SP216 זה רק מראה עד כמה שהקונסולה רווחית הרבה יותר. ללא דיסק קשיח, ללא שדרוגים, ללא כלום.

(ולאלה שחושבים שהעיניים שלי לא רואות, אני אחדש לכם שהייתי תצפיתן ויותר מזה, המיועד לתפקיד קלע/צלף ביחידה שלי. אז שוב, אני האחרון לספר לו שהראייה שלו לקוייה כי היא אובחנה כ-flawless)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...