חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360 - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת אחרי חודשיים עם XBOX360

alex.turovsky

Recommended Posts

מבחינתי, אילו הטענות נגד הבוקס (ביחס למחשב, בהקשר למשחקים בלבד):

* 30fps לרוב

* Vsync Off / Page Tearing לעיתים (ללא אפשרות)

* טקסטורות \ פירוט (ושאר הגדרות)

* מחסור בפילטרים AA/AF

* דיוק\מהירות שליטה מוגבלים.

* זמני טעינה (למרות שניתן להתקין לקשיח)

* הגבלה במגוון ג'אנרים.

* אין משחקי indie או סתם flash

* רעש מה- !

ויתרונות לקונסולה?

* מס' כותרים בלעדיים \ זריזות בשיחרור

* חווית משחק מובטחת (גם עם fps נמוך - המינימום סביר\שחיק)

* plug & play

לא , לא ספה, לא שלט ולא נעליים. ובכוונה לא נכנסתי לענייני עלות כי חסרונות וייתרונות הם לשני הצדדים.

וכן ישבתי על ה-xbox360 אצל אחי (שאגב נשרף לו לאחר איזה חודש של שימוש) ואצל חברים.

ובקשר ל- GTA4 על הבוקס- נראה זוועה ורץ זוועה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא , לא ספה, לא שלט ולא נעליים.

בכוונה לא נכנסתי לענייני עלות כי חסרונות וייתרונות הם לשני הצדדים.

וכן ישבתי על ה-xbox360 אצל אחי (שאגב נשרף לו לאחר איזה חודש של שימוש) ואצל חברים.

אה ובקשר ל- GTA4 על הבוקס- נראה זוועה ורץ זוועה :nixweiss:

אני שיחקתי בגרסה של ה-PS3, נראה עוד יותר זוועה... וגם חופשי לאגים שיש עומס ברחובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* 30fps לרוב

cant tell the difference...

its so smooth so even if its 30fps

its better then having 30fps on the .

where u will see the tearing.

had no tearing

and never saw any

90% the same game

wow u go10 trees and 4 more clouds!

* מחסור בפילטרים AA/AF

its built in the game

u can buy a mouse and keyboard.

the longest loading time i had is with 1 min

other games 5-10 sec

* הגבלה במגוון ג'אנרים.

the only thing and ps dont have so far

are mmorpg

which are starting to come too.

* אין משחקי indie או סתם flash -

arcade games! ohh man arcade games!

* רעש מה- !

same noise as the ..common

ויתרונות לקונסולה?

* plug & play

לא , לא ספה, לא שלט ולא נעליים. ובכוונה לא נכנסתי לענייני עלות כי חסרונות וייתרונות הם לשני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* 30fps לרוב

קשקוש, כל משחקי ה-MP במיוחד הFPSים רצים על 60FPS קבוע ללא נפילה אחת אפילו

יש Vsync עובד תמיד, אין שום tearing

תלוי מאוד במשחק, בMass Effect למשל לא ראיתי שום הבדל

* מחסור בפילטרים AA/AF

בחלק לא קטן מהמשחקים יש ועוד איך, מה עוד שמרחק הצפיה מפצה על זה בצורה מוחלטת

קשקוש, המשחקים יותר ממותאמים לזה, ויש משחקים שבהם עכבר ומקלדת מגבילים יותר מבקר, כן גם FPS.

מצטער, אבל מכמה משחקים ששיחקתי על ה360 והPC, זמני הטעניה ב360 היו קצרים יותר, לפעמים באופן משמעותי(ר"ע Gears of War הראשון למשל)

* הגבלה במגוון ג'אנרים.

אתה מתכוון במחשב כן?

* אין משחקי indie או סתם flash

טחחחחחחחחחח, הLIVE זאת הזירה הגדולה ביותר למשחקי INDIE, והPSN לא רחוק ממנו, כל משחקי הIndie הכי פופולאריים לדוגמא world of goo וTrine יצאו קודם כל על הקונסולות, ורק לאחר שהם הפכו לסנסציה הם יצאו לPC

* רעש מה- !

כן מה לעשות Deamon Tools והNO-CD עוזרים בזה, מצד שני אפשר להתקין משחק על הדיסק הקשיח ואז אין שום רעש מהDVD.

ויתרונות לקונסולה?

* plug & play

שמעתי הרבה טענות נגד , אבל גיבוב כזה של שטויות לא ראיתי עוד בשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* זה ידוע שכ-80%-90% מהמשחקים רצים על 30fps. לא המצאתי את זה.

* ב- אפשר להכריח vsync גם אם משחק לא מאפשר. בקונסולה זה תלוי במפתחים, וישנם משחקים שסובלים מזה. לדוגמא red faction.

אפילו קראתי ב-FAQ רשמי על התופעה \ תלונות. זה קיים, אם נתקלת\שמת לב או לא.

* חדות\רזולוצית טקסטורות, פירוט סביבתי, הצללות, אפילו physx (ראה באטמן אחרון) ושאר ירקות, עבורי זה עקרוני.

נכון שלא תמיד יש הבדל, ושאתה יושב רחוק מהמסך אז לא רואים הכל, אבל זה ישאר חסרון שראוי לציין.

* פילטרים מובנים במשחקים לפעמים, אבל ברמות איכות נמוכות. GTA4 למשל, גם עם AA הוא מלא jaggies. זה לרוב לא מספיק ביחס לרזולוציה.

* עכבר ומקלדת לא צריכים להיות מדגם מסויים, ב-DPI נמוך? כל עכבר רגיל יעבוד ? לא יודע. גם שמעתי שלא תמיד יש תמיכה או שהיא לוקה

בחסר. אז בסדר, אפשר לרכוש, אבל עדיין ה- עדיף לזה והמבחר ענק. בינינו, כמה אנשים אתה מכיר שמשחקים עם עכבר בבוקס?

* לא שיחקתי בהרבה משחקים, אז אולי אני טועה בזמני טעינה. אבל אני מאמין של- יש יותר פוטנציאל בעניין הזה, תלוי בחומרה ובמשחק.

* ג'אנרים... כמה אסטרטגיה טובה כבר יש בקונסולה למשל ? ומה עם כל המשחקים שיועדו לעכבר ומקלדת ?

* אתה רוצה לאמר שב-LIVE יש יותר משחקים ממה שה- צבר עד היום ? + אמולטורים :) (אי אפשר לספור את זה בכלל). מה לגבי חינמים ?

* נאמר לי שיש קריאות\סיבובי דיסק גם במשחקים שהותקנו (צריך את הדיסק בכונן בכל זאת). אבל אולי זה רק בחלק מהמשחקים, לא יודע...

אפשר להמעיט מערכן של כל אחת ואחת מהחסרונות שציינתי,

אבל כשמסתכלים על התמונה הגדולה זה בקלות dealbraker למס' לא מבוטל של . זה, וכמובן שאר השימושים של PC שלא נכנס אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* זה ידוע שכ-80%-90% מהמשחקים רצים על 30fps. לא המצאתי את זה.

* ב- אפשר להכריח vsync גם אם משחק לא מאפשר. בקונסולה זה תלוי במפתחים, וישנם משחקים שסובלים מזה. לדוגמא red faction.

אפילו קראתי ב-FAQ רשמי על התופעה \ תלונות. זה קיים, אם נתקלת\שמת לב או לא.

* חדות\רזולוצית טקסטורות, פירוט סביבתי, הצללות, אפילו physx (ראה באטמן אחרון) ושאר ירקות, עבורי זה עקרוני.

נכון שלא תמיד יש הבדל, ושאתה יושב רחוק מהמסך אז לא רואים הכל, אבל זה ישאר חסרון שראוי לציין.

* פילטרים מובנים במשחקים לפעמים, אבל ברמות איכות נמוכות. GTA4 למשל, גם עם AA הוא מלא jaggies. זה לרוב לא מספיק ביחס לרזולוציה.

* עכבר ומקלדת לא צריכים להיות מדגם מסויים, ב-DPI נמוך? כל עכבר רגיל יעבוד ? לא יודע. גם שמעתי שלא תמיד יש תמיכה או שהיא לוקה

בחסר. אז בסדר, אפשר לרכוש, אבל עדיין ה- עדיף לזה והמבחר ענק. בינינו, כמה אנשים אתה מכיר שמשחקים עם עכבר בבוקס?

* לא שיחקתי בהרבה משחקים, אז אולי אני טועה בזמני טעינה. אבל אני מאמין של- יש יותר פוטנציאל בעניין הזה, תלוי בחומרה ובמשחק.

* ג'אנרים... כמה אסטרטגיה טובה כבר יש בקונסולה למשל ? ומה עם כל המשחקים שיועדו לעכבר ומקלדת ?

* אתה רוצה לאמר שב-LIVE יש יותר משחקים ממה שה- צבר עד היום ? + אמולטורים :) (אי אפשר לספור את זה בכלל). מה לגבי חינמים ?

* נאמר לי שיש קריאות\סיבובי דיסק גם במשחקים שהותקנו (צריך את הדיסק בכונן בכל זאת). אבל אולי זה רק בחלק מהמשחקים, לא יודע...

אפשר להמעיט מערכן של כל אחת ואחת מהחסרונות שציינתי,

אבל כשמסתכלים על התמונה הגדולה זה בקלות dealbraker למס' לא מבוטל של . זה, וכמובן שאר השימושים של PC שלא נכנס אליהם.

כן המצאת את זה, לMS יש דרישה בשביל הLIVE, חייב חייב חייב 60FPS(עד לרמה שC&C שבPC מוגבלים תוכנתית ל30FPS עובדים על 60 ב-360).

סינגל פלייר יש כאלה שרצים על פחות, אבל גם זה לא 90-80% מהמשחקים.

לא מעניין אותי העכבר לXBOX, השלט עובד יותר מיפה, ושוב אני רוצה לראות אותך משחק כמו שצריך בHALO עם מקלדת ועכבר, ושלא נדבר על משחקי פלטפורמה, beat'em up, מרוצים, מכות וספורט שמה לעשות עם בקר השליטה הרבה יותר זורמת ומדוייקת.

לא יודע על Red Faction, לא משחק במשחקי סוג ג', אני לא ראיתי משחק אחד שרץ בלי Vsync, מהסיבה היחידה שMS שוב אוסרת על זה(תמיד יש Sync, חובה ל60FPS בPAL או 50FPS בNTSC במצב MP בLIVE או System Link(תנסה להפעיל משחק MP על טלביזיה שתומכת ב60/50hz במצב I בלבד ותקבל מסך שגיאה שדורש לחבר את המכשיר לטלביזה עם תמיכה בProgressive Scan, וזה היה אפילו בXBOX הראשון), או 30\25 בSingle(שאני לא זוכר מתי ראיתי משחק שרץ על30FPS ב360 בזמן האחרון), מבחינתה אם המשחק שלך לא עומד בזה הוא לא ישוחרר לקונסולה.

אתה יכול לזיין את השכל עד מחר עם הצללות ושאר הטכנו באבל שאתה לא באמת מבין בו(ד"א Physx עובד גם על ה360 וכמובן שעל הPS3(בבאטמן לא ראיתי הבדל בין ה-360 לבין הרצה שלו על GTS285, לא בהיבט של כל מה שיכול להיות קשור לפיזיקה לפחות).

מעולם לא אמרתי שב-LIVE יש יותר משחקים מב-PC, משחקי Indie ומשחקים קטנים(ולא באבלס לא נחשב(למרות שיש גם את זה) יש בו הרבה יותר, וזה בדוק.

אימולטורים אין, מצד שני על הWII יש לך את הWiiWare או איך שהם לא קוראים לאימולטור שלהם שבו יש ספריה עצומה של משחקי NES/SNES ושאר ירקות.

בקשר לקריאות מהכונן, יש רק קריאה אחת בכניסה למשחק, וזה כדאי לוודא שיש דיסק מקורי בכונן(בדיוק כמו ב-PC, ללא NOCD כמובן), מעבר לכך אין שום קריאות מהכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, עדיין לא סיימתי עם העיקש...

כן המצאת את זה' date=' לMS יש דרישה בשביל הLIVE, חייב חייב חייב 60FPS(עד לרמה שC&C שבPC מוגבלים תוכנתית ל30FPS עובדים על 60 ב-360).

סינגל פלייר יש כאלה שרצים על פחות, אבל גם זה לא 90-80% מהמשחקים.

לא מעניין אותי העכבר לXBOX, השלט עובד יותר מיפה, ושוב אני רוצה לראות אותך משחק כמו שצריך בHALO עם מקלדת ועכבר, ושלא נדבר על משחקי פלטפורמה, beat'em up, מרוצים, מכות וספורט שמה לעשות עם בקר השליטה הרבה יותר זורמת ומדוייקת.

לא יודע על Red Faction, לא משחק במשחקי סוג ג', אני לא ראיתי משחק אחד שרץ בלי Vsync, מהסיבה היחידה שMS שוב אוסרת על זה(תמיד יש Sync, חובה ל60FPS בPAL או 50FPS בNTSC במצב MP בLIVE או System Link(תנסה להפעיל משחק MP על טלביזיה שתומכת ב60/50hz במצב I בלבד ותקבל מסך שגיאה שדורש לחבר את המכשיר לטלביזה עם תמיכה בProgressive Scan, וזה היה אפילו בXBOX הראשון), או 30\25 בSingle(שאני לא זוכר מתי ראיתי משחק שרץ על30FPS ב360 בזמן האחרון), מבחינתה אם המשחק שלך לא עומד בזה הוא לא ישוחרר לקונסולה.

אתה יכול לזיין את השכל עד מחר עם הצללות ושאר הטכנו באבל שאתה לא באמת מבין בו(ד"א Physx עובד גם על ה360 וכמובן שעל הPS3(בבאטמן לא ראיתי הבדל בין ה-360 לבין הרצה שלו על GTS285, לא בהיבט של כל מה שיכול להיות קשור לפיזיקה לפחות).

מעולם לא אמרתי שב-LIVE יש יותר משחקים מב-, משחקי Indie ומשחקים קטנים(ולא באבלס לא נחשב(למרות שיש גם את זה) יש בו הרבה יותר, וזה בדוק.

אימולטורים אין, מצד שני על הWII יש לך את הWiiWare או איך שהם לא קוראים לאימולטור שלהם שבו יש ספריה עצומה של משחקי NES/SNES ושאר ירקות.

בקשר לקריאות מהכונן, יש רק קריאה אחת בכניסה למשחק, וזה כדאי לוודא שיש דיסק מקורי בכונן(בדיוק כמו ב-, ללא NOCD כמובן), מעבר לכך אין שום קריאות מהכונן.

[/quote']

לא יודע לגבי דרישות Live ל-online, אבל ממה שראיתי + קראתי ברשת, לפחות רוב הסינגל מוגבלים ל-30fps ולא מתביישים לרדת גם ל-20.

למה שלא תשתמש ב- ותראה בעצמך? חפש משחקים שרצים על 60fps ותגלה כמה מועטים הם. וכשזה קורא זה מגיע לכותרות...

אני לא מרגיש צורך להעשיר אותך בקישורים עכשיו, לא תעבוד לא תדע.

שלט אפשר לחבר גם ל-, ז"א יותר אפשרויות ב- :nixweiss: תקרא לזה איך שאתה רוצה, אני קורא לזה יתרון.

ואל תדבר על FPS בא לי להקיא שאני משחק בזה עם שלט, זה מתחיל בהגבלה טכנית (מטבע האנלוגי + האצה מטופשת) ככה שכבר לא רלוונטי

איך זה נגמר. אתה יכול להתמחות ב-gamepad אבל הפוטנציאל ישאר גדול יותר עם עכבר (במשחקים שמנצלים עכבר)

מיקרוסופט "אוסרת" להוציא 30fps .... ואני עוד זה שמזיין תשכל.. כבר אמרתי - ? גם אם זה היה נכון אז מסתבר שאין פיקוח.

אתה אולי מדבר על קצב רענון אבל זה שהטלויזיה מרעננת תמונה 60 פעמים בשנייה לא מחייב שהמשחק ירנדר 60 לשנייה. 2 דברים שונים.

זה שלא ראית הבדל בבאטמן בין gtx285 ל-xbox360 לא אומר שאין. אתה לא הכי מעודכן. הרבה תוכן פיזיקאלי הוסיפו לגרסאת ה-PC.

קונסולה תומכת physx "תוכנתית" (אין האצת GPU) לכן משחקים שמוסיפים תוכן מורכב שכזה הוא בלעדי לכרטיסי מסך של NV. נסה youtube

חוץ מזה, אם אני לא באמת מבין על מה אני מדבר, למה אני מבחין בהבדלים ואתה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lets say i wanna play batman on the pc

i will have to buy a new pc...

around 4000-5000 shekel...

and after crysis 2 will come

well i will have to buy a new video card

for 2000-3000 shekel

just so it will run smooth like on the xbox

wow what a good deal!!

ohhh and next year when the new gen game will come

i will have to buy again a new video card to make an sli/crossfire

that if i bought the super duper expansive MB

while on my xbox all i will have to do is just to buy the game...

and i wont have to start playing with the textures or the drives

so they game will run

or or anything....

the games looks amazing

just look at forza 3 or grand turismo 5

look at gears of war or killzone 2

or look at metal gear solied

halo 3 \

and upcoming titles like GOD3

or mass effect 2

(i know some of PS and some of Xbox)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הגיימרים מודעים לייתרונות הקונסולה על ה-. מצד שני לא כולם מודעים ליתרונות ה- על הקונסולה, בתחום הגיימינג. לכן נכנסתי לפרטים.

מי שלא מכיר את ההבדלים מקרוב, סביר להניח שגם לא ישים לב אליהם בקלות, או שלא איכפת לו, או שמחפש פתרון זול\פשוט. ואין בזה שום רע.

האינטרס היחיד שלי פה זה שיבינו את ההבדלים \ יכירו בקיומם, ויתקנו אותי איפה שצריך. להזיק זה לא יכול :) מקסימום משהו יתעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, נו, מה אתה משחק אותה "רק אני רואה שהמלך עירום?!" מה אתה חושב אנשים כאן ירדו מעץ לפני שבוע? רוב התומכים הנלהבים של הקונסולות החזיקו מחשבי High-End במחיר מטורף בעבר הלא רחוק. אנשים התאכזבו משוק ה-PC. נמאס להם לרדוף אחרי שדרוגים, נמאס לראות את המשחקים הכי טובים יוצאים לקונסולות, נמאס להם לקבל משחקים לא גמורים ולחכות חודשים לפאטץ'. אז יופי במחשב הגרפיקה יותר טובה. מזל טוב. מה אתה רוצה? שקל? קונסולות נותנות יחס מחיר תמורה מטורף. ביום שתוכל לקנות מחשב חדש ב-1,000 שקלים שמריץ IV חלק על הגדרות בינוניות - גבוהות וימשיך להריץ את המשחקים הכי חדשים חלק שלוש - ארבע שנים מיום הקנייה אני אגיד וואלה, SyndromE, זה דרעק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...