דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 39 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

לצערי כן, אני לא יודע אם השמועות שנתח הליבות התקינות עומד על 1.7% באמת נכון ולמרות שNVIDIA הצהירו שהכל בסדר

וזה מה שהם אמרו "הכל בסדר", ישנם כמה דברים שיעלו לנו הרבה

ליבה מאוד מורכבת =

*באמת סיכוי לנתח קטן יותר פר וואפר

*ערך גבוהה יותר

200-250$ זה לא יעלה, לפחות לא מודל הMID HIGH

כבר אמרו שזה לא המספר , הם מדברים על איזור ה30% אם לא יותר (שזה גם לא הרבה אבל זה התחלה)

הכרטיס הזה של אנווידיה יעלה במינימום 450-500 דולר , מינימום!

אני גם לא רואה מצב שהוא יתחרה במחירים של ATI , כרגע , זה לא נראה סביר , אני מקווה שאני טועה אבל זה לא נראה סביר...

הבעיה במחיר הזה היא שגם אם זה יהיה המצב , בארץ הוא יעלה לפחות 2500 שקל (כי המחירים פה ממש לא פרופורציונלים למחירים בחו"ל - לפחות לא בזמן השקות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם קצת חרגו מהרעיון של הגיימינג...זה כרטיס משולב לעריכה וכו'

מי שרוצה גיימינג נטו..לדעתי ה5870 יהיה עדיף כי המפלצת הזאת הולכת לעלות כמעט כמו crossfire שבטוח יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר חשיפה שכזו, אני חייב לחכות.

פשוט חייב.

Anandtech צופים שהזמינות בחנויות תהיה רק בQ1 2010, אבל אני מוכן לחכות.

גם אני חושב ככה, מחכה ודי בטוח שהם הקניה הבאה שלי..רק שהמחיר לא יחזור לימי ה 8800ULTA

מחכה ל BENCHMARKS שתהיה הוכחה בשביל כל הנתונים האלה של הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרו שזה לא המספר , הם מדברים על איזור ה30% אם לא יותר (שזה גם לא הרבה אבל זה התחלה)

הכרטיס הזה של אנווידיה יעלה במינימום 450-500 דולר , מינימום!

אני גם לא רואה מצב שהוא יתחרה במחירים של ATI , כרגע , זה לא נראה סביר , אני מקווה שאני טועה אבל זה לא נראה סביר...

הבעיה במחיר הזה היא שגם אם זה יהיה המצב , בארץ הוא יעלה לפחות 2500 שקל (כי המחירים פה ממש לא פרופורציונלים למחירים בחו"ל - לפחות לא בזמן השקות)

אז מה זה אומר למעשה? שמי שרוצה כרטיס מסך חדש של נוידיה ולא רוצה לשלם 2000 שקל מינימום יאלץ לקנות דור קודם שלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להשיג כרטיס GT300, יש תמונות:

בתמונה הראשונה רואים אותי מחופש לטאיוואני, משחק אותה תמים וחצי צוחק מהבדיחה שמישהו סיפר ובלי שאף אחד ירגיש מפלח את הGT300 ממנהל המוצר של .

fermi_wtr.jpg

בתמונה השנייה זה כבר אחרי שברחתי. בבדיקת סמים שיגרתית של המשטרה שאלו אותי מה זה והראתי שזה סה"כ כרטיס מסך ג'נרי אפילו ללא לוגו של חברה ושבאמת אין איך לעשן את זה, ויתרו לי.

jensenfermi_wtr.jpg

טוב, זה קישקוש של 3 וחצי בלילה. אבל אלו אכן של הFERMI, ובהחלט לא היתי מתנגד להיות בתפקיד של הבן אדם הממושקף בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה זה אומר למעשה? שמי שרוצה כרטיס מסך חדש של נוידיה ולא רוצה לשלם 2000 שקל מינימום יאלץ לקנות דור קודם שלה?

לא , זה אומר שמי שבכל זאת רוצה אנווידיה יחכה לכרטיסי המיינסטרים שלה כמו שיצאו ה260 וה275 אני בטוח שיהיה משהו דומה בGT300 או שיהיה סבלני ויחכה להורדת מחירים כלשהי.

אם הכרטיס אכן יצא בנובמבר לשוק יש סיכוי שיהיה לו תג מחיר סביר יחסית (רצון למכור בBlack Friday) או שתהיה איזושהי הנחה לקראת קריסמס.

במידה והוא יתעכב עד Q1 2010 , נאלץ לחכות קצת יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...