דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 35 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

אני חושב שגם ב 4890 הם עשו את זה בדרייברים האחרונים... גם OCCT וגם FURMARK מכבה לי את המחשב בזמן פעולה... :kopfpatsch:

חשדתי בספק כוח, אבל גם עם כרטיס אחד אותה הבעיה, כל שאר הדברים רצים בסדר גמור... ( וזה קורה רק ב OC אפילו מתון דרך ה CCC )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש Open CL ויש Direct Compute כל שנשאר זה מתכנתים שישתמשו בזה.

צאו מזה, אנהחנו כבר בעולם של סטנדרטים. אף אחד לא רוצה להתעסק עם תקנים קנייניים.

כל מה שחשוב כיום שקונים כרטיס מסך זה כמה מהירים יחידות ה- SIMD שלו.

כל השאר זה כבר כמה המתכנתים ינצלו אותם וזה יעבור שינוי גדול בשנים הקרובים.

על פניו, נראה של- ATI יש יתרון ברור פה (ניתן לראות בסקירה של Anand).

אולי לך זה לא חשוב, אבל לי ולעוד אנשים חשוב יציבות דרייבר ואופטמיזציה מול תוכנות גרפיות.

אני לא קונה כרטיס רק למשחקים.

ואיזה סטנדרטים יש לך בדיוק להריץ פיזיקס על ה-GPU ולא המעבד...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 27.09.2009 בשעה 00:58:35

אגב פה

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5870-crossfirex-test-review/13

בהשוואה למעלה ניתן לראות את ההגדרה הקלאסית של צוואר בקבוק רזולוציה, כן, מעבד i7 965 @ 3.75GHZ ייצר צוואר בקבוק.

אני רואה שהמושג הזה "צוואר בקבוק" נהיה יותר מדי פופולארי לאחרונה, אז אין מה להתרגש. זה או שהמעבד יוצר צוואר בקבוק או שהכרטיס מסך יוצר צוואר בקבוק - אבל תמיד תמיד יהיה צוואר בקבוק. הוא נהיה בולט כשיש חוסר התאמה או חוסר הרמונייה קיצוני, הוא שווה דיון כשאחד הגורמים מאפשר פריימים שחיקים (50 ומעלה) והשני מגביל אותו לפחות מזה. בכל שאר המקרים באמת שאין מה להזכיר את המושג צוואר בקבוק - זה משהו טבעי, כמו להגיד שהשמש זורחת בבוקר, תמיד זה קיים - זה משהו מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת שה4850 512MB התחיל ללכלך בזמן האחרון...הוא כבר לא מתמודד עם משחקים כמו שצריך

פתאום הוא זוחל אה? העיקר ממליצים אותו פה.

הוא מומלץ למשחקים קימייים ולא לאלה שיבואו.

"אהבתי" לראות תהמלצה לקנות תכרטים הזה והוא יספיק עד לרזולציה 1200 -1600 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לך זה לא חשוב, אבל לי ולעוד אנשים חשוב יציבות דרייבר ואופטמיזציה מול תוכנות גרפיות.

אני לא קונה כרטיס רק למשחקים.

ואיזה סטנדרטים יש לך בדיוק להריץ פיזיקס על ה-GPU ולא המעבד...?

אני לא קונה כרטיס למשחקים בכלל.

זה לא מעניין אותי. אותי מעניין להשתמש בכח הזה לחישובים מקביליים על תוכנות כמו מטלאב, מתמטיקה וכדומה.

צריך להבין, כל ה- Physix הזה זה בסה"כ סביבת פיתוח שממומשים בה רוטינות שקשורות לכוחות פיזיקליים.

ATI אומרת דבר פשוט. בעוד שנה / שנתיים מהיום ה- GPU יהיה מעבד משלים ל- CPU. כמו שבימי ה- 486 אינטל מכרו מעבד ולצידו מי שרצה מעבד מתמטי (או שזה היה 386, אני לא זוכר). ה- CPU יהיה מעבד טורי עבור שימושים כלליים. ה- GPU יהיה מעבד מקבילי עבור עיבודים וקטוריים.

אתה תכתוב יישומים / משחקים / תוכנות מלוטי מדיה בשפה עילית רגילה. מה שיהיה טורי יופעל על המעבד, מה שייכתב במקבילי (על ידי Open CL, Direct Compute וכדומה) יופעל על ה- GPU. אין שום צורך בכל תקן קנייני. אנשים יפתחו ספריות פיזיקליות על בסיס השפות הללו (סתם לדוגמה הספריות של nVidia ממומשות היום ב- הקניינית, אין שום מניעה להמיר אותם בקלות ל- Open CL). אני גם מאמין שעם יציאת ה- Larabee אינטל גם יאמצו תקן פתוח להפעלת ה- GPU ממש מקומפיילר של C בדומה ל- אך רק פתוח ותקני לכולם.

כלומר לך, לא משנה מה השימושים העתידיים, הביצועים החשובים מכרטיס המסך זה יכולת החישוב המקבילי שלו (ה- SIMD). כל השאר תלוי בסביבת התוכנה (הדרייברים וכמה המתכנתים ניצלו את הסטנדרטים). ייגמרו כל האופטימיזציות הספציפיות והקנייניות.

לשאלתך, איך תקנים מאפשרים להריץ פיסיקס על ה- GPU. אז תבחר מה אתה רוצה: Open CL או Direct Compute? אישית, הייתי הולך על השני, בשביל תאימות מול כל מערכות ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם לא מבינים . אתם משווים single gpu כנגד duall מה קשה לקלוט את זה מעבד יחיד מגיע לרמה של שניים וגם טכנולוגית יותר חדש ,השג אדיר למי שיש בעייה שימו שניים כאלה , ועז תתחילו להשוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום הוא זוחל אה? העיקר ממליצים אותו פה.

הוא מומלץ למשחקים קימייים ולא לאלה שיבואו.

"אהבתי" לראות תהמלצה לקנות תכרטים הזה והוא יספיק עד לרזולציה 1200 -1600 .

תפסיקו עם הבולשיטים שלהם, הכרטיס ממש לא זוחל. כרטיסים יותר חלשים מ HD4850 עובדים מצויין עם המשחקים החדשים, אם יש משחק שלו עובד עם HD4850 זה אומר שהוא משחק חרא ולא שווה לשחק בו. כן CRYSIS חרא של משחק, אם אתם חושבים אחרת אתם ילדים בני חמש שלא מבינים שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוחל זה באמת קצת מוגזם , אבל אני אישית דיברתי רק על תגובות של גולשים שממליצים -פתאום ברגע אחד הוא לא מספק.

מי שדל בתקציב יקח תכרטיס הזה ,אבל אין לתת אותו רק בגלל שמשחקים עד רזולציה מסויימת [גם פה תלוי אם זה מסך 15 או 17 ויש מסכי 19 עם רזולציה 1200 1600 שמאוד יהיה קשה לכרטיס 4850 להרציץ על הגדרות גבוהות-במיוחד אם האדם רוצה אותו לתווך יותר ארוך] בכל אופן תלוי מה המבקש רוצה -יש כאלה שרוצים לתווך -ארוך ולא עוד שלוש חודשיים לשדרג שוב,אז יש כרטיסים יותר חזקים עם גיגה זיכרון[כל הכרטיסים מעל 1000 שח מעל 512 .] אפילו שהוא מותאם לרזולציה גבוהה הכרטיס עצמו חזק ויותר מותאם למשחקים הבאים עלינו לטובה [לתווך- הארוך]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם לא מבינים . אתם משווים single gpu כנגד duall מה קשה לקלוט את זה מעבד יחיד מגיע לרמה של שניים וגם טכנולוגית יותר חדש ,השג אדיר למי שיש בעייה שימו שניים כאלה , ועז תתחילו להשוות

מחיר, מחיר. זה מה שצריך להשוות. אם תהיה מוכן להשקיע 2000 דולר תקבל כרטיס חד ליבתי פי 10 יותר טוב מכל מה שראית.

יש משהו במה שאתה אומר אבל בסופו של דבר הכסף משחק פה. החברות מנסות להתאים מוצר מסויים למחיר מסויים, זה לא שבאמת יש להם איזו מגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעילות(או החוסר בה) של קצת מדאיגה אותי ברגעים אלו.

בזמן שכזה שלNV אין מוצר מתחרה בליין המוצרים החדש של ATI צוות יחסי הציבור של NV אמור לשחרר לעיתונאות לפחות כמה פרטים

על הליבה החדשה שלה כדי למשוך תשומת לב מסדרת הHD5800.

עצם העובדה שNV לא עושה את זה, נותן סבירות מסוימת לכך שהyields של NV באמת ממש עלובים ושFudzilla המציאו את ההצהרה של בכיר בNV לגבי הyields.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...