דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 37 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

nVidia GT300's Fermi architecture unveiled: 512 cores, up to 6GB

GPU specifications

This is the meat part you always want to read fist. So, here it how it goes:

•3.0 billion transistors

•40nm TSMC

•384-bit memory interface

•512 shader cores [renamed into Cores]

•32 cores per Shader Cluster

•1MB L1 cache memory [divided into 16KB Cache - Shared Memory]

•768KB L2 unified cache memory

Up to 6GB memory•Half Speed IEEE 754 Double Precision

A GPU supports C++ natively?

Ferni architecture natively supports C [CUDA], C++, DirectCompute, 11, Fortran, OpenCL, OpenGL 3.1 and OpenGL 3.2. Now, you've read that correctly - Ferni comes with a support for native execution of C++. For the first time in history, a GPU can run C++ code with no major issues or performance penalties and when you add Fortran or C to that, it is easy to see that GPGPU-wise, did a huge job.

http://www.brightsideofnews.com/news/2009/9/30/nvidia-gt300s-fermi-architecture-unveiled-512-cores2c-up-to-6gb-gddr5.aspx

כמה זכרון יהיה לGT380 (בהנחה שככה יקראו לו)?, בכל אופן הכרטיס יכול לתמוך עד 6GB ועוד זה פשוט :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... מיותר.

אבל הכרטיסי המיינסטרים יכילו 1GB ו2GB שזה יותר ממספיק.

אבל משהו חשוב הרבה יותר "A GPU supports C++ natively?"

יש בזה מן האמת, בכרטיסים החדשים הוסיפו יחידות עיבוד שבעקרון עובדות עם הC++, יחידות הCUDA.

על זה גם עבדה עם מייקוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיון ועוד איך ומהלך חכם אני חייב לציין.

ברוחב פס של 512BIT כמות הרזרבה היא עצומה ולחינם, תראה את HD5870, משתמש ב256BIT וגם את זה הוא לא מנצל.

ירידה ל384BIT אני מאמין גם תקטין את מחיר הייצור.

חוץ מזה גם מדובר בשיטה מסויימת, אפשר להגדיר הכרטיס שיעבוד מהר ולא ישתמש ברוחב פס גבוהה לזכרון, למשל פה כשהזכרון מהיר מאוד אפשר לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיון ועוד איך ומהלך חכם אני חייב לציין.

ברוחב פס של 512BIT כמות הרזרבה היא עצומה ולחינם, תראה את HD5870, משתמש ב256BIT וגם את זה הוא לא מנצל.

ירידה ל384BIT אני מאמין גם תקטין את מחיר הייצור.

חוץ מזה גם מדובר בשיטה מסויימת, אפשר להגדיר הכרטיס שיעבוד מהר ולא ישתמש ברוחב פס גבוהה לזכרון, למשל פה כשהזכרון מהיר מאוד אפשר לעשות את זה.

אני לא בדיוק מסכים איתך שהHD5870 לא מנצל את הbus שלו.

בנוסף, איך מתבטא הקשר בין עלות הייצור לרוחב הbus?

וירידה לכמות שכזו לא תביא גם לBandwidth קטן יותר? מה260GB/S שהיה מצופה כשהשמועות היו על 512-Bit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים האלה הם שטחיים ביותר כמו הBAND והבאס, עובדה שיש המון כרטיסים שמציגים BAND נמוך מ9800GT ומכסחים אותו בכל זאת.

בקרים של 384BIT זולים להם יותר, אין 0.

ולגביי ניצול BUS, כבר 3 דורות אנשים אומרים שהכרטיסים מיצו את הBUS, עובדה שזה לא קורה, וזכרון בתעבורה מהירה גם עוזר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים האלה הם שטחיים ביותר כמו הBAND והבאס, עובדה שיש המון כרטיסים שמציגים BAND נמוך מ9800GT ומכסחים אותו בכל זאת.

בקרים של 384BIT זולים להם יותר, אין 0.

ולגביי ניצול BUS, כבר 3 דורות אנשים אומרים שהכרטיסים מיצו את הBUS, עובדה שזה לא קורה, וזכרון בתעבורה מהירה גם עוזר לזה.

טוב, יכול להיות שאתה צודק, אין טעם בהשערות בנקודה זו.

בנוסף, מצופה שפרטים לגבי הליבה החדשה ימסרו עוד היום בGPU Conference של Nvidia ע"י הCEO, אז נדע בוודאות.

Nvidia to show DX 11 Fermi today

http://www.fudzilla.com/content/view/15741/1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמועות אומרים שאולי GT300 יעקוף אפילו את ה- 5870X2

rumors report that the chip will not only be faster than the single GPU model Cypress (Radeon HD 5870) but might even compete with the Hemlock models (Radeon HD 5870 X2)

לכתבה המלאה:

http://www.pcgameshardware.com/aid,696189/GT300-New-rumors-about-Nvidias-DirectX-11-chip-with-codename-Fermi/News/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמועות אומרים שאולי GT300 יעקוף אפילו את ה- 5870X2

לכתבה המלאה:

http://www.pcgameshardware.com/aid,696189/GT300-New-rumors-about-Nvidias-DirectX-11-chip-with-codename-Fermi/News/

אני בספק גדול מאוד מאוד, אדם בשם Rys מBeyond3D סתר זאת בהודעה מסוימת שלו, אין לי קישור כרגע.

מה שכן, זה לא יפתיע אותי, בהתחשב בנתונים של הארכיטקטורה החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...