ה-פ-ת-ע-ה.. Batman Arkham Asylum - דמו - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-פ-ת-ע-ה.. Batman Arkham Asylum - דמו

rroonnii

Recommended Posts

http://www.firingsquad.com/news/newsarticle.asp?searchid=21992

With PhysX technology enabled, players can explore darkened corridors packed with volumetric fog which reacts to Batmans movement and cobwebs which tear with his passing. Combat becomes a maelstrom of motion as papers are thrown into the air alongside soda cans and litter as Batman lands each punch upon The Jokers henchmen. Throughout the game, the decaying gothic architecture is realized to an incredible detail with wall tiles chipping and breaking, stone pillars crumbling upon impact, and particles from breaking glass and debris shattering and falling down around Batmans feet.

:beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד כדי כך ? אז תכבה פיזיקס במשחק, נראה שהוא מוריד לא מעט FPS בתמונה הזאת (לא יודע באיזה כרטיס השתמשו):

http://img5.imagebanana.com/view/cnrntota/batmanapex.jpg

חחחח הכרטיס לא מתמודד עם כורי עכביש...

לפחות בתמונה הזאת הבדל הביצועים גדול, אבל 60fps אמור להספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

יש לך 8800 gt אני לא חושב שיהיו לך את כל האפקטים האלה כרטיס ישן

אני מאוכזב מהמשחק..אם יש משהו שחשוב לדעתי במשחקים של ימינו זה החופש תנועה..לעלות על איזה גורד שחקים בגוטהם סיטי ולעוף כמו עטלף מעל עיר שוקקת חיים ,לנסוע בבאטמוביל, כמובן שזו השקעה ענקית והמשחק ישקול הרבה וידרוש יותר אבל זה מה שחשוב לדעתי לא כל הלחימה הזאתי בתוך מסדרונות צרים זה משעמם ומכוון , זו הסיבה שgta iv הוא המשחק המצליח בכל הזמנים בגלל שהוא מעניק את ההרגשה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אולי המשחק פורט? מוזר שהוא רץ ככה גם על 8800GT .

זה לא משנה איזה כרטיס מסך יש לך ברגע שאתה מפעיל את כל ההגדרות גרפיקה היו לך את כל האפקטים ,אבל מה ששונה פה הוא איך המשחק ירוץ -פה כבר נכנס כוחו של הכרטיס מסך.

כיבתי עדיין כבד, מה אפשר עוד לבטל [שלא כל כך משפיע על הגרפיקה]

ceea4c5af66970089224d6b1bbdf0dda.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA IV הוא לא המשחק המצליח בכל הזמנים וזה לא הדבר הכי חשוב כיום. תסתכל על COD4, הדבר שעושה אותו לכ"כ מצליח זה המולטי.

יש טעם להוריד את הדמו עם הכרטיס שלי בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא הצליח כמו COD4. מה שצריך במשחקים היום זה מולטי. אני לא אקנה משחק בלי מולטי כי אז הוא משחק מוגבל עקרונית לעומת משחק עם מולטי טוב שאז תאורטית יש לי שעות משחק בלתי מוגבלות (ומועטים מאוד המשחקים היום שניתנים למחזור טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OPEN WORLD זה חרא. עוד כמה שנים יבינו את זה. PROTOTYPE הוא המשחק SAND BOX היחיד ששיחקתי והיה טוב (למרות שבכל זאת פחות טוב ממשחקים "סגורים"). המשחקים האלה חולים במשחקיות מרדימה וחסרת חשיבות, יותר מידי זמן מתבזבז על לא לעשות שום דבר.

תאמת לא חושב שהמשחק הזה יהיה מדהים, הוא יהיה בערך כמו WOLVERINE רק במקום החולניות יש את ההתגנבות :nixweiss: מה שבטוח זה המשחק הראשון שלא גורם ל BATMAN להיות מפגר בצורה נוראית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיבתי עדיין כבד, מה אפשר עוד לבטל [שלא כל כך משפיע על הגרפיקה]

ambient occlusion בדרך כלל מאוד מכביד, ואתה עוד משלב אותו עם 4xAA...

לדעתי כבה AO ותדליק PhysX, אבל אני ידע יותר טוב כשאני יתקין את המשחק (יש לי אותו כרטיס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מעבד יותר חזק.

לפי הגרפיקה הוא לא צריך להיות כזה כבד ,כנראה בעיה אחרת

לפעמיים הגדרה אחת מכבידה מאוד!

אני אבדוק

ביטלתי ambient occlusion אפילו AA , המשחק יותר שחיק אבל עדיין.....

אתה תראה שעל ההתחלה המשחק ממש כבד

לא תאמין כמה FPS אני מקבל בהתחלה בקטע של המכות 15 17 FPS

בלי AA בכלל בלי PhysX בלי ambient occlusion

גם אם היה רץ חלק לשחק בלי AA בכלל? :pissed: משהו דפוק פה קריסיס רץ יותר טוב

יותר מזה ביטלתי את כל ההגדרות של הגרפיקה נשאר אותו FPS :bash: -ידעתי יש פה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מעבד יותר חזק.

לפי הגרפיקה הוא לא צריך להיות כזה כבד ,כנראה בעיה אחרת

לפעמיים הגדרה אחת מכבידה מאוד!

אני אבדוק

ביטלתי ambient occlusion אפילו AA , המשחק יותר שחיק אבל עדיין.....

אתה תראה שעל ההתחלה המשחק ממש כבד

לא תאמין כמה FPS אני מקבל בהתחלה בקטע של המכות 15 17 FPS

בלי AA בכלל בלי PhysX בלי ambient occlusion

גם אם היה רץ חלק לשחק בלי AA בכלל? :pissed: משהו דפוק פה קריסיס רץ יותר טוב

יותר מזה ביטלתי את כל ההגדרות של הגרפיקה נשאר אותו FPS :bash: -ידעתי יש פה בעיה.

אכן משחק כבד, אבל אני שמתי על הגדרות הכי גבוהות על 1600X1200 ב2 9600GT בOC ומעבד 4 ליבות, מה אני אגיד, זה רץ מעולה!!! ;D

ישששש הוא גם מנצל PHYSX וגם 4 ליבות וגם 2 (SLI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רץ מעולה כי יש לך מחשב סוס, אבל איך תסביר ללא הגדרות גרפיקה עוד פעם ללא שום דבר פעיל אותו FPS נשאר? ואל תגיד 30 [לפחות שחיק] 15 17 10 FPS

עידן ה- היום הוא על הפנים, לא צריך בשביל משחק כזה שכמובן הכבדות שלו אינו באה מהגרפיקה.

תנסה לבטל את כל ההגדרות גרפיקה [חוץ מהרזולציה ותכתוב אם יש שינוי בFPS ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...