ה-פ-ת-ע-ה.. Batman Arkham Asylum - דמו - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-פ-ת-ע-ה.. Batman Arkham Asylum - דמו

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המעבד כנראה מאוד משפיע במשחק..ד"א המהירויות שעון מאוד משנות לפי בדיקה עולה שמעבד E8400 באוברקלוק ל3.7 שווה ערך ל q6700 במהירות סטוק ואפילו עוקף אותו לפעמים , בכל הנוגע למשחקים

מה אתה מדבר? E8400 באוברקלוק ל3700MHZ כמעת ברוב המקרים יהיה מהיר מQ6700, אפילו Q6700 ב3GHZ.

בקשר למנוע כן, UE3 לוקח ייתרון מלא בחומרה ויודע להשתמש בה היטב, אני קצת עיוור כי אני רחוק מלהיות מוגבל פה אבל האם המשחק באמת כזה כבד?

ציפיתי ליותר ממשחק שמבוסס UE3, כי בסך הכל הוא נראה נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת מנוע UE3?

זה בכלל לא נראה. אולי בגלל שהכל שחור...

בכל מקרה, קראתי את התגובות פה וזה נשמע לי מאוד מוזר. ה-X1950XT שלי העיף משחקי UE3 על 1680X1050 על מקסימום, כולל הכל. למשל UT3, GOW אני זוכר שרצו מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי כמה דקות בדמו.

עם E8400 ו HD4670 המשחק עובד בסדר (אי אפשר להפעיל פילטרים, רק אם יש כרטיס של , בלי כל החרא של הפיסיקה ובלי האפשרות האחרונה שאמרו שמכבידה).

לא כל כך אהבתי, ברגע שיש להם רובים הם הורגים יותר מידי בקלות וקשה לברוח מהם. המשחק מאוד מגביל את צורת המשחק, מחייב שימוש בהתגנבות לאורך כל הדרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מעבד QX9650 וHD4870 רץ חלק לחלוטין, בלי פיזיקס כי אין לי ובלי AA כי אי אפשר לאפשר. על 1366X768 (מסך 32 אינץ').

המשחק בכלל לא מרגיש כבד וניראה לא פחות ממ-ד-ה-י-ם! כל הטקסטורות, המשחקי אור, השתקפויות. הכל ממש מוסיף לאווירה.

מוזיקת רקע גם טובה לטעמי. שיחקתי קצת באמת קצת קשה להתגנב כשיורים עליך מכל עבר.

יש רטט כשמרביצים או כל מיני דברים אחרים שקורים במשחק עם שלט של XBOX360.

אני דווקא מאוד מחכה למשחק המלא, ניראה משחק טוב וההשקעה ניכרת בו אבל דבר אחר שעיצבן אותי

זה הזווית של המצלמה כשהולכים, באטמן עם הגלימה די מסתיר את הדרך, היו צריכים למקם את המצלמה קצת יותר רחוק ממנו ויותר למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...