ה-פ-ת-ע-ה.. Batman Arkham Asylum - דמו - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-פ-ת-ע-ה.. Batman Arkham Asylum - דמו

rroonnii

Recommended Posts

gta הוא לא דוגמה כי אתה הרי יודע שיבוא לו משחק המשך אז תעשה לי טובה. נכון, תהיה עלילה אחרת אבל כך גם הרבה המשכים של משחקים אחרים.

מה שאתה מנסה לטעון, ולא ממש הצלחת להסביר את עצמך הוא שכיום מפתחות המשחקים מראש נותנות לנו זמן משחק מוגבל כדי לעבוד על משחקי המשך וכך אפשר למשוך את המותג ולסחוט עליו עוד כסף.

יכול להיות שזה נכון במקרים מסוימים אבל יש מקרים שפשוט לא ככה הדבר. עצם זה שמקבלים המשך זה מבורך ולא פוגע בכלל במשחק הראשון.(ע"ע מאפיה, שאנחנו כל כך משתוקקים לשחק כבר בשני).

כזה גם היה GOW (אתה יכול לקחת את זה לאן שבא לך, גירז או גוד אוף) המשחק הראשון והשני היו מעולים וזה לא קשור בכלל למשחק ההמשך אז אין מה להתעצבן מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שאתה מנסה לטעון, ולא ממש הצלחת להסביר את עצמך הוא שכיום מפתחות המשחקים מראש נותנות לנו זמן משחק מוגבל כדי לעבוד על משחקי המשך וכך אפשר למשוך את המותג ולסחוט עליו עוד כסף.

זה בדיוק מה שאני אומר

gta הוא לא דוגמה כי אתה הרי יודע שיבוא לו משחק המשך אז תעשה לי טובה. נכון, תהיה עלילה אחרת אבל כך גם הרבה המשכים של משחקים אחרים.

אבל עלילה אחרת לא נותן לך הרגשה שאתה צריך לשחק גם במשחק הבא בגלל העלילה

תראה אני לא מעריץ של גירס 1 אבל מאוד עצבן אותי ההמשך יבוא

אני רוצה לשחק בגירס 2 רק בגלל זה וזה מעצבן

כזה גם היה GOW (אתה יכול לקחת את זה לאן שבא לך, גירז או גוד אוף) המשחק הראשון והשני היו מעולים וזה לא קשור בכלל למשחק ההמשך אז אין מה להתעצבן מזה.

בGOD OF WAR זה לא עצבן אותי כי לא הרגשתי שהעלילה חשובה בכלל

מבחינתי העלילה במשחק הזה זה רק לתת תרוץ לקטול מפלצות

בגירס כן הרגשתי שהעלילה חשובה ובגלל זה זה עצבן אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין מספיק להתבכיין,זוהי הצורה שבה השיווק המיינסטרימי עובד כיום ואין מה לעשות עם זה או נגד זה...הדבר קורה לא רק בשוק המשחקים.

תסתכל שניה על רשימות הסרטים של השנים האחרונות..70 אחוז או יותר מהם הם סרטי המשך..ולמה? כי לא היה ניתן לעשות סיום סגור בסרט אחד? בטח שלא! אלא כי ככה אפשר לסחוט הרבה יותר ממותג..אבל כל עוד הסרטים/המשחקים הבאים בצרורות ממשיכים להיות סבירים ונותנים עוד ממשהו שהוא מעניין ומהנה,למה שתהיה בעיה עם זה??,נסה להסתכל על חצי הכוס המלאה בעניין..*ואת זה אומר פסימיסט ורגזן מקצועי כמוני*.

אז היו יכולים לעשות את MASS EFFECT(סתם דוגמא) ארוך ו"שמן" יותר בעשר שעות משחק,ואז "לזנוח" את המותג והסדרה,אבל במקום זה אנחנו נקבל כמה וכמה משחקים בסדרה,שבסופו של דבר יביאו יותר תוכן,יותר שעות משחק,ובנוסף גם שיפורים ושדרוגים(בין כותר לכותר),שיהיו טובים ו"שווים" הרבה יותר מכותר אחד גדול..וברור שמדובר בחבילה שתעלה גם הרבה יותר כסף,אבל שוב,זה לא חדש,וככה עובד העולם של היום..מה שהיה פעם אבד ולא ישוב,אז אין הרבה טעם להמשיך ולהתרפק על "איך שהיה נהוג פעם"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה דיי סטייה מבאטמן אז למה לא להמשיך? :silly:

דוגמא שהייתה פה על MASS EFFECT-לפי דעתי המשחק הראשון היה מספיק ארוך אבל ככה זה משחקי RPG.

אני חושב שאם מפתחי המשחק יכולים להכניס עוד עלילה במשחק אחד ולעשות אותו יותר ארוך אז אפשר גם לדחות את זה

למשחק המשך(כמובן שבגבול מסוים). הרי רוב משחקי ההמשך שיוצאים הם יוצאים לא רק עם תוספת עלילה אלא גם משחקיות חדשה

ושיפורים ועדכונים על המשחק הראשון שיצא וככה זאת החשיבה של המפתחים -

הם משקיעים במשחק הראשון אך חושבים גם על המשחק השני(ההמשך) תוך כדיי שהם מקבלים פידבקים ודברים שלא היו טובים במשחק הראשון וכך

בעצם הם ישפרו את זה למשחק השני

מקווה שברור יש פה קצת סלט :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין מספיק להתבכיין,זוהי הצורה שבה השיווק המיינסטרימי עובד כיום ואין מה לעשות עם זה או נגד זה...הדבר קורה לא רק בשוק המשחקים.

תסתכל שניה על רשימות הסרטים של השנים האחרונות..70 אחוז או יותר מהם הם סרטי המשך..ולמה? כי לא היה ניתן לעשות סיום סגור בסרט אחד? בטח שלא! אלא כי ככה אפשר לסחוט הרבה יותר ממותג..אבל כל עוד הסרטים/המשחקים הבאים בצרורות ממשיכים להיות סבירים ונותנים עוד ממשהו שהוא מעניין ומהנה,למה שתהיה בעיה עם זה??,נסה להסתכל על חצי הכוס המלאה בעניין..*ואת זה אומר פסימיסט ורגזן מקצועי כמוני*.

אז היו יכולים לעשות את MASS EFFECT(סתם דוגמא) ארוך ו"שמן" יותר בעשר שעות משחק,ואז "לזנוח" את המותג והסדרה,אבל במקום זה אנחנו נקבל כמה וכמה משחקים בסדרה,שבסופו של דבר יביאו יותר תוכן,יותר שעות משחק,ובנוסף גם שיפורים ושדרוגים(בין כותר לכותר),שיהיו טובים ו"שווים" הרבה יותר מכותר אחד גדול..וברור שמדובר בחבילה שתעלה גם הרבה יותר כסף,אבל שוב,זה לא חדש,וככה עובד העולם של היום..מה שהיה פעם אבד ולא ישוב,אז אין הרבה טעם להמשיך ולהתרפק על "איך שהיה נהוג פעם"..

אתה לא מבין שאין לי בעיה אם המשכים בכלל לא

כן יש לי בעיה אם משחקים קצרים וסוף "המשך יבוא " אתה חושב שאני זוכר מה קרה בכלל בMASS EFFECT ?

וחוץ מזה תמיד יש סיכון שחברת תפשוט רגל ואז תקבל משחקי "המשך יבוא" בלי המשך לעלילה

כי גם אם יצא המשך אחרי זמן מאוחר הוא לא יהיה קשור לעלילה שהחברה המקורית פיתחה

בכל מקרה נדבר על באטמן

שאני יסים את קוד וורוניקה ואני די קרוב אני ישחק בו ואז יראה איך הוא מרגיש לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו גרוע, הוא לא עושה טוב למשחק :-\

If the option to turn on PhysX is missing from the in game menu, try the following.

1. Browse to directory C:\Users\USERNAME\Documents\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config

2. Open UserEngine.ini file with a text editor such as Notepad.

3. Change the line PhysXLevel=0 so that it reads PhysXLevel=1

4. Save and close the file. Run the game

יש סיכוי גדול שזה יעשה בעיות (אני מאמין שזה מה שעשית), אני לא בטוח כמה ה PHYSX עובד טוב בדמו. תבדוק שיש לך את הדרייבר שעדכני של הפיזיקס ושהכל מוגדר כמו שצריך, בכללי אם הכרטיס שלך תומך אז המשחק אמור לזהות ולתת לך להפעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו הוא לא גירסה סופית (ניראה לי שגם מה שהודלף לא סופי). המשחק אמור לעבוד מצויין כשהוא יצא. תזכור שהדמו למחשב יצא יחד עם הדמו של הקונסולות, היה להם הרבה מאוד זמן לסדר את הבעיות. המשחק יוצא ב 15 וקשה לי להאמין שהוא יצא ליצור המוני לפני ה 10 (אלה אם כן הם עשו איזה הסכם עם חנות בארה"ב) ובכל זאת מדובר בגירסת מחשב, מהזמן שהגירסה הסופית יצאה ליצור ועד הזמן שהמשחק נמכר בדרך כלל יש PATCH.

אני לא כל כך בטוח שהבעיה היא מהמשחק כי לפי מה שהבנתי הפיסיקס אמור לעבוד בדמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...