פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 17 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השתמשתי בברגים רגילים לחלוטין אבל האום שסוגר אותם מיוחד - מין ריבוע כזה שמסתיים בחצי כדור - כמו פטרייה כזאת - יש כמה שלו בעדכון האחרון - חיפשתי אותם זמן לא מועט עד שמצאתי בסוף בחנות לא רחוק מהדירה (איזה עולם קטן? מרפי?) בשם א.נ.ח...

הנה הוא בקטע חתוך ומוגדל מאחת התמונות

bolt1.jpg

***עריכה - תוספת הסבר :

בפרספקס ובחלון חתכתי חור ריבועי (בעזרת שופין ריבועי) - מודגם בתמונות העדכון האחרון.

את האום הכנסתי כך שהקצה העגול מחוץ לחלון והחלק הריבועי המאורך עובר דרך הדלת והפרספקס - ומהצד השני הברגתי את הבורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אותו בעוד המון ומכיוון שהמטרה המקורית (פוסט ראשון) הייתה לחקות את המראה הזה בדיוק, נאלצתי לחפש ולחרוש לא מעט חנויות עד שמצאתי את האום המיוחל (ועוד כ"כ קרוב :-[ ). ממליץ לך לחפש אותם או דומים להם במרכזי תעשיה שיש בהם חנויות שמוכרות כלים/חומרים לעבודה עם מתכת. במקור הם מיועדים לגימור לקופסאות אלומיניום. אני זוכר שגם הייתה איזושהי חנות אונליין שרצתה לא מעט כסף בשבילם - בזמנו כמעט התייאשתי וקניתי מהם... (בכל מקרה החבר'ה בסוף היו משלמים... - ללא ספק אחת ההתערבויות השוות שעשיתי - אם רק יכולתי למצוא ספונסרים כאלה עכשיו ;) ).

בכל מקרה את הלינק אני לא מוצא יותר, כנראה שנמחק באחת ההתקנות המחודשות של . אבל אם אתה נעול עליהם ומוכן להוציא על זה סכום לא קטן אני יכול לחפש את הלינק לחנות ההיא שוב - מצאתי אותו באיזה פורום בחו"ל כמדומני... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

עכשיו כשיש לי היכן לאחסן את התמונות (תודה לcanibal מהפורומים) מדובר בהיום או מחר.

עדכון קצרצר, ספיידי מקבל קירור חדש. אחד המוצרים שסקר האתר בזמן האחרון היה הac4g של activecool - לביקורת.

ובכן, בנדיבותם הרבה החליטו מנהלי האתר לתרום את יח' הקירור, עליה נכתבה הביקורת, לפרוייקט (ועל כך כמובן תודתי האין סופית).

היח' מיועדת למעבדי פנטיום 4 ולכן כמטרה ראשונה אשנה אותה כך שתתאים לחיבור ללוח הnf7sl של . בנוסף מתוכננים כמה שינויים בלוח השליטה - קודם כל הפיכתו למשהו יותר "ספיידי" בנוסף, בתכנוני לשנות את מערכת המתח כך שתוזן ממחבר מולקס כמו ביחידות החדשות יותר (מקווה שזה אפשרי) והכי חשוב - לבדוק האם ניתן להוריד את הטמפ' עוד יותר? הרי סה"כ מדובר פה בpeltier שאיננו מוגבל באופן פיסיקלי כי אם דרך מעגל השליטה והבקרה, בנוסף - במידת האפשר להוציא מיחידת הבקרה נתונים לspidersense. ומה קיבלנו - טוב יותר, שקט יותר ויפה יותר לספיידי מה שאומר שחלק מהמאווררים ילכו הביתה, במיוחד הקדמיים הרעשנים!

כמה של מערכת הקירור כפי שקיבלתי אותה :

6s.jpg5s.jpg

4s.jpg3s.jpg

2s.jpg1s.jpg

(שוב תודה לחבר'ס על האמון במה שאני עומד לעולל ליחידה המסכנה ;) ).

יאללה לעבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש ! אני מחכה כבר להמשך...

בהצלחה... ואני מחכה לסיום... (אבל מצד שני אני לא רוצה שזה יסתיים לעולם...)

סוגד כבר אמרתי ?  :)

בוא אני אחזק את האימרה שלך...

**סוגד** :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...