פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 18 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

הרבה עבודה תוכננה לסוף השבוע הזה אבל כל התכנונים הלכו פייפן...

חזרתי בשישי בבוקר/צהריים ממשמרת ארוכה במיוחד וראיתי להנאתי - להתרגעות קצרה - לפני תחילת העבודה, כשפתאום שמעתי רעש מוזר.

העפתי מבט למעלה וקלטתי חתיכה עצומה של תקרה מתקרבת אליי מהר - אינסטינקטיבית קפצתי ימינה - מה שהתברר תוך שניות כהחלטה נבונה מאוד, מכיוון שרסיסים גדולים וחדים של טיח, מלט ושאר חומרי בנייה חצו את האוויר בדיוק איפה שהראש שלי היה שניות ספורות קודם לכן.

התוצאות :

omg1.jpg

omg2.jpg

omg3.jpg

בקיצור - מאז ועד עכשיו אני עוסק בעבודות שיפוץ וניקיון. אז אפתח בהודעת התנצלות על כל הת'ראדים מהם נעדרה תגובתי ועוד לא הספקתי לעזור - זה יקרה מחר אני מקווה לאחר שחברת הביטוח תסיים והקבלן יעזוב...

אבל עד אז - כמנוחה לאחר סבב ניקיון כמעט אחרון (כל הבית מלא אבק וטיח והחברה בסין  :'( ) עדכון קצר :

הפאנל הקדמי עבר מילוי שני בבונדו

face sand6.jpg

וכמובן ליטוש עד החלקה מלאה...

face sand4.jpgface sand5.jpg

face sand3.jpg

ולאחר מכן צביעה ב2 שכבות צבע וויניל, שכבת פריימר דקה ושכבת וויניל נוספת ועל זה שכבת חומר לק פלסטי מיוחד הבנוי משני חלקים שעורבבו לטקסטורה המתאימה ונמרחו ביד ע"מ לקבל את התוצאה הבאה :

front bio1.jpg

המטרה הייתה טקסטורה חייזרית ביואורגנית המתאימה יותר למאורת עכבישים (קצת הגזמתי...  ;) ) - או בקיצור - טקסטורה ספיידית... התוצאה לשיפוטכם, העיניי היא די מצאה חן אבל אני בהחלט מעוניין ואשמח לשמוע דעות הפוכות - אני מעכב את השלב הבא עד להחלטה אם להשאיר כך או להוריד הכל ופשוט לצבוע בשחור (יש לזכור שכעת אצטרך להפוך גם את הכוננים ושאר החלקים שבפרונט לטקסטורה מתאימה...)

מכאן המשכתי אל התאורה לעיניי ספיידי - למי שלא מבקר בת'ראד spidersense מעגל התאורה נמצא שם - אבל הנה קישור לסרטון קצר המדגים את האפקט.

בקצרה - יהיה pcb נפרד שיתחבר לspidersense שישלוט עליו ועל התאורות הבאות :

1. מחשב כבוי - כמו בסרט - העיניים של ספיידי עושות פיידינג כחול.

2. מחשב דלוק - העיניים דלוקות בכחול קבוע וחזק יותר.

3. פעילות IDE - העיניים עושות פולסינג באדום.

הנה עיצוב הpcb עם בדיקת התאמה לגריל שיהיה הראש של ספיידי

throb pcb+grill.jpg

שני לדים מכל צבע לכל עין - 2 כחולים ו2 אדומים, כל 2 לדים מאותו סוג ממוקמים אסטרגית באלכסון אחד מהשני כך שמתקבל כיסוי תאורתי מושלם לעיניים.

זהו להפעם. כל העבודה שתוכננה על הac4g התבטלה בעקבות האירוע הצער כך שאצטרך לחכות לפחות עד שבוע הבא עם העניין הזה...

אשמח לשמוע דעות בנוגע לטקסטורה של הפאנל הקדמי. ומי שמעוניין בקוד המקור לspidersense ששולט על התאורה ובשאר הקבצים של מעגל התאורה מוזמן לקפוץ לבקר בת'ראד המתאים.

ליל מנוחה ובחזרה לסיבוב הנקיון הרביעי...  :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהבתי את מה שעשית לגריל !!! איך עשית ?

מה שעשית לפרונט נראה קצת דוחה אני לא אהבתי כ"כ אבל סחטיין על הביצוע שהגעיל אותי מאוד!!!!

'צטערת על מה שקרה לך בבית ,זה נראה ממש מעפן ומבאס ובייחוד כשאתה נמצא בבית לבד ואין לך קצת עזרה

any way any how

שח לעידקונים קצרצרים מן החזית בייחוד בקשר לעבודות על ראשים שונים של דראמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו כולם ( ותום אחי תקן אותי אם אני טועה 8) )

אני מניח שבמציאות זה יותר יפה כי יש השתקפויות אור מהצבע אז זה בטח יוצר אפקט יפה...

אבל אני דווקא חשבתי שתעשה משהו בשילוב עם אדום..קצת התאכזבתי בקטע הזה, חשבת אולי לעשות שילוב של שחור עם מין סורדו כזה כדי לקבל אפקט של שחור עם מין אדום מוסתר כזה אבל שרואים אותו? (אתה יודע כמו שפיטר פארקר מסתיר את הזהות האמיתית והמפוצצת שלו ;D )

או אולי אפילו WASH כזה של אדןפ קצת עם ספוג...

תגיד תום אולי אני יעשה מחשב DR octavius ונעשה דיול או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד, אהבתי אץ האפקט.

אבל היה יותר יפה אם הייתה עושה את הצבע שיש לעכבר של "לוגיטק" MX-510 כזה שחור עם אפקט אדום (דעתי)

והתיקרה, זה כבר מיקרה מוזר מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי לך שזה נראה מדהים

לא מבין כלכך את הקשר לספיידי אבל אני בטוח שאצלך בראש זה כבר מחובר הכל ביחד ואתה מבין לאן אתה חותר.

שאלה: בין הלדים לגריל של ספיידי אמור להגיע משהו כדי "למרוח" את האור בצורה אחידה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט עבודה מדהימה , ובקשר למה שמתן אמר)daemonshlomo) , וזה מופנה למתן , אם אתה רציני , אני מוכן לעזור לך במהלך החופשה וזה יכול לצאת בן זונ*!

רק כמו שאתה יודע , צריך אמצעים(כלים , כסף , וכרטיס אשראי להזמנות של גרילים וכאלו דברים מחו"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...אינסטינקטיבית קפצתי ימינה ...

נו.... אז משהו מהספיידי סנס בכל זאת שקע אצלך הא? ;)

בכל מקרה, לא ממש אהבתי את הגימור החדש של המארז....

אם אתה רוצה מראה "ספיידי" אתה יכול לעשות כאלו קורים מסביב-ואת זה אפשר בעזרת כמה שיטות:

-עם הספרי חוטים של יום העצמאות

-עם פלסטלינה (עבודה סיזיפית, אבל כבר הבנתי שדברים כאלה לא ממש מרתיעים אותך..... :P;))

-עם החומר הג'לי הזה שממנו עשוים כל הדברים האלה שאפשר לזרוק על וזה נדבק

-אם ממש בא לך, עם צבע.....

-או עם כל חומר אחר

ד"א-כבר הצעתי את זה פעם.....

ועוד משהו-אם אתה כבר עושה משהו שיראה כמו קורים וכאלה, תנסה לשים כמה גם בתוך המארז..... ואז זה בכלל יראה נחמד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...