פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

טוב קודם כל אודה לאריק שהזכיר לי שהפרויקט הזה מחכה בדחיפות לסיום...

נתחיל עם סיפור הרקע...

עבדתי על פרוייקט "ספרה" כאשר נהרס לוח הmini-itx שהיה לי (via9000) בעקבות תאונה עם כוס קפה  :-[

תקופה מסויימת נאלצתי לעבוד על גרילים מפלסטיק כגון זה

6657102.JPG

...שבאמת נראה הרבה יותר טוב וגמור במציאות...

עד שיום אחד הגיעו חברים ללמוד למבחן במטבוליזם - אחרי שמיצינו את שלב הבכי הדיכאון והאלכוהול הכבד עברנו למשחקי quake3 ברשת שלי... באחת ההפסקות הראיתי לשני חברי (להלן ייקראו הליצים - 1 ו2) את תוצאות עבודת הדרמל המפרכת ואת העכבר שעשיתי ברוב שיעמומי לאישה

5850980.jpg

(שניהם אגב כבר פורסמו פה...)

שניהם צחקו ולאחר חיפוש קצר ברשת אמרו אבל את זה אתה לא יכול לעשות

7389341.jpg

ליץ 1 : חבל לך על הזמן - זאת רמה מקצועית - זה מפעלים זה...

אני : תאמינו לי - הרבה יותר קשה לעבוד עם פלסטיק - זה נשבר, מתחמם, נדבר, מתקלף...

ליץ 2 : אין סיכוי!

אני : ידיים של מנתח!

האישה : (כנראה שהווליום עלה) לא היה לכם איזה תרגיל להגיש?

אנחנו : מבחן, מבחן!

ליץ 1 : מתערבים?

אני : על מה דביל?

ליץ 1 : אם אתה עושה כזה מה שאתה רוצה...

אני : זה מתכת - אין לך סיכוי - זה קל...

ליץ 2 : הצליח להפיק את אחד הפרצופים התמוהים ביותר בהיסטוריה...

בסיום השיחה סוכם שאני "מנסה" ואם יוצא שווה הם משלמים על הכל ונשאר אצלי ואם לא אני משלם על הכל...

כעקרון החלק העיקרי גמור (כבר הסתיים לפני הרבה זמן) והוא כולל את חיתוך החלון ביד!

צביעת המארז כולו במוסך והחלפת כל הפלסטיק הקדמי.

5568494.JPG

עדכונים שבוצעו לאחרונה כוללים :

צביעת המאווררים

סידור כבלים

למעשה החלק הקנוי היחיד בתמונה למעלה הוא הגריל - וכעת לאחר שהושגו כמה חתיכות אלומינין נוספות אז גם הוא הוחלף באחד שנחתך ביד...

ריאו-באס עפ"י מעגל בתכנון עצמי (עד 24W לערוץ) - בעיצוב "מיוחד..."

תכנונים לפני סיום הפרויקט...

החלפת חלק מהפלסטיק הקדמי בחלון עם חריטה.

חלון בחלק העליון של המארז בצורת X + חלון בCD שמתחת...

hd activity meter אנלוגי שמשתלב לtheme הכללי.

המארז נקנה לפני כשנה בפלונטר (לפני שנסגרו) שהתעקשו לטעון שמארז עם 2 מאווררים אומר 1 במארז ואחד בספק... (התכוונתי לתבוע אותם על הונאה או בבית דין לתביעות קטנות אבל המארז עלה רק 135ש"ח ובא עם ספק 400W מעולה והם פשטו ת'רגל...)

והליצים כבר שילמו, התנצלו ואף הזמינו שעליהם כבר התחילה העבודה : 1. howling wolf

2. עוד אין שם סופי...

... מתנצל על ההרחבה היתרה אבל מכיוון שהבחינות יסתיימו רק באמצע ספטמבר ואז מילואים  ::) אאלץ לפרסם את הפרויקט הגמור מאוחר ממה שתכננתי, מקווה שתהנו ממה שיש...

*** עריכת קרדיט : את כל הציורים והשרטוט המדויק ביותר של המארז המקורי עשתה האישה... - אני רק חתכתי וכל השאר  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאוד מרשים החיתוך של הדלת ;) .

אבל תגיד איך אתה אומר שלעבוד אם מתכת יותר קל? אני חושב שההפך פלסטיק הרבה יותר קל לעיבוד.

וצפו גם ממני בשבוע שתיים הקרובים להפתעה :jarswim:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על המחמאות :-*

החתול הזה מהעכבר נראה לי מוכר

זה סנופי...

אבל תגיד איך אתה אומר שלעבוד עם מתכת יותר קל? אני חושב שההפך פלסטיק הרבה יותר קל לעיבוד.

מממ... מתכת לוקח יותר זמן לחתוך אבל הרבה יותר קל לעצב - היא הרבה יותר סלחנית לשריטות וטעויות לעומת זאת מילימטר לא טוב בפלסטיק הרבה פעמים אין איך לתקן שלא לדבר על ההדבקויות במהירות גבוהה - תלוי גם בסוג הפלסטיק.

אגב אני מניח שברור אבל אני לא מדבר כמובן על חריטה באופן כללי בפלסטיק שהיא נוחה אלא עיצוב צורות וחיתוך - חיתוך דוגמא כזאת בפלסטיק היה הרבה יותר קשה...

הבעסה הייתה שזה מארז מתכת! ולא אלומינים ולכן הוא גם שוקל טונה וגם לחתוך אותו דרש מאמץ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנופי זה הכלב הלבן, מה שציירת שם זה האפרוח הצהוב הזה, שגם אני לפני כמה ימים ניסיתי להזכר איך קוראים לו (ראיתי קעקוע שלו על כתף של מישי), Anyway,

עבודה מדהימה ביותר, מחכים לשאר התמונות :)

נ.ב.

מה עם הגריל שלי? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה קודם כל המון תודה על העידוד והמחמאות, באמת תודה על העידוד...

לצערי התמונה שפירסמתי היא התמונה האחרונה שצולמה אי פעם ע"י המצלמה הזאת :'( אבל בקרוב מאוד (בערך בזמן לסיום הפרויקט) תגיע אחת חדשה ואז תהיה גלריה שלמה... ובנוסף טיזרים של 2 הפרויקטים החדשים...

סנופי זה הכלב הלבן, מה שציירת שם זה האפרוח הצהוב הזה, שגם אני לפני כמה ימים ניסיתי להזכר איך קוראים לו (ראיתי קעקוע שלו על כתף של מישי), Anyway,

עבודה מדהימה ביותר, מחכים לשאר התמונות

בעעעעע לפעמים מהמהירות.... בכל מקרה לבחור הזה קוראים וודסטוק והוא ציפור ולא חתול - לא יודע איך התבלבלתי... :-[

נ.ב.

מה עם הגריל שלי?

;D אני חושב שבקרוב מאוד תהיה איש שמח - הדגם הסופי מושלם בפלסטיק וברגע שאקבל כמה פיסות אלומיניום מתאימות - מה אתה מעדיף כתום או שחור או לצבוע בעצמך? ;)

הייתי משלם לך בשביל שתעשה לי כזה דבר

בשלב הזה אני עושה גם בחינם :P

חבר'ה שוב תודה על התגובות - ואשמח לשמוע הצעות לתוספות שקשורות לtheme הכללי מעבר למה שפירטתי (אה וגם לא lcd כי גם כזה כעת יש בתכנון...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...