פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 13 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בטוח שעכשיו הוא לפחות ראה (גם אם לא שמע :P)

שוב, תודה לכל המחמיאים, באמת!

alianyn פשוט יפייפה! ולפי-דעתי הרעיון של הלד לפי המתח מדהים ( אולי תנסה לשווק את הרעיון באחד חברת המודינג)

סה"כ מדובר על צ'יפ מאוד פשוט שזה תפקידו - תצוגת לדים לשלל מטרות, חשבו על זה כבר הרבה לפניי אם כי לא בדרך שאני עומד ליישם את זה, כך שלצערי אין פה גם מה למכור כ"כ (אגב לא הייתי מוכר בכל מקרה - מעדיף לפרסם ושכולם ישתמשו...)

מזתומרת ערב רב של פסקל וסי וכו'? איך שילבת ביניהם?

לא שילבתי ביניהם - כמו שכתבתי בפוסט שלפני - יש לי חלקים שונים שמבצעים פונקציות שונות - לחלקם כתובות תוכנות בשפות שונות - כל אחת בנפרד - אלו דברים שעבדתי עליהם בעבר ובהווה. המשימה האמיתית היא אכן לכתוב את הכל מחדש ולחבר יחד (לא כ"כ קשה אבל יש פה לא מעט מעגלים לתכנן...)

ד"א-הצ'יפ הזה בא עם פונקציות מוכנות או שהוא ניתן לתכנות?

לא לתכנות ע"י צריבת תוכנה אלא ניתן לשנות את מעגל ההפעלה שלו כך שיתאים למטרותיך - למעשה מנסיוני זהו אחד הצ;יפים הוורסטיליים יותר שיש.

<urielka> - צחקתי כשאמרתי שאני לא מסתדר עם "hello world", לא משנה, בכל מקרה תודה על הצעת העזרה, באמת אני מעריך ואם אתקע לא אהסס לפנות לעזרה אבל באופן כללי אני מעדיף למצוא פתרונות לבד - זה התהליך המעניין (אחרת איפה כל הכיף?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו! שיגעון!

זה פשוט אחלה פרוייקט. אחלה השקעה. אתה ממש נהנה מהתחביב....

יש לך מזל שהאישה תומכת... החברה שלי הייתה זורקת את המחשב מהחלון מזמן :)

כל כך הרבה מודים באלקטרוניקה, אחלה רעיונות, אולי אתה צריך ללמוד כאן, בטכניון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 מדריכים שכבר בשלבים מתקדמים הם מדריך לשימוש בדרמל, שהתחיל כמדריך לחיתוך למתחילים ומתקדמים ויצא בסוף מדריך כללי לדרמל כולל הסברים על ראשי חיתוך שונים, טכניקות חיתוך ושיוף, חריטה ושאר תוספות, בגלל גודלו הצורך בתמונות מפורטות ושיהיה כתוב באופן קריא וברור הוא לוקח לי זמן רב יותר מהמתוכנן.

לגבי מדריך התאורה, הוא כתוב ברובו הגדול, הבעיה היחידה היא ורצון שלי להפוך את יחידת התאורה ליותר אסטתית = תוספת למדריך שנכתבת בימים אלה...

כפי שכתבתי בעבר, ביחד עם מדריך האלקטרוניקה, לימודים עבודה וכמובן חיים וחברה הדברים התעכבו מעבר לתכנון הראשוני שלי, אך יפורסמו בקרוב מאוד, הם די כתובים כבר, הדבר היחיד שאני משחק איתו עדיין הן התמונות, המטרה היא שהן ילוו את כל המדריך ויהפכו אותו למאוד ברור, די קשה בהתחשב בזה שאין לי חצובה.

שוב, מצטער על העיכובים, אבל מבטיח שזה יהי שווה את הציפיה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב....

הבנאדם עוד מעט קורס מעומס יתר גם ככה...... ;)

תן לו לגמור את המודינג ואת המדריכים הרגילים.... ;D

אחרי זה נדבר על וידיאו.....

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

in one word Amazinggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

מדהים באמת שמדהים

אגב אתה הולך לפרסם מדריך לשלם לבניית כל המוד עצבני הזה?!!

יהיה נורא נחמד לבנות מדריך סטפ ביי סטפ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...