פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עבודות כה מדויקות, נקיות ומקצועיות אני רגיל ליראות רק באתרים בחו"ל (bit tech וכד'), אך אתה ממש מצליח לעשות דברים ברמה גבוה מאוד כמו בחו"ל !

עבדוה פשוט מהממת! :xyxthumbs:

כל הכבוד, תמשיך להפתיע אותנו ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב חבר;ה תודה על העידוד והמחמאות, אכן הכל נעשה עם דרמל והמטרה הייתה לגרום לכם לראות שזה לא כזה קשה ושגם אצלי זה נראה מכוער בהתחלה וכך אצל כולם - פשוט צריך לעבוד בכמה שלבים וכל אחד יכול לקבל רמת גימור מצוינת.

יאללה לעבודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקום - מחירים אחרים.

ויש כל מיני דגמים, אפשר לגנו תבהום סנטר באיזה 600~700 שקל.

איפה לנסות במכרזים כמו וואלה, לנסות להציע נגיד 200~300 שקל,

אם אני לא טועה אין דמי השתתפות אז אין מה להפסיד כסף,

ומקסימום להרוויח בזול! ;):D

אני קניתי את שלי בצרפת.. :P

(אודות לאבנר.. ;)) ::):P;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט עבודה מקצועית ויפה !!! ואני מדבר על המארז בשלמותו ! רק אחרי שמתנסים עם דרמל מבינים עד כמה

קשה להגיע לכזו רמה של דיוק ויופי !! אני היום עשיתי חור בגג עם סופרגוהן.. עוד לא סיימנו אבל גמרנו יותר מ-7 דסקיות

על חור והוא עוד לא משוייף עד הסוף !!

מעניין אותי לדעת בכמה דסקיות השתמשת בשביל כל המוד.. (גג, דלת מארז וסידי) <? :P

ובאמת.. עבודה מהממת !!!!! :D :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לצערי, התקופה האחרונה היתה קשה במיוחד, מבחנים בצרורות, קליניקות ועבודה עד הגג ועל כן כמה עניינים הוזנחו...

להלן סיום חיתוך החלון (ישמש כבסיס למדריך החיתוך שיפורסם בקרוב בסטיקי מודינג)

cd logo cut4.jpg

החלון חתוך לחלוטין - כעת יש ללטש ע"מ להכין לשכבת פריימר ראשונה...

cd logo finished4.jpg

אך תאונה מצערת מונעת ממני בשלב זה לעבור ישירות לצביעה, השארתי את הדרמל פתוח תוך כדי שבחנתי את עבודתי מקרוב :-[ - אני מניח שאתם יכולים לדמיין את ההמשך.

לא נורא - ננצל את ההזדמנות להסבר קצר על הצלת שריטות, אם אכן קורות לכם כאלה אין מה להיבהל, מערבבים קצת אפוקסי עם שאריות אבקת מתכת מכל החיתוך והליטוש - כמו כאן :

disaster epoxy2.jpg

את זה מורחים על השריטות בנדיבות וממתינים כשעה (כעקרון, לוקח כמה דקות לאפוקסי להתקשות אבל עדיף כשעה ע"מ לקבל חיבור טוב יותר בינו לבין המתכת - בייחוד בשכבות התחתונות החשופות פחות לאוויר...)

disaster fix3.jpg

אחרי כשעה מלטשים את האפוקסי - עבודה קשה במיוחד - עד שהוא בגובה המתכת

disaster fix4.jpg

לא כ"כ רואים את זה בתמונה הזאת אבל האפוקסי שטוח לחלוטין - אם מעבירים אצבע, לא ניתן להרגיש בתלולית...

כעת נישאר רק לצבוע, שכבת פריימר ראשונה יוצאת לדרך

cd logo primered.jpg

וכאן אתם נכנסים לתמונה, שיחקתי קצת עם בהמתיני לפריימר שיתייבש ובדקתי איך יראה הCD עם צביעה שחורה, זה לא כ"כ מצא חן בעיניי. למעשה - אפילו ירוק פלואורוסנטי מצא חן בעיניי יותר ::)

הנה שלוש דוגמאות שיצרתי בפוטושופ - השתמשתי בתמונה שלמעלה, אשמח אם מישהו מכם יציע צבע אחר/נוסף - עדיף בצירוף תמונה מתאימה.

cd logo primered - black.jpgcd logo primered - blue.jpg

cd logo primered - fgreen.jpg

אגב צבעים שיש לי בהישג יד הם : שחור, כחול, , כתום וירוק פלואורסנטי.

***עריכה : כמעט שכחתי את תמונת הנוף המסורתית...

jerusalem snow1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...