פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט ספיידי - עדכון מס'8 (ע"מ 30) : עיניים לספיידי 3 + אוברקלוק לדרמל.

alianyn

Recommended Posts

בעעעעע לפעמים מהמהירות.... בכל מקרה לבחור הזה קוראים וודסטוק והוא ציפור ולא חתול - לא יודע איך התבלבלתי... :-[

חפיף, אני בכלל לא זכרתי איך קוראים לו... :-X

;D אני חושב שבקרוב מאוד תהיה איש שמח - הדגם הסופי מושלם בפלסטיק וברגע שאקבל כמה פיסות אלומיניום מתאימות - מה אתה מעדיף כתום או שחור או לצבוע בעצמך?

כתום לא, שחור גם לא... תביא לא צבוע, יש לי פה מספיק ספריי לרסס את כל ירושלים... ;)

נ.ב.

הדגם שבפלסטיק - שקוף?

שוב תודה אחי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 370
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 4 חודשים מאוחר יותר...

*** עדכון מס' 1 - חלון עליון ותחילת עבודה על הcd :

מממ... long time...

סוף כל סוף וגם אני בעלים של דיגיטלית (canon a80) וניתן להתחיל לצלם ולפרסם 8)

למלאכה - קודם כל החלון העליון - עליו העבודה הסתיימה כבר לפני כחודש וחצי

Upperwindow1.jpg

לא כ"כ ניתן לראות בתמונה אבל ישנן כמה תקלות בצביעה - תתבצע מחדש בקרוב בליווי .

בנוסף היו כמה תקלות בתכנון החלון ובהדבקת השרטוט על המתחת לפני תחילת העבודה ולכן :

1. המיקום לא יצא נכון - אין כיסוי מושלם לcd - גיליתי את זה רק לאחר הרכבת הגג מחדש :bash:

2. העיגול באמצע יצא עבה מדי (מזל שכבר החליפו את המדפסת בעבודה - היא היתתה דרעק!)

פתרונות - חשבתי על 2 - או להפוך את החלון למלבני לחלוטין - גם ככה האיקס הזה לא נראה טוב כמו שדמיינתי :-[

או להשאיר אותו ולצמצם קצת את העיגול - עבודה קשה ביותר, ולהרחיב את המלבן לכוון הכוננים (שטויות).

ובשבת האחרונה התפנה קצת זמן בין קליניקה לקליניקה ומבחנים והתחלתי לעבוד על הcd.

- מכיוון שעוד לא התרגלתי לצלם כל שלב מדי פעם אני נזכר מאוחר מדי - מבטיח להשתפר...

כאן יש לנו את הcd מפורק :

cd apart.jpg

שכחתי לצלם אותו לפני אבל בעקרון מדובר בcd X48 ששימש אותי זמן רב ובתחילת דרכי כמודר צבעתי את הפנל הקדמי שלו עם טוש :-[

בנוסף באיזשהו שלב של חייב הוא עבר כמה ניסויים באלקטרוניקה והוספו לו כמה מעגלים נחמדים כמו זה :

cd-circuit.jpg

cd led.jpg

לד שמצביע על פעילות - כאשר הcd קורא הלד נדלק - המכסה של המגש יוחלף בפרספקס שמתאים לtheme וכך יזהר בעת פעילות...

המדבקות הוסרו עם טרפנטין (שאין כמוהו אגב לעבודות ניקיון כאלה, והחלק העליון נלקח ל"מעבדה" שם הוא יחתך בימים הקרובים בצורה הדומה למתומן, יוסף חלון פרספקס עלין יחרט הלוגו הזה :

spider_logo.gif

והחלק התחתון נלקח לצביעה - הנה החלק התחתון לאחר sanding פראי וצביעה עם פריימר (עוד פעם שכחתי תוך כדי dope!)

after sanding.jpg

ולאחר צביעה סופית בספריי שחור :

after painting-small.jpg

לאחר מכן נקראתי בפתאומיות לשוב למחלקה - אך הספקתי לצפות בזריחה מרהיבה מעל ירושלים :

jerusalem sky.jpg

כך שזה הכל להפעם - עדכונים שיופיעו בקרוב :

1. ריאו באס - בניית המעגל סויימה כבר לפני זמן רב, אך הרכבת הקופסא + תצוגה מתעכבת :( הנה הוא אגב בגרסתו הנסיונית :

rheobus circuit.jpg

2. חיבור מסך של למחשב לשימוש כתצוגה והקרנת סרטי ספיידי ;)

3. כמובן סיום החלון והcd

4. עבודה על החלק הקדמי (הפתעות לרוב) והצד השני של המארז - הדלת השניה הושמדה ולכן עליי ליצור דלת חדשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה בטירוףףףףףףף!!!!!!!!!!!!

ואני מסתבך איך לעשות ריבוע ישר במארז שלי :]

מדהים אחי כל הכבוד..

רק לא הבנתי משהו בקשר לגג

הוא יצא ממש יפה ואני מתכוון ממממששששש יפה!

אבל רואים שם חצי ריק (חצי מוסתר עם הסידירום) איפה שאמור להיות הספק

חח.. איפה הספק ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, זוהי אגב בדיוק הבעיה - אתה לא אמור לראות את הספק, החלון היה אמור להתמשך ממפרץ ה5.25 עד לתחילת הספק אבלהוא זז אחרונית עקב (כמו תמיד בישראל) תקלה בתאום בין הרשות המתכננת למבצעת :-[ , הספק פורק לרגל השיפוצים - הוא יעבור סליבינג צביעה ושאר שיפוצים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז בעצם מה יתן החלון בגג ?

אתה לא כל כך תראה משהו

חצי ממנו יראו רק את ההסידירום (שאין לו חלון)

וחצי שני יראו רק את הספק (שגם לו אין חלון)

והמרווח היחידי שנשאר באמצע, זה המאורר

אתה מתכוון לעשות חלון לסידירום הבנתי..

ומה עם הספק ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה הדילמה עם החלון - יש 2 אפשרויות - להרחיב אותו לכוון הכוננים ולצמצם את העיגול האמצעי.

או להפוך את הכל פשוט למלבן ולמתוח לכוון הכוננים.

יש לי רעיון איך להסוות את הספק ולכן הוא פורק אבל לא בטוח שזה יצא יפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה :]

אבל תאמת אני לא רואה בזה צורך

איך שזה עכשיו זה מדהים ואני חושב שצריך להשאיר את זה ככה

שיהיה חלון לסידירום, ואיזה קומבינה עם הספק זה יהיה יפה לאאלה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...