ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חרטא בצדק. ברק הייה רמטכ"ל גרוע (אפילו יותר ממופז. הרבה יותר.) ושר ביטחון לא יוצלח. לא עשה משהו טוב אחד כדי לחזק את הצבא או הביטחון

אני די בטוח שרוב הציבור (כולל כאלו שמצביעים לליברמן ולביבי) לא יסכימו איתך בקשר לזה

תן לי לנחש, זה בגלל שהוא לא רוסי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שאתה צודק.

מי האלטרנטיבה היותר ראויה?

יש מספיק שב"כניקים\ יוצאי מוסד\ אלופים שיכולים להיות אלטרנטיבה הרבה יותר טובה.

יוסי פלד, לדוגמא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק שב"כניקים\ יוצאי מוסד\ אלופים שיכולים להיות אלטרנטיבה הרבה יותר טובה.

יוסי פלד, לדוגמא...

מסכים , כדי להיות רמטכ"ל טוב אתה צריך להיות קודם כל חייל טוב ורק אחר כך כל השאר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

ברק יש לו יתרונות יחסיים בתור לוחם וזה הבדל עצום מחייל - חייל זה אפור ושיגרתי .

ברק היה שייך ליחידה שכושר האילתור ואומץ לב , תעוזה היו במקום הרבה יותר גבוה מחיילות .

דרך אגב זו הייתה גם הפשלה של דן חלוץ שהוא בן אדם , טייס ולוחם יוצא מן הכלל - אבל להיות אפור , קצת קשה ,

אנשים לא מבינים שאולי את התהילה מביאים מספר מועט ביותר של חיילים , אבל את רוב העבודה עושים אנשים אפורים וחיילים פשוטים וזה בדיוק מה שברק וחלוץ הם לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שברק הוא החייל המעוטר ביותר בצה"ל עם 5 צל"שים ואותות הצטיינות...

הוא היה ג'ובניק לפני שהוא היה רמטכ"ל.

והקשר הוא......?

זה שהוא החייל הכי מעוטר בצה"ל לא אומר שהוא הכי נועז וכו'- זה אומר בעיקר שהוא הייה מקושר מאוד.

חוץ מזה, גם אם הוא הייה חייל טוב לא אומר שהוא מפקד ומנהל טוב. נראה לי שגם אתה כתבת משהו דומה לזה באיזה דיון על פרץ...

וד"א, הוא כן הייה ג'ובניק לפני שהוא נהייה רמטכ"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי מאיפה מגיעה ההערכה כלפי ברק כשר בטחון. הוא אחראי במידה לא מבוטלת למלחמת לבנון השניה ולשורה של מחדלים בטחוניים אחרים, בתקופה שבה כיהן כראש הממשלה ושר הבטחון (מישהו זוכר את מדחת יוסף?).

כל הכבוד לו על זה שהוא יודע לטהר חדרים, אבל מבחן המציאות מוכיח שהוא לא מסוגל לקבל את ההחלטות הקשות בשעת מבחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי שאתה לא מסוגל לחשוב ישר... סליחה.

לפני שמישהו נהייה רמטכ"ל הוא צריך לעשות כמה תפקידי מטה

תפקיד מטה= ג'ובניק

לכן: רמטכ"ל<- תפקיד מטה= ג'ובניק= ברק.

אתה צריך הסבר איטי יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציניות, אתה יודע מה זה?... :screwy:

אגב, יוסי פלד מקום 15 ברשימה של הליכוד, שזה הרבה יותר מידי נמוך בשביל תיק כמו הביטחון. אתה בכל זאת מדבר פה על פוליטיקאים (בלי כל קשר לאם הוא כן או לא מתאים לתפקיד).

לא ברור לי מאיפה מגיעה ההערכה כלפי ברק כשר בטחון. הוא אחראי במידה לא מבוטלת למלחמת לבנון השניה ולשורה של מחדלים בטחוניים אחרים, בתקופה שבה כיהן כראש הממשלה ושר הבטחון (מישהו זוכר את מדחת יוסף?).

כל הכבוד לו על זה שהוא יודע לטהר חדרים, אבל מבחן המציאות מוכיח שהוא לא מסוגל לקבל את ההחלטות הקשות בשעת מבחן.

ובכל זאת, יש לך אלטרנטיבות ריאליות יותר טובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי שאתה לא מסוגל לחשוב ישר... סליחה.

לפני שמישהו נהייה רמטכ"ל הוא צריך לעשות כמה תפקידי מטה

תפקיד מטה= ג'ובניק

לכן: רמטכ"ל<- תפקיד מטה= ג'ובניק= ברק.

אתה צריך הסבר איטי יותר?

כבר הרבה שטויות שמעתי אותך אומר, הפעם שברת שיא

אולי זה בגלל שיש לך פז"מ של חודש בערך ואתה לא מבין את משמעות המושג (בעצם אתה צריך להבין, מופיעה שם התמונה שלך במילון המונחים של צה"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והקשר הוא......?

זה שהוא החייל הכי מעוטר בצה"ל לא אומר שהוא הכי נועז וכו'- זה אומר בעיקר שהוא הייה מקושר מאוד.

חוץ מזה, גם אם הוא הייה חייל טוב לא אומר שהוא מפקד ומנהל טוב. נראה לי שגם אתה כתבת משהו דומה לזה באיזה דיון על פרץ...

וד"א, הוא כן הייה ג'ובניק לפני שהוא נהייה רמטכ"ל...

אין שום קשר בין צל"שים לתפקיד שר הביטחון. זה בטוח.

הקשר היה להודעה של עכביש שטען שיוסי פלד יהיה רמטכ"ל/שר ביטחון יותר טוב כי הוא חייל יותר טוב.

והשטות שלך לגבי צל"ש = מקושר ממש ממקוממת.

אולי תטען גם שרועי קליין שקפץ על רימון קיבל צל"ש כי אחותו מכירה את אלוף הפיקוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...