ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם מסתכלים מנקודת מבט אחרת - למי יש להצביע ?

בל"ד - רע"מ תע"ל - מר"צ - חד"ש - לא תודה , אני מעוניין להשאר פה ולחיות.

עבודה - היו בתפקיד ונכשלו עזוב שאולי חוץ מלאחד שתיים (ברק ואולי עוד מישהו) אין שם אף אחד ראוי - כן אני יודע שגם בישראל ביתנו האנשים לא אגדות אבל זה כי לא רואים אותם (אני מקווה לפחות).

ש"ס - לא תודה , אני מעדיף מפלגה שמייצגת את הרוב ולא מתרכזת בכפייה דתית ובמיעוט הדתי ובמקרה הטוב יודעת רק לחלוב כספים מהמדינה.

קדימה - ציפי לבני ? לא תודה היום היא חושבת משהו אחד עוד שבוע היא תחשוב אחרת אבל אין לי את האפשרות להצביע שוב

גם שכל המפלגות שלמעלה מרכזות את הקמפיינים שלהם בהשמצה הדדית ובמיוחד על ליברמן ונתניהו ובעצם.

הקמפיין של בל"ד ושאר המפלגות הערביות מופנה נגד ליברמן מאשר בעד הציבור הערבי (סדר עדיפויות?) אותו דבר עם מר"צ רק עם נתניהו בפנים.

עבודה - יש להם רק תלונות אם מי נשב בקואליציה ועם מי לא... כנ"ל לגבי קדימה

והמקרה הכי חמור זה ש"ס

שקוראים לליברמן שטן ויצר הרע וגם הוציאו את המנהיג הרוחני שלהם שיקרא למצביעים של ליברמן כופרים ! ועוד אחד (גם בעל מעמד מסויום בציבור ההוא) שטען שאביו (הבבא סאלי) התגלה אליו בחלום ואמר לו להזהיר את העם מפני ליברמן - וזה לפחות אני חושב שזה BULLSHIT ! עזבו שהוא גם מבזה את שמו של אביו.

אבל עכשיו שאני חושב על זה והדבריהם של יו"ר ש"ס והמנהיג הרוחני שלהם מזכירים לי בדיוק את אחמדיניג'אד,איראן,חיזבאלה וחמאס אז לא תודה ש"ס.

ככה שמהמפלגות שיעברו את אחוז החסימה ובעלות איזשהיא משמעות נשאר רק

ליכוד וישראל ביתנו.

מצד אחד ליכוד - נחמד אם יהיה מנהיג שסוף סוף יודע לדבר אנגלית כמו שצריך,לביבי יש כבר נסיון (לא עד כדי כך מתאים),המצע בהחלט ראוי,ובעל השקפה פוליטית ריאליסטית.

מצד שני ליכוד - ביבי כבר היה בתפקיד ולא מי יודע מה הצטיין.

מצד שלישי ביתנו - בהחלט שהמצע שלהם מעולה והאני ממש מסכים עם הדעות שלהם , לדעתי ליברמן פשוט מנהיג עם ביצים - יש לו את האומץ להגיד למה שהוא מתכוון (גם ביבי יודע) הוא ישיר בהחלט נראה בן אדם עם אומץ ולדעתי זה מה שאנחנו צריכים.

מצד רביעי ביתנו - זאת המפלגה של ליברמן לך תדע מה עם שאר המתמודדים שם,ממשלה ימנית קיצונית יחסית תביא להתרחקות בינינו לבין ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שאם כל ההתלהבות הזאת מהישראל ביתנו

לא יקרה מצב שבסוף קדימה תזכה בבחירות ...

זה בדיוק החשש שלי..

לדעתי הליכוד יקח בלפחות 5 מנדטים

השאלה מה אז, איך בונים קואליציה שמחזיקה מעמד עם הכתומים וליברמן וש"ס

מה הבעיה? לגוש השמאל שיהיה באופוזיציה יהיו פחות מ-50 מנדטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה? לגוש השמאל שיהיה באופוזיציה יהיו פחות מ-50 מנדטים.

לאור תוצאות הסקרים האחרונות (נניח שהן קרובות לתוצאות שיהיו ביום שלישי)

ובהנחה שקדימה והעבודה לא ייכנסו לממשלה, צפוייה לנו ממשלה של ליכוד (26 מנדטים) ביתנו (19 מנדטים) ש"ס (10 מנדטים) איחוד לאומי+מפד"ל (6 מנדטים) יהדות התורה (5 מדטים)

סה"כ 66 מנדטים, אין יותר מפלגות שריאליות להכנס לקואליציה כזאת.

זאת הולכת להיות הממשלה שתחזיק הכי פחות זמן בתולדות (או לפחות הכי שברירית אי פעם),

עם גורמים שמאגפים את ביבי הרחק מהימין ועם מצב שכל מפלגה יכולה לשבור את הכלים הוא לא יוכל לתפקד.

ביבי בניגוד לליברמן/עוזי לנדאו וחברים "כתומים" אחרים הוא פרגמטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כבר ישבו ביחד בממשלת אולמרט,

חוץ מזה כבר הוכח שש"ס מעוניינים רק בכסף (קצבאות) וישבו בכל ממשלה שתתן להם את מבוקשם

גם הוכח שליברמן מעוניין רק בכסא וישב בכל ממשלה (זה האיש שהציל את ממשלת אולמרט ואייש את תפקיד השר הבכיר לאיומים אסטרטגיים)

תוסיף את זה לראש ממשלה לחיץ (ביבי) שיתן להם מה שהם רוצים והתשובה הברורה (לי לפחות) היא לא, אני לא רואה בעיה שהם ישבו ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כבר ישבו ביחד בממשלת אולמרט,

חוץ מזה כבר הוכח שש"ס מעוניינים רק בכסף (קצבאות) וישבו בכל ממשלה שתתן להם את מבוקשם

גם הוכח שליברמן מעוניין רק בכסא וישב בכל ממשלה (זה האיש שהציל את ממשלת אולמרט ואייש את תפקיד השר הבכיר לאיומים אסטרטגיים)

תוסיף את זה לראש ממשלה לחיץ (ביבי) שיתן להם מה שהם רוצים והתשובה הברורה (לי לפחות) היא לא, אני לא רואה בעיה שהם ישבו ביחד.

אל תשכח שביבי רוצה מאוד את ברק כשר ביטחון (ובצדק יש לומר), וברק לא יוותר על עוד איזה 2-3 תיקים לפחות למפלגה שלו, ומצד שני, יכול מאוד להיות שברק לא ישב בממשלה עם ליברמן (כאשר לליברמן יש תפקיד אמיתי), או עם הימין הדתי-לאומי.

הממשלה הכי טובה לביבי, אם הוא יבחר ורוצה יציבות, היא ממשלת ליכוד-עבודה-קדימה-ש"ס.

זה הולך להיות מאוד מסובך, וכמו עמרי אני בדעה שממשלה כזאת לא תחזיק הרבה זמן מעמד. השאלה מה יקרה אם היא באמת לא תחזיק מעמד, ואם נלך לבחירות מוקדם מהצפוי, מה אז יקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...