ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה נורא מצחיק.

מרזל הוא פרובוקטור ואני שמח שנאסרה עליו הכניסה (אגב, שימו לב, המשטרה אסרה עליו את הכניסה, לא ועדת הבחירות ולא בגץ ולא נעליים), ואללד נכנס כמו גדול. תאמין לי שאם הוא היה בורח הוא היה אומר שהוא בורח, מכיוון שבסופו של דבר זה משרת את האינטרסים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתי לליברמן.

לא אכפת לי אם הרשו לאלדד להכנס או לא הרשו לו, אם הוא נכנס או לא נכנס ומה הוא עשה כשהוא נכנס. אריה אלדד לא מעניין אותי בכלל.

למרות ש:

אלדד הגיע לעיר מוקדם יותר הבוקר, כשהוא מלווה בכוח משטרתי.

למה אזרח יהודי צריך להיות מלווה בכח משטרתי כשהוא נכנס לאום אל פאחם? מה קרה, זו עיר בישראל או בשטחי C?

מה שכן אכפת לי, וזו למעשה הסיבה שהצבעתי כפי שהצבעתי, היא שנאסרה כניסתו של ברוך מרזל. מבחינתי זו חצייה של קו אדום בוהק ושבירה של כל כללי הדמוקרטיה. לא ייתכן שהמשטרה תאסור על אזרח ישראלי להכנס לעיר כלשהי בישראל, מחשש לפגיעה בחיי אדם אעלק.

במקומות שבהם יש חשש לפגיעה בחיי אדם, צריכה להיות משטרה שתמנע את הפגיעה הזאת - זו מטרת הקיום של המשטרה במדינה, בכל מדינה. לא ייתכן (ובאמת שאין מילים בפי לתאר את הבזיון הזה) שהמשטרה תאסור על ברוך מרזל להגיע לקלפי שבו הוא אמור להיות משגיח. אם היא לא מסוגלת לאבטח אותו - שיקום מפכ"ל המשטרה ויתפטר.

מי ששמח שאסרו על מרזל להכנס לאום אל פאחם הוא פשוט פחדן שלא מסוגל להתמודד עם המציאות - כי היום הם עושים מהומות כשמרזל רוצה להכנס לעיר שלהם, מחר הם יעשו מהומות כשאני ארצה להכנס לעיר שלהם. וריבונו של עולם - זו בכלל לא העיר שלהם! מי שמשלם על החשמל והמים שלהם זה אני וכל אזרח ישראלי אחר שמשלם מסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש אתה אידיוט.

ואני הטרול :s05: :lol:

לבד מזאת זה שאני אידיוט לא עושה אותך צודק :screwy:

מי ששמח שאסרו על מרזל להכנס לאום אל פאחם הוא פשוט פחדן שלא מסוגל להתמודד עם המציאות - כי היום הם עושים מהומות כשמרזל רוצה להכנס לעיר שלהם, מחר הם יעשו מהומות כשאני ארצה להכנס לעיר שלהם.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתי לליברמן.

אז למה לא הצבעת למרזל/אלדד (איחוד לאומי מולדת)?

לא היה לליברמן מספיק שנים להראות שהוא לא עושה כלום בנידון ורק מדבר?[br]פורסם בתאריך: 10.02.2009 בשעה 12:18:30

ואני הטרול :s05: :lol:

איכשהו זה ברור לכולם חוץ מלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אזרח יהודי צריך להיות מלווה בכח משטרתי כשהוא נכנס לאום אל פאחם? מה קרה, זו עיר בישראל או בשטחי C?

אתה קצת נסחף. לא היית רואה אזרח אמריקאי לבן נכנס לשכונת גטו שחורה בלי ליווי משטרתי וחשש לחייו. בכל מקום בו יש שני קבוצות אתניות עם עבר בעייתי וחיכוך גבוה דרושה התערבות משטרתית, בלי קשר לבעיה הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא לא בעד הדעות של מרזל - הוא בעד מדינה שפויה

וליברמן הוא רק משקל נגד לחוצפה הזו - אני בטוח שהוא גם לא שונא ערבים ו / או נגד הערבים בכלל - הוא בעד שפויה ומאוזנת ואי אפשר להגיד שלא לתת להיכנס לעיר בישראל - זו לא שפיות ו / או איזון ,

אבל בטח ברווז שפוי ומאוזן כמוך מבין זאת לבד ( :nono: )

וסליחה מיני שאני עונה לו יחד איתך אני רק מעט מרחיב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לא הצבעת למרזל/אלדד (איחוד לאומי מולדת)?

כי יש נקודות מסוימות שבהן אני מסכים עם המצע המדיני (ובעיקר הפנים-מדיני) של ליברמן.

עם מרזל אין לי שום דבר במשותף - זה אדם שמקדם אידיאולוגיה גזענית קיצונית ואף תומך בארגוני טרור. מקומו בכלא, לא בכנסת.

נדב, זו הייתה הערת אגב, למרות שאין מקום להשוואה בין לארה"ב בנושא הזה - המצב בארה"ב הוא הרבה יותר מורכב (וקשה) בגלל ריבוי חריג של קבוצות אתניות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100% שהוא בעד מדינה שפוייה

אבל ליברמן כבר הוכיח שאין לו עמוד שידרה (הציל את ממשלת אולמרט בשביל תיק שהוא לא עשה בו כלום)

הוכיח שאין לו אג'נדה אמיתית אלא הוא תופס כל בחירות טרמפ על הטרנד התורן (פעם הרוסים, פעם הפשע, היום שאלת הנאמנות, מישהו מוכן להמר מה זה יהיה בעתיד?)

ויותר מכל, הוא הוכיח שהוא לא עושה כלום למען האג'נדה הזמנית שלו (מישהו זוכר מה הוא עשה בכנסת האחרונה למען מיגור הפשע (מלבד להצטרף אליו) או למען בעיית ערביי (מלבד לקלל ולהתבהם))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100% שהוא בעד מדינה שפוייה

אבל ליברמן כבר הוכיח שאין לו עמוד שידרה (הציל את ממשלת אולמרט בשביל תיק שהוא לא עשה בו כלום)

הוכיח שאין לו אג'נדה אמיתית אלא הוא תופס כל בחירות טרמפ על הטרנד התורן (פעם הרוסים, פעם הפשע, היום שאלת הנאמנות, מישהו מוכן להמר מה זה יהיה בעתיד?)

ויותר מכל, הוא הוכיח שהוא לא עושה כלום למען האג'נדה הזמנית שלו (מישהו זוכר מה הוא עשה בכנסת האחרונה למען מיגור הפשע (מלבד להצטרף אליו) או למען בעיית ערביי (מלבד לקלל ולהתבהם))

אתה צודק. לכן, אם עד הבחירות הבאות הוא לא ינסה לממש את המצע שאיתו הוא הלך הפעם, אני לא אצביע לו בפעם הבאה.

בבחירות הקודמות הצבעתי לקדימה והייתי מצביע להם שוב היום, אילולא אותו מקרה מצער באום אל פאחם שהוכיח שקודם צריך לטפל בבעיות הפנימיות שלנו, בטרם ניגשים למו"מ עם השכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדב, זו הייתה הערת אגב, למרות שאין מקום להשוואה בין לארה"ב בנושא הזה - המצב בארה"ב הוא הרבה יותר מורכב (וקשה) בגלל ריבוי חריג של קבוצות אתניות שונות.

כי בארץ בכלל אין ריבוי של קבוצות אתניות (ובכלל אין לזה קשר לריבוי המפלגות הסקטוריאליות למשל).

אגב, הטיעון שלו מתאים. כלבן יליד אמריקה לא היית נכנס ל"גטו" של אפרו אמריקאים בלי ליווי משטרתי, ויותר מזה, המשטרה פחדה במקרים רבים להכנס לאזורים האלה. אגב, בניו-יורק למשל זה נגמר כשבא ראש עיר חזק והחליט לחסל את זה ע"י דברים, כמו למשל, הגדלת וחיזוק המשטרה, וחיזוק מערכת המשפט. מישהו בכלל חשב לשלול להם את האזרחות, למרות שהפשע והאלימות באום אל פאחם זה כלום לעומת מה שהיה שם, אגב?

מה שבטוח זה שליברמן הוא ממש לא האיש (והוא הוכיח כמה הוא בעד חיזוק המשטרה בקדנציה הקודמת שלו, או בעד חיזוק בתי המשפט בכלל)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...