ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

לאחרונה אני רואה הרבה כתבות וכניראה שאתרי שמאל הפכו את ליברמן למטרה ללעג (מה שגורם להערצה עיוורת מעין קדוש מעונה)

אני אישית אצביע לו.אבל מדוע הרבה חשים מאויימים ממנו????.המפלגה שלו לא תתפוס את השילטון (חבל) ואם היא תיהיה בממשלה עדיין לא צריך לפחד

מהם.אחרי הכל טובתנו היא מה שמעניין אותם ולא טובת הפלסטינים.

דעות בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא נראה מאיים, כמו מאפיונר רוסי כזה.

הרעיונות שלו מזכירים במקצת פאשיזם (למרות שהם הגיוניים לגמרי ואני תומך בהם).

השמאל מפחד ממנו בגלל הרעיונות ה"קיצוניים" (לדעתי הם בכלל לא קיצוניים ואף הגיוניים לגמרי- בנאדם שרוצה להיות אזרח ולהנות מהזכויות שהמדינה נותנת, חייב להיות נאמן לה)

ואולי זה בכלל הפחד שהוא נגד כל ערביי (הוא לא, הוא נגד אי נאמנות מהמגזר הערבי כלפי המדינה) בגלל שהוא מתבטא בצורה בוטה יחסית כנגד הח"כים הערביים (לא שהם לא מתבטאים בצורה בוטה כנגד המדינה).

ואולי סתם מהפחד שהמפלגה שלו במגמת עלייה בכל הסקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נראה מאיים, כמו מאפיונר רוסי כזה.

הרעיונות שלו מזכירים במקצת פאשיזם (למרות שהם הגיוניים לגמרי ואני תומך בהם).

השמאל מפחד ממנו בגלל הרעיונות ה"קיצוניים" (לדעתי הם בכלל לא קיצוניים ואף הגיוניים לגמרי- בנאדם שרוצה להיות אזרח ולהנות מהזכויות שהמדינה נותנת, חייב להיות נאמן לה)

ואולי זה בכלל הפחד שהוא נגד כל ערביי (הוא לא, הוא נגד אי נאמנות מהמגזר הערבי כלפי המדינה) בגלל שהוא מתבטא בצורה בוטה יחסית כנגד הח"כים הערביים (לא שהם לא מתבטאים בצורה בוטה כנגד המדינה).

ואולי סתם מהפחד שהמפלגה שלו במגמת עלייה בכל הסקרים.

:goodposting:

עוד דוגמא טובה לכך ששמאלנים יוצאים להפגין ברחובות עם דגלי חמאס (ארגון טרור לכל דבר)זה בסדר.

אבל שליברמן אומר משהו שמחזק את או נגד אותם אנשים (שזה בעצם אותו דבר) זה נתפס כפאשיזם וקיצוניות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה אני רואה הרבה כתבות וכניראה שאתרי שמאל הפכו את ליברמן למטרה ללעג (מה שגורם להערצה עיוורת מעין קדוש מעונה)

אני אישית אצביע לו.אבל מדוע הרבה חשים מאויימים ממנו????.המפלגה שלו לא תתפוס את השילטון (חבל) ואם היא תיהיה בממשלה עדיין לא צריך לפחד

מהם.אחרי הכל טובתנו היא מה שמעניין אותם ולא טובת הפלסטינים.

דעות בבקשה.

אני אישית לא סובל את ליברמן, לי הוא נראה כמו קיצוני ראש בקיר או סתם קשקשן שכמו ביבי לפניו

ידבר הרבה אבל ברגע האמת כאשר אתה צריך לקבל החלטות ואמריקה לוחצת לך על הביצים הוא יתקפל.

מעבר לזה מבחינתי בינו זאת מלפגה של בן אדם אחד ליברמן הוא המפלגה והמפלגה זה הוא.

בכללי יש לי סלידה מרוב הפוליטיקאים בארץ לכן אני מצביעה לפי קריטריונים אחרים (כנראה ליכוד או הבית היהודי).

אבל מה שבטוח שהכל ההתבטויות כנגד ליברמן אם רק חצי מהם היו נאמרים על טיבי היו פה זעקות עד השמים על גזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים סתם מפחדים ממנו כי הוא רוסי

מה שעושה אותם לחארות גזענים בעצמם

אבל זה לא הנושא עכשו...

הוא דווקא בנאדם מאוד נחמד והגיוני... במיקרה יצא לי אתמול לשמוע רעיון איתו באיזה רדיו ברוסית והוא נשמע לי כמו אחלה בנאדם... לא מתלהם, יודע לצחוק (גם על עצמו) והרבה יותר אינטליגנט מרוב הפוליטיקאים בארץ... היו כמה מאזינים ש"בקשו" ממנו להכנס בערבים בצורה של להוציא את כל הערבים מחוץ לחוק\ לזרוק אותם על דחפורים מחוץ למדינה וכו', והוא דווקא הרגיע אותם והסביר להם שזו לא המטרה שלו...

אגב, הוא תאר בצורה יפה (לפי דעתי) את ה"הפסקת אש חד צדדית" בסיום עופרת יצוקה- זה כמו שב WWII הצבא האדום הייה מגיע לפאתי ברלין ומכריז על הפסקת אש, ונותן להיטלר לצאת מהבונקר ולהכריז על ניצחון (ולהמשיך לשלוט...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בפוטין? :s05:

המממ בוא ניראה, איש קגב טיפוסי עם העיניים הקטנות שלו ופרצוף הבעה אחת שלו.

דיקטטור קטן, שהלאים את התקשורת במדינה עשה מהשלטון אירגון פרטי שלו

עשה הון תועפות על כל מיני מכרזים מכורים

למזלו בתקופה הנ"ל לרוסיה היו המון רווחים מנפט ועכשיו הם מתכננים לעשות קרטל ממכירת

גז לאירופה אז בינתים הם מצליחים להשאר עם הראש מעל המים.

אבל בסופו של דבר מבחינתי, רוסיה היא מחוקה, היא הפנתה עורף לכל חבריה בבלטים ועכשיו

חבריה היחידים הם אירן, צפון קוריה ו... כך שהם החברים של כל האויבים שלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...