קירור מעבד ASUS או THERMALRIGHT ?? עזרה בהחלטה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מעבד ASUS או THERMALRIGHT ?? עזרה בהחלטה

liloli

Recommended Posts

הממ ה-SlipStream 1600RPM דווקא נראה מעניין, רק 33dBA ל-88CFM זה לא רע בכלל.

יש עוד חנויות מלבד נועה שמחזיקות אותו בארץ?

עריכה: מצאתי אותו גם ב-IQPC, שזה 5 דק' מהעבודה וחנות שאני מעדיף, נהדר.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהחלט נהדר.. שתדע שאם לא הSFLEX אז הוא היה יחד עם המאווררים של במקומות הראשונים של מאווררים חזקים ושקטים. אני לאחרונה חיפשתי מאווררים וחקרתי המון את השוק וה-Slipstream מאוד מומלצים בפורומים בחו"ל על בסיס השוואות מאווררים שיש ברשת. אני בסופו של דבר תכננתי להזמין 5 מאווררים שכוללים SFLEX 1200 וגם 1600.. מפנדה. המחיר היה 65ש"ח. אחרי כמה זמן קלטתי שהעלו את המחיר ולאחר מכן הורידו אותם לגמרי מהאתר. זה היה ממש מבאס, זה היה הכי זול שמצאתי. =\

נ.ב. אשמח לשמוע ביקורת קצרה שלך על המאוורר והקירור זה הולך להיות מדהים :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AIRFLOW זה המדד החשוב ביותר- זוהי מדידה של כמות האויר שנדחף..

ו-Rated Current זה הזרם שנצרך במקסימום RPM של המאוורר למתח הנתון (12V). בד"כ ככל שהמאפיין הזה גבוהה יותר המאוורר יהיה יותר רועש, אבל זה לא כלל ברזל או משהו כזה- יש יוצאים מן הכלל.

דרך אגב אם חשוב לך השקט כדאי שתקח 1600RPM. אבל זאת החלטה שלך, של כמה שקט אתה יכול לסבול. לצורך העניין היתי ממליץ לבן אדם שמאוד רגיש לרעש 1200 או 1600.. אז אם זה לא כ"כ נורא רק שיהיה נורמלי אז בהחלט אתה יכול לקחת 1900.

ד"א אמרתי שאשמח לשמוע ביקורת ל-biodome. אבל אשמח גם לשמוע ממך ביקורת, ואולי השוואה של לפני ואחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AIRFLOW זה המדד החשוב ביותר- זוהי מדידה של כמות האויר שנדחף..

ו-Rated Current זה הזרם שנצרך במקסימום RPM של המאוורר למתח הנתון (12V). בד"כ ככל שהמאפיין הזה גבוהה יותר המאוורר יהיה יותר רועש, אבל זה לא כלל ברזל או משהו כזה- יש יוצאים מן הכלל.

אז לפי מה שאתה אומר עדיף הדגם SlipStream אם 110.31CFM????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלך עד 450 שקל? אתה כבר יכול לקנות את ה-IFX-14....השאלה היא אם אתה צריך כזה דבר...

האמת שהסתכלתי על ה- IFX14 אבל הוא נראה לי מסורבל מידי !

השאלה האם הוא נותן ביצועים ששווים את הפרש המחיר? והאם אני לא יצטרך מאוור מעליו? ואיך הוא יהייה עם מאוור מהסוג שדיברתי עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכל בגרף שקישרתי אליו בעמוד הקודם שניסו בו גם מאווררי 38 מ"מ תראה שם גם את ה-IFX14 בהשוואה, והוא לא נתן תוצאות טובות יותר מה-U120E במקרה הזה, אלא אף גרועות יותר. מצאתי ביקורת מקיפה של משתמש פורום אחר שהשווה ביניהם ושם היה יתרון קל ל-IFX לפעמים, אבל לא משהו שווה את תוספת התשלום.

שים לב שמעל 30dBA המאוורר כבר יהיה דיי רועש, אולי בצורה שתעצבן אותך. למי שבאמת רוצה מערכת שקטה רצוי ללכת על מאווררי 1200RPM ומטה.

במקרה של המחשבים שאני מתעסק בהם כרגע יותר חשובה יכולת הקירור והביצועים ולכן CFM כמה שיותר גבוה.

לסידרת ה-SlipStream נראה שיש יתרון על פני ה-S-FLEX מבחינת רעש/דחיפת אוויר, כך ש-Slipstream 1600RPM דוחף יותר כמות אוויר מ-S-Flex 1900RPM ברמת רעש נמוכה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת מאווררים של Vapor מ-XS מוצאת שליין ה-SlipStream הוא כנראה דיי נפילה:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=3105703

הם מדרגים אותו 68CFM והוא מצא אותו מתחת ל-50CFM.

הביצועים על גוף יורדים כמובן אבל הרעש עולה בצורה רצינית, וזו עוד רק גירסת ה-1200RPM.

את סידרת ה-S-FLEX הוא דווקא מאוד מחבב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...