Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

כן הPower Armor מעלה איזה 1 או 2 כוח אבל בשבילי זה ממש חסר תועלת, Who brings a knife to a gun fight ? או במקרה שלנו a sledge .hammer

לעזאזל נתקעתי בקווסט הראשי

הגעתי לlittlelamp משהו הזה ואני צריך לעבור בשער האחורי כדי להגיע לוולט 87

הבעיה היא שאני לא יודע איך פותחים את השער (שאני לוחץ על הידיות כתוב לי שאני לא יכול להשתמש בהן)

בדיוק הגעתי לאותו מקום וגם לי השער לא נפתח, כניראה צריך לדבר אם אחד הילדים הנורא מעצבנים האלה. או שאולי צריך ללכת לשער הקידמי, הילדה ששמרה על השער התלוננה שאין אקשן בשער האחורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל את הghoul שקונה sugarbombs על המשפחה, הוא יגיד לך שיש דרך להגיע לשם דרך מעבר ברכבת התחתית הזאת.

תכנס לחדר אחורי ותראה שם ברצפה כמו פתח ביוב. כנס לשם ותתחיל ללכת...

בסופו של דבר תגיע אל המשפחה

למישהו יצא להתקל כבר ב deathclaw?

המנייאקים ה"קטנים" האלו ממש קטלניים.. צריך לחסל אותו מרחוק, אם הוא מגיע קרוב אליכם זה הסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי גם לי יש Armor, הוא מעולה, את ההכשרה אתם תקבלו בהמשך מאחוות הפלדה,

אחרי שתתקדמו קצת בקווסט הראשי(אבא).

אני חבר של החיות אגב :cool2: וזה דיי שימושי, הן באות לעזור לי בקרבות...

אני נדהם כל פעם מחדש איזה תוכן עשיר יש למשחק הזה, אני כבר שעות על

שעות של משחק ועוד לא גיליתי חצי מהדברים שם.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם ממליצים?

להשקיע את נק' skill על Small guns, Big guns, Energy wepones?

מה הכי טוב?

לSmall guns יש הכי הרבה סוגים של נשקים, אבל הבנתי שבשלבים האחרונים הכי יעיל זה Energy wepones.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השגתי את שלי שאיזה חייל enclave עם כזה התקיף אותי, אז לקחתי את זה כי זה נראה לי

משהו טוב וכמובן שלא יכולתי להשתמש בהתחלה, הלכתי לבית שלי במגהטון ואיחסנתי את זה בארון,

אחר כך שמתקדמים קצת מקבלים הכשרה,הbroderhood power armor פחות טוב משל הenclave אבל עדיין מעולה...

בקשר למה עדיף? אני בעד איזון אני חושב, נשקי אנרגיה יחסית קל למצא במשחק הזה (שלא כמו בקודמים),אבל

הם לא עושים הרבה נזק, אולי הרובה פלזמה זו השקעה שווה, אבל בדרך כלל את רובה הסער הסיני

אניי מוצא עדיף על רובי הליזר למיניהם, יש גם רובה צלפים מצויין, וכמובן שום דבר לא מחליף את

המשגר טילים שמפרק לי אנשים על ימין ועל שמאל(וגם אותי בהתחלה עד שהסגתי אחד ;))...

מאיפה אתם משיגים את כל השריונות האלו?

יש לי בקושי את ה broderhood power armor...

בינתיים משתמש ב enclave power armor שגנבתי מכמה חברה שניסו לשחרר עלי את ה deathclaw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה - מעבר לזה שלאוייב יש יותר ככל שרמת הקושי עולה, כך הוא גם לומד להתחכם - לאגף ולרדוף אחריך (אך עדיין האויבים נתקעים לפעמים)...

מישהו פה הבין איך כל הRESPAWN עובד ? ראיתי שבמקומות סגורים (כמו בסופרמרקט) - הוא נשאר נקיא גם 40 ימי משחק אחרי שניקיתי אותו..

מישהו יודע אם זה כך גם בחוץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...