Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

כמו שאמרתי כבר המשחק מעולה, אפילו טוב יותר מ-Fallout 2 בנתיים. מה שמעצבן הוא ש- עשתה המון דברים קטנים מעצבנים, לדוגמא, אי אפשר להתקדם מעל רמה 20, אז קחו את זה בחשבון כאשר אתם מחלקים skill points.

עזוב אותך משטויות, תגיד שאתה נהנה מהמשחק אבל יותר טוב מהקודמים זה קשקוש בביצים, המשחק הזה מבחינת טקסט הוא כמו ספר ילדים בהשוואה ליצירת המופת של הקודמים, התלהבת מגרפיקה ומאווירה אבל אל תפריז בבקשה-זה מעליב.

אני מסכים איתך מבחינת קווסטים ורמת תכנים-דיאולוגים, למרות שלא נגעתי בקווסטים היותר מתקדמים, אבל האווירה במשחק מעולה. אני לא מבין למה אתם מתלוננים. עולם אחרי שואה גרעינית קיבלנו, סיגנון אומנות ייחודי של Fallout נשמר, S.P.E.C.I.A.L יש. מה עוד אתה צריך?

אחלה משחק-אבל זה לא מתקרב לרמה, אתה בעצמך הסכמת אז מה אתה רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-FALLOUT 2 לא הייתה הדבלה על ה-SKILL הגעתי בערך ל-120% על גדול בזמנו כאן זה מעצבן רק עד -100 ?!

בכל אופן מה הקארמה שלכם :)

שלי טוב מאד ויש לי תואר של אגדת הוולט

ב-FALLOUT 2 היה לי פעם קארמה של הורג נשים וילדים :lol: או משהו בסגנון

ואני עכשיו נמצא ב-וולט 112 בחיפוש אחרי אבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך משטויות, תגיד שאתה נהנה מהמשחק אבל יותר טוב מהקודמים זה קשקוש בביצים, המשחק הזה מבחינת טקסט הוא כמו ספר ילדים בהשוואה ליצירת המופת של הקודמים, התלהבת מגרפיקה ומאווירה אבל אל תפריז בבקשה-זה מעליב.

נראה לי שהנוסטלגיה עיוותה לך את הזיכרון של Fallout 2. אני סיימתי את F2 לפני כמה שבועות, ו-F3 טוב לפחות באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי באג סיפורי ראשון במשחק

יש לך את המשימה ללכת למגדל של GNR נכון?

אז אם אתה הולך לRIVET CITY ומדבר עם דוקטור לי הוא אומרת לך שאבא שלך נמצא בחדר הבקרה של פרוייקט purity

ואז המשימה של GNR מוחלפת במשימה להגיע לשם

אם תגיע אחרי זה למגדל של GNR לא יהיה שם כלום (חוץ מbehemoth... ברר) ועכשיו פיספסתי חלק שלם מהסיפור...

אני מקווה שיצא איזה פאץ' שיסדר את זה(XP נאנמאנמאמנאמנמאנמ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הבית מקבלים מקווסט שנקרא The Power of אם תציל את העיר ע"י ניטרול הפצצה תקבל בית בעיר, אם תפוצץ את העיר שמעתי שאפשר לגור במגדל של טמפטלני (משהו כזה).

ד"א טיפ נחמד לFire Ants, אם יש הרבה בקבוצה תירה להם במחושים והם יתחילו להתקיף אחד את השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הבית מקבלים מקווסט שנקרא The Power of אם תציל את העיר ע"י ניטרול הפצצה תקבל בית בעיר, אם תפוצץ את העיר שמעתי שאפשר לגור במגדל של טמפטלני (משהו כזה).

ד"א טיפ נחמד לFire Ants, אם יש הרבה בקבוצה תירה להם במחושים והם יתחילו להתקיף אחד את השני.

ואם השריף מת, יש עוד סיכוי להשיג בית? הבנתי שהוא זה שרוצה לנטרל אותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי באג סיפורי ראשון במשחק

יש לך את המשימה ללכת למגדל של GNR נכון?

אז אם אתה הולך לRIVET CITY ומדבר עם דוקטור לי הוא אומרת לך שאבא שלך נמצא בחדר הבקרה של פרוייקט purity

ואז המשימה של GNR מוחלפת במשימה להגיע לשם

אם תגיע אחרי זה למגדל של GNR לא יהיה שם כלום (חוץ מbehemoth... ברר) ועכשיו פיספסתי חלק שלם מהסיפור...

אני מקווה שיצא איזה פאץ' שיסדר את זה(XP נאנמאנמאמנאמנמאנמ)

כן, גם אצלי ככה, אבל לא נראה לי זה באג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באג

במידה ואתה לא מגיע לרדיו והולך ישר לריבט סיטי ומדבר עם דוקטור לי אז המשימה של רדיו נעלמת.

ברגע שהבנתי שזה קרה חזרתי לשמירה לפני בשביל להשלים את המשימות בשביל XP

דרך אגב אצל עוד מישהו קרה שבמגהטון התחילו לירות בו לאחר השלמת המשימה של המדריך להישרדות אצל זאת שאחראית על האספקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...