Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני מניח שאתה עשית רק את הקוסט הראשי, בגלל שאני כבר סגרתי קרוב ל-50 שעות ואני עוד לא סיימתי את המשחק, למרות שהגעתי כבר לרמה 20. מי שמגיע לרמה 20 כדאי לו לקחת את ה-Explorer Perk. זה יגלה לכם את כל המיקומים במפה, ויש המון, הייתי בשוק כשראיתי כמה.

עשיתי לא רק את הראשי אלא גם משימות משניות אבל לא את הכל היו במפה מקומות שלא הגעתי אליהם באזור הצפוני של המפה

נראה אולי בהמשך אני אחזור לשמירה מוקדמת ואני אמשיך לכיוון הזה.

אבל אני בטוח גם שלא השלמתי את כל המשימות שיש גם במקומות שהייתי.

חשבתי שכמו בקודמים יהיה ניתן להמשיך אחרי שהקווסט הראשי נגמר אבל מסתבר שלא...

כן גם שולחים את הבחורה להפעיל את המטהר.

הכי מצחיק שאי אפשר לסיים את המשחק בצורה שלישית של לברוח מהמקום, כי אם שולחים את הבחורה אז אפשר להגיד לה שאני לא רוצה לתת לה את הקוד אבל אז שום דבר לא קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לשתף אתכם בכמה הארות שהגעתי אליהם באמצע המשחק, משהו שהיה נחמד אם מישהו אחר היה אומר לי לפני שהתחלתי לשחק:

אזהרת ספוילר!!!

1. חשוב להעלות את תכונת ה EXPLOSIVE לפחות ל 35 על מנת להשלים את המשימה של ניטרול הפצצה במגהטון כמה שיותר מהר ולקבל בית שם אפשר לנוח ולאחסן דברים בין היתר.

2. לא לזרוק אף אחד מהחפצים הבאים, לאחסן אותם בבית ובהמשך תמצאו אנשים שישלמו לכם עליהם לא מעט - PRE WAR BOOKS, SCRAP METAL.

3. לא צריך להשקיע בתכונות ה lockpicking וה Science יותר מ 50. הדרך הכי קלה להתגבר על מנעול היא לשבור אותו. עושים שמירה מהירה מול המנעול, מנסים לשבור ואם זה לא עובד עושים העלאה מהירה של השמירה (למזלנו העלאת שמירה במשחק הזה מהירה בצורה מדהימה). אותה שיטה עובדת גם על מחשבים בהם צריך לנחש סיסמה, שומרים, מנסים ואם לא מצליחים מעלים שמירה ומנסים שוב. אז נכון - זה לוקח קצת יותר זמן אבל זה משחרר נקודות ניסיון לתכונות אחרות יותר קריטיות.

אשמח אם שאר השחקנים פה יוסיפו טיפים משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. לא צריך להשקיע בתכונות ה lockpicking וה Science יותר מ 50. הדרך הכי קלה להתגבר על מנעול היא לשבור אותו. עושים שמירה מהירה מול המנעול, מנסים לשבור ואם זה לא עובד עושים העלאה מהירה של השמירה (למזלנו העלאת שמירה במשחק הזה מהירה בצורה מדהימה). אותה שיטה עובדת גם על מחשבים בהם צריך לנחש סיסמה, שומרים, מנסים ואם לא מצליחים מעלים שמירה ומנסים שוב. אז נכון - זה לוקח קצת יותר זמן אבל זה משחרר נקודות ניסיון לתכונות אחרות יותר קריטיות.

אני לא מסכים איתך, ישנם הרבה מנעולים שדורשים lockpicking של 75 ומעלה וחבל לפספס אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לשנות רזולוציה בLuncher של המשחק.

כמה תיקונים לטיפים של Huber (ספויילר מאוד קטן):

לא חייב להעלות את הExplosive ל35 ע"מ להשלים את המשימה The Power Of . מתחילים את המשחק עם Mentas (ניראה לי ככה קוראים לזה) ואחרי שלוקחים כדור כזה זה מעלה את הScience אם אני לא טועה. אני לא נגעתי בExplosives בבחינת הGOAT והצלחתי לנטרל את הפצצה אחרי שלקחתי Mentas.

ובקשר לתכונות פריצת המנעולים והמדע, אם תכונות אלו מתחת לרף מסויים לא תוכל אפילו להתחיל לפרוץ את המנעול\מחשב. לדוגמה צריך 50 נק כדי לפרוץ מנעול ברמה Average, ו75 עבור רמת Hard ו100 עבור רמת Very Hard, כנ"ל לגבי המחשבים.

במיני משחק של פריצת המשחשב אפשר להשתמש ב3 נסיונות, לכבות את הטרמינל ולנסות שוב מהתחלה אם לא רוצים להשמור ולטעון מחדש הרבה. כנ"ל לגבי פריצת המנעולים (לא בשבירת המנעול) אם אתה רואה שהסיכה מתחילה להתעקם אתה יכול לצאת מפריצת המנעול ולנסות שוב, ככה יש לך סיכוי הרבה יותר קטן לשבור סיכה. ואפשר כמובן לטעון מחדש אבל אני מוצא את זה קצת מעצבן בשביל פריצת מנעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לשתף אתכם בכמה הארות שהגעתי אליהם באמצע המשחק, משהו שהיה נחמד אם מישהו אחר היה אומר לי לפני שהתחלתי לשחק:

אזהרת ספוילר!!!

1. חשוב להעלות את תכונת ה EXPLOSIVE לפחות ל 35 על מנת להשלים את המשימה של ניטרול הפצצה במגהטון כמה שיותר מהר ולקבל בית שם אפשר לנוח ולאחסן דברים בין היתר.

אל תגיד לי איך לשחק - חוצמזה רק אם יש לך אינטילגנציה פחות מ4 - ופחות מ4 PERCEPTION - הקווסט פתיר עם סמים (MENTANS).2. לא לזרוק אף אחד מהחפצים הבאים, לאחסן אותם בבית ובהמשך תמצאו אנשים שישלמו לכם עליהם לא מעט - PRE WAR BOOKS, SCRAP METAL.

אשמח אם שאר השחקנים פה יוסיפו טיפים משלהם.

נו- באמת - המשחק פתיר בכמה דרכים. אני הכי נהנתי בפעם השלישית ששיחקתי FALLOUT 2 עם דמות מאוד חזקה, אך מאוד טיפשה (כאילו MELEE THUG) - מה שמוזר זה שכל אפשרויות השיחה עם האנשים הרגילים הפכו לשורות ג'יבריש (וכך אף אחד לא הבין אותי) - חוץ מבעלי חיים ואנשים טיפשים אחרים !!! חלק מהדמויות שחשבתי שהן קריטיון לקווסט הראשי בכלל לא הסכימו לדבר איתי (oh, I see you are already mentally challanged, so I will skip answering you:( - ועדיין ניתן לסיים את המשחק - רק בדרך אחרת.

המשחק לא קשה, ואפשר לסיים אותו ב100 דרכים שונות או יותר (אני סתם הפלצתי מספר).

ספוילר

אפשר לברוח מהVAULT בלי להרוג את הOVERSEER

http://www.radshelters4u.com/

אגב : יש למישהו ידע על הdownloadable content ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

djhenrya - הכל בסדר? שכחת לקחת את הכדורים? סה"כ נתתי מספר עיצות מהניסיון שלי, בין זה לבין "להגיד לך איך לשחק" יש הבדל שמיים וארץ, אבל אחרי שאני מהרהר בתגובה המטופשת שלך אני מבין שמלכתחילה לא הבנת את זה וכנראה לעולם לא תבין.

בכל מקרה, נתעלם ונמשיך - אמשח אם אחרים ישתפו עם טיפים משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...